Reha Fund Sp. z o.o.

Opinie o Reha Fund Sp. z o.o.

Aneta

W czerwcu tego roku odbyłam rozmowę w firmie Reha Fund , na stanowisko Regionalnego przedstawiciela handlowego w dziale ortodontycznym. Pierwszy etap jak zostałam poinformowana, odbył się poprzez rozmowę telefoniczną, pytania Pana kierownika ds. sprzedaży -standardowe , ogólnie odnośnie doświadczenia zawodowego. Następnie zostałam zaproszona do Warszawy na kolejną rozmowę. Rozmawiało ze mną dwóch panów , kierownik ds. sprzedaży oraz pan dyrektor. Pomimo pierwszego w miarę dobrego wrażenia, później już było tylko gorzej i nie ma to kompletnie związku z tym czy otrzymałbym tą pracę czy nie. Moja rozmowa trwała 15minut ! Przyjechałam 200km, poświęciłam pieniądze oraz cały dzień na dojazd i powrót, a zostałam niemile zaskoczona brakiem profesjonalizmu. Pomimo zapewnień nie otrzymałam nawet informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji. Uważam, że jest to wyrazem szacunku do drugiego człowieka który poświęcił swój czas. Nie takiej rekrutacji spodziewałam się w ''wielkim mieście''. Panowie ciągle patrzyli się w komputery, a jak się nie patrzyli to bujali się ostentacyjnie na krzesłach. Pytania w sumie dwa...bo resztę zadawałam ja. Ponowne pytanie o moje doświadczenie zawodowe, drugie bardziej pomysłowe...miałam namówić pana dyrektora aby coś ugotował. Po takiej rozmowie i potraktowaniu mnie , nie chciałabym tam w życiu pracować. Panowie pokazali swoim nieprofesjonalnym zachowaniem brak szacunku do drugiego człowieka, myślę że jest to raczej standard w tej firmie a nie jednostkowa sytuacja. Gdybym tylko miała taką możliwość to samo powiedziałabym osobie która oddzwoniła by do mnie z informacją o wyniku rekrutacji. Nie polecam!

K.M.

Byłem na rozmowie w Warszawie w biurze i dla mnie osobiście było całkiem ok. Widać, że atmosfera jest tam fajna, bez jakiejś "spiny". Sama rozmowa też jakoś mnie nie zaskoczyła, co mnie interesowało to się dowiedziałem (a pytań zadaje dużo). Starania o luźną atmosferę też są, więc dla mnie na plus. Czekam na odpowiedź (oby pozytywną) ????

Alicja
@K.M.

z im rozmawiales na tej rozmowie? z jakims hrowcem czy bezposrednio z wlascicielem ? czy oprocz twoich pytan do nich oni ciebie tez o cos pytali ( oczywiscie poza pytaniami z cv ) ?

K. M.
@Alicja

Z kierownikiem. Tak, pytali, o CV i pytania o mnie, oczekiwania, etc.

Alicja
@K. M.

sporo czasu minęło, dostales odpowiedz o wynikach rozmowy ?

K. M.
@Alicja

Tak, jakoś po 4 dniach. Nie dostałem pracy.

Miałem okazję odbyć tą pseudo rozmowę kwalifikacyjną w Warszawie, instruktażowy przykład jak nie prowadzić rekrutacji, rekruter przyjechał spóźniony zaspany chyba po nocnej imprezie, rozmowa prowadzona w sposób śmieszny rodem sprzed 20 lat, nie liczy się twoje doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta, najważniejsze jest zadanie typu sprzedaj długopis które uwłacza człowiekowi który ma ogromne doświadczenie w tego typu pracy. Z rozmowy nie dowiedziałem się w zasadzie nic poza tym że sprzedają coś tam medycznego i po 10 minutach byłem już pewny że nie chcę mieć z nimi nic wspólnego i po prostu wyjść stamtąd. Jeśli tacy ludzie tam rekrutują to można się tylko domyślać jak wygląda praca..

