Reha Fund Sp. z o.o.

Opinie o Reha Fund Sp. z o.o.

Nie polecam

Rozmowa to kpina, bawienie się w odgrywanie scenek jak w przedszkolu, nawet rekrutujący nie zapytali się czy coś do picia może, gdzie na dworze było ponad 30 stopni. Zaznaczę tylko, że woda stała na osobnym stoliku, ale nie było propozycji żeby się poczęstować. Typowa korpo rozmowa.

Jagna
@Nie polecam

A na jakie stanowisko aplikowałeś? Próbuje sobie wyobrazić jak te scenki miałyby wyglądać, ale nie potrafię hah. Opowiesz o nich? Nie wiem na co ewentualnie się szykować gdybym złożyła im aplikację. Miałeś potem wiadomość zwrotną?

kandydat

Ogłoszenie o wakacje na stanowisku przedstawiciela w dziale produktów ortodontycznych pojawia sie wręcz cykicznie Taka rotacja czy to tylko badanie rynku?

A. Kraków

Na dniach brałam udział w rekrutacji na RPH w województwie małopolskim. Rozmowa odbyła się z kawiarni w jednej z krakowskich galerii, co było plusem, bo skorzystać można z bezpłatnego parkingu. Część pytań dotyczyła konkretnie mojego CV, część była raczej luźna w celu poznania mnie, co wprowadziło w rozmowę więcej swobody. Dostałam też zadanie sprzedażowe do wykonania. Wygląda na to, że nie ma w firmie działu HR, bo rozmowę prowadziła kierowniczka, która odpowiada za południową Polskę. Dużo pytała, ale też chętnie odpowiadała na pytania, które ja miałam, a było ich przynajmniej 8. Mają 3 etapy rekrutacji w organizacji. Ten pierwszy etap - luźny, choć rzeczowy, kolejna z Dyrektorem. Mam dostać informację zwrotną do tygodnia od rozmowy. Pierwsze wrażenie - pozytywne.

Poszukująca pracy
@A. Kraków

A powiedz jakie było to zadanie sprzedażowe?

Nicol

Hej, możecie ktoś odpowiedzieć o stanowisku przedstawiciela handlowego? 1- jaka flota? 2- jakie widełki podstawy można otrzymać? 3- czy jest możliwość korzystania z auta służbowego w czasie prywatnym? Poproszę o jakieś szczegóły ☺️ Dziękuje!

Jola lojalna
@Nicol

1 stary rapid (obiecują nowe peugeoty) 2 5 brutto 3 do 100km

@Jola lojalna

No chyba mija się Pani z prawdą. Pracuję jako przedstawiciel i jestem bardzo zadowolona. Jakiś starszy rapid w firmie faktycznie jest, ale dostaje go ktoś ewentualnie na moment zanim zdążą załatwić nowe auto. Większość przedstawicieli porusza się Hyundai i30 combi albo peugeot 508combi to raz. Dwa jak ktoś przychodzi do roboty żeby płacili mu za sam fakt bycia w niej, to nie ten kierunek. Można wyrobić naprawdę super premie, trzeba tylko chcieć ruszyć tyłek. Odnośnie kolejnej nieprecyzyjnej odpowiedzi dotyczącej korzystania z auta, to znów nie jest to zgodne ze stanem faktycznym. Warunki flotowe są naprawdę super, ponieważ nikt nie robi problemu z faktu użytkowania auta w czasie prywatnym. 100km w miesiącu jest darmowe, za kolejne płacimy, jest wystawiana faktura.