Paulina
@Warszawa

Nie, no nawet jeśli, to prawda, to nie możesz oceniać całej firmy przez pryzmat tylko jednego człowieka. Chociaż słabo, że nic nie szło się dowiedzieć, to, czy później dali ci w ogóle jakiś feedback?

Dexo
@Warszawa

Chyba byliśmy tego samego dnia na rekrutacji. Moje odczucia były zupełnie inne, pytali o doświadczenie i nawet docenili, ze pracowałem 6 lat w jednej firmie. Z zadaniem sprzedażowym spotykam się na każdej rozmowie na przedstawiciela, więc nie było to dla mnie nic uwłaczającego, a pracuje w sprzedaży 13 lat. Na każde pytanie jakie zadałem, otrzymałem odpowiedź, a dużo pytałem o firmę, zasady i obowiązki. Owszem pracy nie dostałem, ale skłamałbym mówiąc, że z rozmową czy rekruterem było coś nie tak.

Dexo

Bylem na 2 etapie w Warszawie, pytania standardowe, ale atmosfera luźniejsza niż na klasycznej rozmowie. Rekruter nastawiony przyjaźnie, rozluźniał stresującą sytuację, dzieki czemu czułem się komfortowo. Pracy nie dostałem, ale szanuję, że zadzwonił i podziękował za poświęcony czas.

na wysokim poziomie konkretny

doswiadczenie i jakie pomysly na sprzedarz

Mrówka

Jestem zawiedziona zachowaniem po rozmowie rekrutacyjnej. Brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej . Jeżeli firmie ciężko jest skontaktować z osobą która poświęciła swój czas jest firmą mało wiarygodna na przyszłość. ZAWSZE się to sprawdza. Co do samej rozmowy rekrutacyjnej to wyciągnięta z internetu a zadanie typy "sprzedaj mi ten długopis"...żenada.

Halina
@Mrówka

Naprawdę były zadania typu sprzedaj mi ten długopis?? jeszcze jakieś były czy tylko coś w tym stylu? I na jakie stanowisko starałaś się dostać?? No i ostatnie pytanie, kiedy była ta rozmowa rekrutacyjna?? Może się jeszcze odezwą?

Olek

Byłem na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko przedstawiciela handlowego w firmy Reha Fund i zdziwiony jestem negatywnymi opiniami na GO WORK. Zanim udałem się na rozmowę rekrutacyjną postanowiłem odwiedzić stronę internetową firmy, na której znalazłem numery telefonów do obecnie pracujących przedstawicieli. Dzwoniąc do dwójki losowo wybranych dodzwoniłem się do przedstawicielki pracującej 4 lata i przedstawiciela pracującego 5 lat. Oboje bardzo chwalili sobie swojego pracodawcę i firmę w której pracują. Wydaje mi się, że nie mieliby powodów do kłamstwa i staż ich pracy również mnie pozytywnie zaskoczył. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, po której zostałem zaproszony na drugi etap i jestem dobrej myśli. Polecam weryfikowanie informacji u źródła.

Krzych
@Olek

Witam, zostałem również zaproszony na rozmowę na PH, mógłbyś coś więcej powiedzieć na temat samej rozmowy oraz ewentualnych warunków ? :) Dziękuję!

@Olek

Witam, o co pytano na rekrutacji. Mam rozmowę 19.02 i chciałbym dobrze wypaść ????

X
@Olek

Na stronie nie ma namiarów do ph

Mola
@X

Ale były ????

P
@Olek

Skoro pracują w firmie to logiczne, że ją chwalili, a co niby mieli innego zrobić?

Gosia
@Olek

Dobry pomysł z zadzwonieniem do pracowników.

Paula
@Olek

Ja też rozmawiałam z PH, jak się dobrze poszuka to się znajdzie namiar. Jedna osoba pracowała 8 a druga 6 lat. Skoro tak długo tam siedzą, to nie może być źle.

Karina
@Olek

Też byłam na rozmowie i mam podobne odczucia.

Bata
@Olek

Super pomysł z tym dzwonieniem do obecnych pracowników:)

@Olek

Dokładnie, najlepiej weryfikować u źródła i przekonać się samemu. Ja się pozytywnie zaskoczyłem na rekrutacji. Spoko ludzie :)

Niezła propaganda

Rozczarowana

Rozmowa kwalifikacyjna i jej organizacja poniżej poziomu. Opóźnienie, klika osób w oczekiwaniu. Panowie mocno próbowali wykazać się profesjonalizmem ( jeśli chcecie dowiedzieć się jak nie powinna wyglądać rozmowa kwalifikacyjna to macie okazję z tą firmą) jednak daleko im do poważnej firmy. Strata czasu.

@Rozczarowana

To już po rozmowach? Niby zbierają CV do 4 marca. Możesz powiedzieć coś więcej?

@Marek

Witam. Tak, już po rozmowie. Zapewne w różnych regionach mają rekrutację w innych jeszcze terminach. Jeśli chodzi o Śląsk, to odbyło się ono w minioną środę. Dowiedziałam, że to ten jeden dzień, po którym wybiorą już jedna osobę. Nie ma kolejnego etapu.

@Rozczarowana

Dziwi mnie to, że rekrutacja wg ogłoszenia miała byc zdalna, a Ty mówisz o spotkaniu. Wg ogłoszenia które wisi na pracuj, CV nadal zbierają. Dowiedziałaś się czegoś o zasadach pracy, uzywania auta? Dziwna firma i dziwna sytuacja.

@Rozczarowana

O! jestem zaskoczona powyższą opinią. Moje odczucia są zupełnie inne. Rozmowa odbyła się zgodnie z planem, była miła a zarazem merytoryczna.

x
@Marta

Zarzuty wobec organizacji spotkań i zbierania CV są bardzo konkretne, czego nie można powiedzieć o wpisach osób "broniących" Firma otrzymała ponad 100 cv z regionów, łatwo policzyć ile osób miało okazje wyrobić sobie włąsne zdanie na jej temta. Mowa rzecz jasna o tych, którzy po przeczytaniu opinii z google zdecydowało się zaryzykowac i wysłac cv. Cenne doświadczenie, które z cała pewnością przyda się w codziennej pracy z pacjentem.

@Marek

Rekrutacja nie tylko nie jest zdalna, ale też gość z tej firmy zadzwonił i tonem jakby był robotem narzucił mi termin spotkania na jutro. Jest to mało poważne dzwonić do kandydatów i oczekiwać, że ktoś z dnia na dzień rzuci wszystko po to żeby pojawić się u nich osobiście na drugi dzień ns spotkaniu. Dla mnie mało poważne podejście tym bardziej w dobie pandemii

@Marta

Jakoś szału te błyskotliwe rozmowy kwalifikacyjne nie zrobiły, skoro na Śląsk znów wakat. Ludzie nie są tacy głupi, by dać się wpuścić na minę. Usłyszałam, że Śląsk jest najsłabiej umiejscowiony w rankingu, na pytanie dlaczego, usłyszałam : bo jest. Niepoważna firma, a osoby rekrutujące , cóż. Szkoda nawet komentować.

Xyz
@Rozczarowana

Skoro już mowa o "stracie czasu", to nie szkoda Pani 4 miesiące po odrzuceniu Pani kandydatury dalej tu zaglądać i pisać negatywne opinie? Jest znowu wakat, bo szukają drugiej osoby na ten sam region w związku z wprowadzeniem nowych produktów. Dostałam informację, że poprzednio zatrudniona osoba cały czas pracuje i druga będzie z nią współpracować. Pani odczucia są bardzo subiektywne, bo ja rozmowę oceniam bardzo dobrze. Nie dzwonił do mnie "robot" tylko Pan z przeciętnym głosem i zaproponował spotkanie 3 dni później. Co do samego spotkania, czekałam kilka minut na swoją kolej, ale zależało mi na tyle, że nie stanowiło to dla mnie problemu i nie robiłam z tego powodu awantury. Rozumiem, że jeśli rozmowa jest interesująca, to może się przedłużyć. Ciężko byłoby przerwać komuś w trakcie wypowiedzi. Na rozmówie były 2 osoby. Kobieta i mężczyzna. Oboje słuchali co mam do powiedzenia, aktywnie i z uśmiechem reagowali i bez problemu odpowiadali na moje pytania. Następnego dnia dostałam zaproszenie na drugi etap w Warszawie w siedzibie. Cieszę się, że nie sugerowałam się opiniami na goworku, bo w rzeczywistości okazało się, że nie mam się do czego doczepić jeśli chodzi o organizacje i sposób rekrutacji. Miło się zaskoczyłam, bo odnoszę wrażenie, że to mega ciekawi ludzie, których aż chce się bliżej poznać. :) Czekam na decyzję do piątku i mam nadzieję, że będzie pozytywna, bo na mnie zrobili bardzo dobre wrażenie jako ludzie i sama organizacja.