Aktualny RPH
@Nicol

Co jakiś czas przeglądam opinie i po ponad 2 letniej przygodzie czas i na moja opinie. Firma daje duża swobodę działania. Temat stawki podstawy to indywidualna kwestia i wynika z doświadczenia oraz umiejętności, a także wiedzy. Przy odpowiednim zaangażowaniu firma nie ma problemu z przyznaniem podwyżki. Temat zarobków - można na prawdę zarobić bardzo dobre pieniądze. Na stanowisku przedstawiciela wynagrodzenie może siegac ponad 20 tys brutto. Firma wymaga ale jest to związane z ciągłym rozwojem Rehafund. Praca jest ciekawa. Klienci bardzo życzliwi. Flota jest bardzo uczciwa. Korzystanie w czasie prywatnym - mowa o weekendach płatnych to koszt zapewne niższy gdyby chcieć korzystać z auta prywatnego i ponosić koszty z tym związane. Auta z reguły są przyznawane nowe lub z maluteńkim przebiegiem na poziomie 15-20 tys. Bez wahania firma godna polecenia, zamierzam pozostać tu na dłużej ;)

na wysokim poziomie konkretny

doswiadczenie i jakie pomysly na sprzedarz

Rozmowa rekrutacyjna

Witam, miałem umówiony termin na rozmowę. Przyszedłem przed czasem. Okazało się, że Pan nie przyszedł na rozmowę. Telefonu też nie odbierał. Uważam, ze bardzo słabo to wygląda.

Przedstawiciel

Dostałem zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjna do Warszawy, a że jestem z województwa ościennego to podróż zajęła mi cały dzień. Sama rozmowa jak tu dużo osób pisze trwała może kilkanaście minut i spokojnie można byłoby ją odbyć na kamerce lub przez telefon, a nie zmuszać ludzi do podróży do stolicy. Atmosfera na rozmowie luźna i to jedyny plus całej wycieczki.

Teresa
@Przedstawiciel

Hej, a kto prowadził rekrutację? I na jakie stanowisko? Pytam w kontekście stanowiska Regionalny Przedstawiciel Handlowy bo wyszukałam takie ogłoszenie od firmy. Ile etapów ma taka rekrutacja? I czy była propozycja o rozmowe online ale została odrzucona?

Przedstawiciel
@Teresa

Rozmowę prowadziło dwóch panów. Stanowisko przedstawiciela handlowego. Ja byłem zaproszony od razu na drugi etap z pominięciem pierwszego. Żadnej propozycji rozmowy online nie dostałem, a szkoda.

@Przedstawiciel

Ciekawe czy w drugą stronę by to zadziałało... Mam na myśli wyjście kandydata z tego typu inicjatywą oczywiście z uzasadnionym argumentem. Jak tutaj w firmie mogą postrzegać tego typu asertywność?

Niezadowolony klient

Nie polecam firmy. Dwa razy pomylony adres dostawy i odbioru sprzętu. Pan z którym rozmawiałem arogancki i nieuprzejmy.

Irena

Cześć, powie mi ktoś coś o tej ofercie na regionalnego przedstawiciela handlowego? Między innymi interesuje mnie, w jaki sposób wypłacają wynagrodzenie. Jakaś podstawa jest czy prowizja?

Koala
@Irena

Dowiesz się dopiero w momencie kiedy zdecydują się Cię zatrudnić. Także słabo.

@Irena

Premia wypłacana co 2 mc i pracujesz na nią 2 mc. Masz do wykonania cele sprzedażowe. Obrót + KPI + pilnujesz marzy = premia , podstawa to oczywiście osobna bajka ;)

Zuzanna

Ta stawka jest ok? Można dobrze zarobić jak się wyrobi te premie? Ciężko je dostać czy raczej jest to wykonalne bez problemu?

KaGu

W grudniu zostałam zaproszona za 20 minutową rozmowę do restauracji hotelu w Katowicach i faktycznie ona tyle trwała. Rozmowa z kierowniczką była krótka choć konkretna, kilka pytań o CV, kilka o cele i plany na przyszłość, głównie padały pytania o doświadczenie. Dodatkowo dostałam zadanie sprzedażowe i miałam też możliwość zadania pytań. Przeciętna rozmowa, ale luźniejsza niż 2 poprzednie na których byłam. Ciekawe jak wygląda 2 etap, mam dostać odpowiedź po świętach mailem albo telefonicznie.

Rekrutacja wygląda następująco - spotykacie się w hotelu, w przestrzeni przed recepcją (darmowe miejsca siedzące). Osoba rekrutująca jest już spakowana i ma obok siebie walizkę i mówi że już prawie weekend i jest z Wrocławia ???? Zadaje pytania "jak ja dojadę do domu bo pada śnieg". Nie wiedziała skąd jestem, strzelała jaki mam okres wypowiedzenia, bo nie przeczytała tak naprawdę dokładnie CV ???? Szkoda czasu. Ale kabaret dobry ????

Bystry Zdrój

Nie polecam. Były pracownik działu handlowego z kilkuletnim stażem.

Agnieszka
@Bystry Zdrój

A czemu nie polecasz? Możesz rozwinąć?

@Agnieszka

W firmie panuje wszechobecne kolesiostwo...długo by pisać, w każdym bądź razie nie polecam ,na pewno nie na stanowisku PH.

@Bystry Zdrój

No jak na pewno nie na ph to fajnie, że konkretyzujesz. A są tu jakieś inne ewentualnie znośne stanowiska na Twoje oko?

P. W.

Pracuję w Reha od 4 lat. Jeśli ktoś rozważa aplikację, to polecam się nie zastawiać tylko wysyłać CV. :) Wyróżnia te firmę elastyczność w działaniu, zarówno we współpracy z klientami jak i we współpracy kadry kierowniczej z przedstawicielami. Nie ma organizacji idealnej, ta też taka nie jest, natomiast od 4 lat nie poczułem ani razu, że chciałbym zmienić pracę, bo tu ciągle się coś rozwija, problemy stara się rozwiązywać, bierze się pod uwagę sugestie pracowników co do wprowadzanych zmian i często pojawiają się nowe zadania czy wyzwania. Po prostu się nie nudzę, a to jest dla mnie istotne. Polecam!

@P. W.

Pracujesz jako przedstawiciel 4 lata w reha fund ?coś mi tu nie gra ,jest tylko jeden mężczyzna przedstawiciel, który pracuje tak długo a nawet dłużej. Bo reszta to świeżaki nawet nie z rocznym stażem. No chyba,że sam Pan kierownik się wypowiada żeby podbić statystyki,a to by było już słabe

Rekrutacja Poznań

Brałam dziś udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela w Poznaniu. Pani Kierownik prowadząca rekrutacje odpowiedziała na wszystkie pytania jakie zadałam. Na wstępie dostałam kilka pytań standardowych oraz takie, które mnie zaskoczyły. Jestem w trakcie szukania pracy i nigdzie nie panowała taka luźna atmosfera jak na tym spotkaniu, bez spiny jak w innych korporacjach. Odniosłam wrażenie, że rekruterka chciała bardziej mnie poznać niż "zagiąć" niewygodnymi pytaniami. Było też pytanie na kreatywność i jedno zadanie do wykonania. Spotkanie trwało jakieś 30 minut. Ma być drugi etap, ale tylko dla wybranych osób, mają poinformować mailowo do końca przyszłego tygodnia.

Alojzy
@Rekrutacja Poznań

Możesz powiedzieć coś więcej o pytaniach jakiś były na spotkaniu i zadaniach ?

Alicja
@Rekrutacja Poznań

bardzo mnie ciekawi to zadanie jakie dostałaś? nie spotkalam sie wczesniej z czyms takim na takie stanowisko jak PH, raczej normalna rozmowa, pytania itp byly, co wiec tutaj ci zadali ? poinformowali cie o 2 etapie czy nie?

Sklep medyczny

Współpracuję z Reha Fund już 4 lata jako klient. Firma z którą można na prawdę fajnie współpracować dzięki ludziom którzy tam pracują. Zarówno dział obsługi klienta jak i przedstawiciel opiekujący się moim terenem są bardzo pomocni. Zawsze jestem na bieżąco ze wszystkimi promocjami i ostrzegają mnie przed ewentualnymi podwyżkami cen produktów abyśmy razem tworzyli biznes a nie tylko chcą sprzedać. Widać, że sposób w jaki prowadzą biznes się sprawdza bo wprowadzają coraz to nowe produkty. Polecam:)

Bystry Zdrój

Nie polecam, jestem byłym pracownikiem działu handlowego. Staż kilkuletni.