@Rozczarowana

Potwierdzam i ma takie wrażenie że robią sobie z ludzi jaja a co jeden tam mądrzejszy a rzeczywistość jest całkiem odwrotna. Weź daj spokój szkoda czasu i zachodu. Nie polecam i nie pozdrawiam

Artur

Jestem kierownikiem magazynu, pracuje w firmie Reha Fund 20 lat. Obecnie na magazynie pracuje młody zespół, który twierdzi że atmosfera jest super. Powiększamy w tym roku magazyn i zwiększamy obrót, dlatego potrzebujemy zatrudnić 10 osób. Zapraszamy.

@Artur

Jakie godziny pracy, zmianowosc, praca w weekendy? Jak wygląda wynagrodzenie? Stała pensja, godzinowa, akordowa, premie? Wdrożenie do pracy?

Odpowiedzi na wszelkie pytania można uzyskać na rozmowie kwalifikacyjnej.

Skoro jesteś pracownikiem tej firmy ( jak przypuszczam ) to może orientujesz się czy jest np duża rotacja pracowników, plusy, minusy? Z tego co się orientuję firma szuka od dłuższego czasu pracowników na powtarzalne stanowiska.

@Adam

Dobrze przypuszczasz, jestem pracownikiem i orientuje się w poruszanych przez Ciebie kwestiach. Jakie powtarzalne stanowiska masz na myśli?

Dość często powtarzały się ogłoszenia że poszukiwani są pracownicy magazynu i produkcji (montażu) w debe wielkie. Jest jakiś konkretny powód? Rotacja pracowników, brak chętnych do pracy czy takie duże zapotrzebowanie na nowych pracowników?

@Adam

Dzień Dobry, mamy obecnie jeszcze wolnych kilka wakatów.

@Adam

Powód to rozbudowa z czego wynika potrzeba zatrudnienia nowych osób.

Ok. Jak oceniasz pracę w firmie? Ogólna atmosfera, przełożeni, warunki, możliwość wypracowania nadgodzin itp? Myślę że szczera opinia kogoś kto jest obecnym pracownikiem byłaby dość cenna.

@Adam

Pracę w firmie oceniam bardzo dobrze. Pracuję niecałe 2 lata i przez ten okres nie przeszła mi nawet przez myśl zmiana pracy. Atmosfera niekorporacyjna, co dla mnie jest dużym plusem. Od przełożonego dostaje swobodę pracy i wsparcie. Warunki znacznie lepsze niż w poprzedniej dużej korporacji. Szczera opinia ode mnie. Na szczegółowe pytania otrzymasz odpowiedź na rozmowie kwalifikacyjnej. Pozdrawiam :)

Radek
@Artur

Czy firma nadal possukuje pracowników magazynu w miejscowości Dębe Wielkie? Dwie osoby byłyby zainteresowane pracą na jednej zmianie, pozdrawiam

@Radek

Dzień Dobry, na dzień dzisiejszy w miejscowości Dębe Wielkie, rekrutacja jest zakończona. Pozdrawiam, Artur