Czy w firmie Reha Fund Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Przedstawiciel Handlowy?

RPH

Nie ma systemu zmianowego na PH. Czas pracy zadaniowy.

@RPH

Jeśli chodzi o warunki pracy są one dla ph standardowe jak w innych firmach czy jak to tutaj wygląda?

Martita
@RPH

Właśnie przeszłam pierwszy etap rekrutacji. Troszkę boję się drugiego, bo nie wiem jak mam się do niego przygotować. Może posiada Pan/Pani informacje jakie mogą być pytania czy zadania?

@Martita

Nie no, weź się nie stresuj, raczej nie ma czym. ;) A na kiedy masz zaplanowany ten drugi?

Ligatura

Zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną dostałem po 2 dniach od wysłania CV. Rekruter poinformował, że zaprasza na krótką, 10-15min rozmowę co mnie dość mocno zdziwiło, ale spotkanie na prawdę nie trwało więcej niż 20min. Byłem na spotkaniach o pracę, które trwały po godzinie i musiałem odpowiadać po 3 razy na to samo pytanie tylko inaczej zadane a tu szybkie i dokładne omówienie CV, scenka sprzedażowa i szansa żebym to ja pozadawał pytania. Podobało mi się i mam nadzieję na drugi etap.

Mateusz

Czy dostał już ktoś z Poznania zaproszenie na drugi etap? Byłem na pierwszym etapie, bardzo miła rozmowa, sympatyczna atmosfera. Moim zdaniem firma totalnie nie korporacyjna. Rzeczowo i merytorycznie.

Agnieszka
@Mateusz

A na tym pierwszym etapie, to jakie pytania Ci zadawali? Dasz znać? Myślałam czy by nie wysłać do nich cv.

Mateusz
@Agnieszka

Wysyłaj i przekonaj się na własnej skórze. :) Wg mnie na goWorku dużo frustratów pisze negatywne opinie. Szkoda czasu żeby to czytać, a już na pewno nie jest to prawda. :P Pytania na 1 etapie o doświadczenie, czego się nauczyłaś, jakie obowiązki, czym się zajmowałaś, z jakiego powodu zmiana pracy, czego oczekujesz od nowej. Bardzo rzeczowo o CV, na końcu dwa zadania, nie były łatwe. Pracy nie dostałem, co nie zmienia faktu, że było rzeczowo i merytorycznie i mi się podobało. Odpowiedź dostałem mailowo po kilku dniach.

Karo

Jestem właśnie po rozmowie w Poznaniu z przesympatyczną Panią. Na wstępie zaproszenie na kawę, klasyczny small talk na przełamanie lodów, opowiedziała o stanowisku krótko i konkretnie, o oczekiwaniach, o zasadach i wartościach firmy, ale nie tylko. Opowiedziała o tym co działa dobrze w organizacji, a co jest obszarem do rozwoju. Kilka pytań oczywistych o CV, 2 zadania z którymi się wcześniej nie spotkałam. Ciekawa rozmowa, nieszablonowa. :) Na każde pytanie uzyskałam odpowiedź. Dają znać mailowo lub tel o wynikach rekrutacji, przynajmniej tak mi powiedziano.

K.B.

Byłem na 2 etapach w lipcu. Pierwszy z kierownikiem, drugi z dyrektorem. Na pierwszym sporo pytań o CV, z jakiego powody zmiany stanowisk/awanse, jakie obowiązki etc, kilka o oczekiwania, 2 pytania na kreatywność (tak mi się wydaje). Z dyrektorem podobnie, głownie CV, wykazanie umiejętności sprzedażowych. Obie osoby uśmiechnięte, dało się odczuć luźną atmosferę podczas rozmowy, zwłaszcza kiedy porównam do pozostałych 3 rozmów gdzie było mega sztywno. Było pozytywnie. :) Mają dać odpowiedź do końca przyszłego tygodnia, albo mail albo telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o Reha Fund Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reha Fund Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha Fund Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha Fund Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reha Fund Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reha Fund Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reha Fund Sp. z o.o.