Kandydat region Śląsk

Dzień dobry, w ubiegłym tygodniu miałem przyjemność uczestniczyć w rekrutacji na stanowisko regionalnego przedstawiciela handlowego. Początkowo odbyłem miłą rozmowę telefoniczną z p. Natalią i zostałem zaproszony do Częstochowy na kolejny etap rekrutacji. Spotkanie trwało ~30 minut. Pojawiło się również pytanie sprawdzające moją kreatywność. Chciałbym podziękować osobom rekrutującym za poświęcony czas i za ich profesjonalizm. Nie żałuję podróży do Częstochowy, ponieważ to dla mnie nowe doświadczenie i oczywiście możliwości. Pamiętajcie, że w największej mierze to od nas samych zależy kim jesteśmy i czym się zajmujemy ! . Życzę wszystkim powodzenia, wytrwałości i dużo zdrowia.

Kamila
@Kandydat region Śląsk

Jakie było zadanie na kreatywność?

Czy w Reha Fund Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak, jednym z przykładów jest konkurs roczny.

PH

Konkurs roczny to prawda. Przyznaje sie w nim nagrody pieniężne.

Poszukiwacz

Dużo informacji odnośnie pracy jako przedstawiciel handlowy. Czy ktoś może przedstawić jak wygląda praca na magazynie w firmie reha find? Często pojawiają się ogłoszenia pracy na stanowisku magazynier. Jakieś opinie, spostrzeżenia, uwagi?

Przedstawiciel

Pracę w Rehafund rozpocząłem w czerwcu 2021r. Ludzie, atmosfera i organizacja 9/10. Zawsze otrzymuje pomoc kiedy mam wątpliwości/problemy. Firma wymaga ale i wynagradza. Pozytywna postawa oraz systematyczna wcale nie ciężka praca powoduje, iż wyniki z czasem stają się coraz lepsze, a tym samym finansowo osiągam lepsze cele. Zdecydowałem sie na zmianę pracując wcześniej w dużej korporacji i śmiało mogę powiedzieć, że była to dobra decyzja. Cel, który sobie postawiłem w firmie jest dość ambitny i wymaga czasu. Nie mniej jednak praca na relacjach i budowanie zaufania klientów powodują, że każdy sukces smakuje lepiej - polecam !!

mark
@Przedstawiciel

zgadzam sie

Kamrat

Jestem pracownikiem sklepu medycznego od 4 lat. Od tego też czasu współpracuję z firmą Reha Fund. Cały ten czas odwiedza mnie przedstawiciel firmy, prezentując nowe produkty. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, ponieważ wprowadzają bardzo dużo nowych produktów. Przedstawiciel wypowiada się pozytywnie na temat swojej pracy jak i atmosfery w firmie. Jako jeden z nielicznych PH jacy do mnie przyjeżdżają nie chce zmieniać pracodawcy. Patrząc na produkty i jednego pracownika Reha jakiego miałem możliwość poznać firmy wygląda bardzo ok.

Ala

Byłam na rozmowie w firmie w Warszawie. Dwaj całkiem sympatyczni ale niekompetentni panowie. Dyrektor walący w klawiaturę zamiast uczestniczyć w rozmowie skoro już się na niej pojawił. Pomijając już fakt, że jeśli obiecuje się telefon niezależnie od wyniku rekrutacji i nie dotrzymuje się słowa to świadczy to w pewien sposób o honorze firmy.

Wioletta

Współpracuję z Reha Fund od wielu lat. Nigdy się na tej firmie nie zawiodłam. Super kierownictwo, przedstawiciele. Pozdrawiam całą ekipę.

Asia - biuro

Pracuję w Rehafundzie już rok. Rekrutacja przebiegła standardowo - rozmowa telefoniczna, później spotkanie z kierownikiem i dyrektorem. Atmosfera, która panuje tutaj jest moim zdaniem niesamowita. Od pierwszych dni mogłam liczyć na przełożonego oraz osoby z mojego zespołu, które zawsze służą pomocą. Co 3 miesiące mamy kilkudniowe spotkania szkoleniowo-integracyjne, a na wiosnę zaplanowany jest wyjazd zagraniczny. Kadra kierownicza jest otwarta i elastyczna. Jeżeli jesteś zaangażowany i robisz wynik - dają dużą swobodę w działaniu. Jeżeli coś nie działa - szukają rozwiązań, jest możliwość odsłuchu rozmów itp Do tej pory jest to jedna z lepszych firm, z którą miałam przyjemność współpracować - mam nadzieje, że tak pozostanie.

Pozwoliłem sobie wrócić tutaj i zostawić opinie, ponieważ niedawno sam korzystałem z tego co się tutaj znajduje na temat firmy. Rekrutację przeszedłem pozytywnie i od kilku miesięcy działam jako PH. W firmie atmosfera jest bardzo pozytywna, swobodnie można dzwonić do każdej osoby i wszyscy nastawieni są na pomoc. Co jakiś czas są spotkania dla całej firmy, szykuje się wyjazd zagraniczny (niestety za krótko pracuję i się nie załapałem). Ogólnie praca bardzo w porządku, oczywiście jest nastawienie na wynik (gdzie go nie ma), ale odrobina zaangażowania i wszystko jest do zrobienia ???? Co do wynagrodzenia to firma jest otwarta, nie ma odgórnych widełek jak w korporacjach i na początek można się dogadać. Pozdrawiam!

Gokk
@Nowy

W lipcu tez czytałem, ale podszedłem do tego z dystansem, chciałem przekonać się na własnej skórze. Pracuje od kilku miesięcy i firma spełnia moje oczekiwania. Pracowałem juz wcześniej w handlu i nie ma tu chorej presji sprzedaży tak jak w moim wcześniejszym korpo. Wiadomo, że cel jest i trzeba go zrealizować, ale są one realne jeśli konsekwentnie objezdzasz teren i klientów. Swoboda działania jest mega plusem, wsparcie Biura Obsługi Klienta również. Product Menagerowie to świetni i zaangażowani ludzie, a kierownicy chętni do pomocy. Jak na razie nie mam sie do czego doczepić.

M.R.

Pracuje w REHA od 4 lat. Cenie sobie elastyczne podejście do pracowników, miła atmosferę i dobre warunki finansowe. Od tego czasu Reha intensywnie się rozwija i zatrudnia już 80 osób ( jak zaczynałem było około 25). Ja polecam - moim zdaniem taki rozwój bez "dbania" o ludzi nie byłby mozliwy

Pracowniczka
@M.R.

Zgadzam się. Od roku pracuje w Reha. Przez rok zatrudniono prawie 2 tyle osób i jak dotąd jakieś 90% pracuje dalej. Firma bardzo dynamicznie się rozwija, zatrudnia nowych ludzi, ale i utrzymuję pracowników z długoletnim stażem. Komfort i atmosfera pracy jest na najwyższym możliwym poziomie. Jestem zadowolona. :)

Zależy

Jedyna poprawna opinia: zależy. Współpraca z Reha Fund jest rozwijająca. Jest to fakt, który przemawia za wielkimi możliwościami. Od czego zależy? Od tego z kim się współpracuje oraz w jakim dziale. Mogę polecić dział marketingu, dział rozwoju produktu oraz sprzedaży bezpośredniej (południowy teren wyłącznie). W tych działach mogę zagwarantować zadowolenie oraz spełnienie się w pracy Biuro obsługi klienta oraz dział sprzedaży bezpośredniej (usunięte przez administratora) jest zarządzany w sposób ekstremalnie nieprofesjonalny oraz zbudowany na zasadzie "czerwonego zarządzania". Demotywujące mailingi, pracownik traktowany jako liczba oraz telefon z pogróżkami od samego (usunięte przez administratora)(jak pokażesz, że coś Ci się nie podoba). Próba wyjaśnienia takich sytuacji z (usunięte przez administratora)dala wynik odpowiedzi: -"Ale ja wiem, ja sam nasłałem na Ciebie personę X". Aktualnie (usunięte przez administratora)biura obsługi klienta jest chaotyczne, nie wykazuje żadnych kompetencji miękkich w zarządzaniu personelem, nie daje przykładu pracy ani nie posiada żadnej wiedzy sprzedażowej, ażeby wykazać się profesjonalizmem oraz kultura pracy wobec pracowników. W przypadku poszukiwania pomocy (odnośnie pracy i wsparcia sprzedaży)(usunięte przez administratora) pracownik otrzymuje odpowiedź: "Nie mam na Ciebie czasu" - dosłownie cytując. Dodatkowo, (usunięte przez administratora) lubi się obrażać, nie wita się, nie odzywa się, faworyzuje drugiego pracownika - tak na zmianę, zależy od humoru i dnia tygodnia, więc każdy z pracowników się o tym przekonał. ALE, Założyciele firmy są bardzo serdecznymi, pomocnymi oraz profesjonalnymi ludźmi. Widać, że traktują pracowników jak własną rodzinę oraz zawsze można na nich liczyć. Z moich obserwacji wynika, że nie mają świadomości tego co się dzieje w środowisku organizacji. Rehafund to nie tylko problemy. Rehafund to bardzo przyjazne miejsce pracy. Pracownik może liczyć na rozwój oraz bardzo dobrą atmosferę pracy (usunięte przez administratora) Wykazują to wieloletni pracownicy, którzy zawsze podchodzą pomocną ręka, dzielą się bardzo cennymi radami jak i są po prostu profesjonalistami. Reha fund ma ogromne szanse na rozwój(usunięte przez administratora)

Duza olA
@Zależy

Taaak, zgadzam się. Dlatego mnie tam już nie ma

Kandydat Poznań

Po zeszłotygodniowej rozmowie w Poznaniu, wszedłem na gowork z czystej ciekawości i nie wierze w to co czytam... Ludzie - jeśli nie dostaliście pracy, to nie oznacza, że jesteście beznadziejni tylko być może nie pasujecie do profilu stanowiska. Zamiast wylewać na goworku gorzkie żale i czepiać się o pytania, które są standardowe, poczytajcie o sposobach rekrutacji na google czy pracuj.pl i następnym razem się przygotujcie. To była klasyczna rozmowa, nic nadzwyczajnego i turbo trudnego do ogarnięcia. Sam rekrutuje ludzi i uważam, że ta rozmowa była wyjątkowo luźna i pozytywna. Bez stresowego napięcia, dużo pytań o osobowość, osiągnięcia... nawet udało się pożartować. Dostałam zaproszenie na kolejny etap, mam nadzieje, że dostanę te pracę, bo odnoszę wrażenie, że panuje tam super atmosfera.

Kamil B.
@Kandydat Poznań

Podpisuję się pod Twoją opinią. Mam podobne odczucia co do rozmowy. Może jeszcze się spotkamy na kolejnym etapie. Pozdrawiam! :)

Roksana
@Kandydat Poznań

Byłam dziś na rozmowie kwalifikacyjnej w Katowicach i uważam, że to jedna z lepszych rozmów na których byłam. Pani była bardzo otwarta i konkretna. Wprowadziła luźną atmosferę, dzięki czemu po chwili przestałam się stresować. Odpowiedziała skrupulatnie na wszystkie moje pytania. Wyszłam z hotelu z uśmiechem na twarzy! Czekam na kontakt.

Kandydat Młp
@Kandydat Poznań

W końcu ktoś napisał coś w punkt. Pozytywnych opinii się nie pisze, ale frustrację wylać jest najłatwiej. Tylko po co? Żeby zrobiło się lepiej? Szkoda gadać... Byłem na rozmowie, nie mam zarzutów, mimo że nie dostałem pracy. Poprosiłem o informację zwrotną i wiem nad czym pracować. Zawsze to nowe doświadczenie pozwalające na rozwój.

Gal Anonim
@Kandydat Poznań

Dużo nieścisłości w Twojej odpowiedzi. Jesteś kobietą czy mężczyzną???. Rekrutujesz czy pracujesz jako PH.

Zostaw merytoryczną opinię o Reha Fund Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reha Fund Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha Fund Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha Fund Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reha Fund Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reha Fund Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reha Fund Sp. z o.o.