Opinie o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

(usunięte przez administratora) Nie liczy się z pracownikami i praktykantami. Dla niego liczą się tylko pieniądze, a nie zdrowie pacjentów.Dla niego liczą się tylko gratyfikacje od NFZ i "klientów"

pacjent
@Ania

Nie wiem kim jesteś ukrywający się pod "Ania" człowieku ale kulturą nie grzeszysz - Wiesiek - to nie napis na dropsie , i uczono nas ,ze należy z szacunkiem się odnosić do innych ale jak widać miałeś pod górkę do szkoły, a i życie jak widać Cie nie uczy tego wiec określając tak kogoś sam sobie wystawiasz notę. Na ile mi wiadomo a bylem wiele razy nie widziałem pracowników a tym bardziej praktykantów. Sam pracuje w swoim gabinecie i jest to prywatna praktyka bez możliwości finansowania przez NFZ . I co TY na to zobacz ile nieprawdziwych informacji wręcz oszczerstw kłamstwa pod adresem człowieka który nie jednemu już pomógł. Jeśli jesteś NORMALNY będzie Cie stać na to by przeprosić - jeśli nie to znaczy , że te dwa określenia na początku Twojej wypowiedzi właśnie są charakterystyka Twojej osoby . Co TY z tym zrobisz ? decyzja należy do Ciebie. Administrator tego portalu już się zajmuje tym tematem.

ANIA

Żenujące...

ANIA
@ANIA

PS. byśmy dobrze się zrozumieli - Żenujący jest powyższy wpis Ani. BRAK słów... Popieram wpis pacjenta.

Pete
@Ania

Z NFZ ten Pan nie korzysta, więc komentarz tyle wart. Pieniadze pobiera akurat o minimum połowę niższe niż inni, a do tego diagnoza jest super trafna

@Ania

Pan Wiesiu nie zatrudnia pracowników, skąd taki kłamliwy wpis?

@pacjent

To jakiś opłacony hejter

Miłosz Preuss

Witam, w dniu dzisiejszym byłem w najstarszym gabinecie w Polsce, spotkałem świetnego fachowca, który dostał od Pana Boga niesamowity Talent, jak w przypowieści Bibijnej o Talarach, nie zakopal ich głęboko w ziemi dla siebie, lecz je pomnażał jak talent który ten człowiek, bardzo skromny i pobozny bez wątpienia posiada, czyni tym dużo dobra leczac i pomagając w cierpieniu. Z wielkim szacunkiem dla Pańskiej osoby, dziękuję za udzielona Pomoc, za wysłuchanie mojego zdania na różnych płaszczyznach spraw dotyczących nas Polaków, życzę Panu, Panie Władysławie dużo, zdrowia i sił do czynienia dobra, Dziękuję.

Alicja
@Miłosz Preuss

@Miłosz Preuss Miło jest czytać tyle pozytywnych słów o Gabinecie Terapii Manualnej i Masażu. Napisz proszę, czy jest możliwość skorzystania z usług na NFZ?

@Alicja

Z tego co wiem tylko prywatnie, zadzwoń do gabinetu

Marianna

Na litość Boską,kto pisze te posty?!Zastanowcie się,czy kogoś nie skrzywdzicie w ten sposób?

Magda
@Marianna

Ludzie piszą o swoich pozytywnych doświadczeniach, że zyski zdrowie. To źle?

Bardzo polecam

Pana Wiesława znam od paru lat, bo wtedy zaczęły się moje problemy z kręgosłupem. Nigdy nie wypuścił mnie z gabinetu z bólem z jakim weszłam. Teraz doszły problemy z biodrem i barkiem już po pierwszej wizycie poczułam ulgę ból ustąpił, co pozwoliło mi normalnie funkcjonować. Rewelacja !!! Pan Wiesław to pełen profesjonalista z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią dla drugiego człowieka. Polecam z całego serca!

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukiwany logopeda i terapeuta SI. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Maria

Pan Wiesław Duda jest najlepszym możliwym specjalistą, którego spotkałam w swoim życiu, a na swoje nieszczęście byłam u wielu rehabilitantów. Od dziecka mam problemy z kręgosłupem, stresem, astma, alergia, bólem głowy. Swoją droga po prostu chory ze mnie człowiek, chorowity, słaby. Dzięki Panu Wiesławowi Dudzie najpierw do sprawności wróciła ręka, która myślałam, że już nie ma nadziei - wypadł mi bark, nie poszłam nigdy do szpitala i od trzech lat chodziłam z taka na wpół niesprawna ręka. Następnie sprawił, dzięki masażom, że nie musiałam przechodzić operacji kręgosłupa- również przetrąconego na drodze wypadku- tym razem samochodowego. Teraz jestem po cyklu zabiegów akupunktury, które miały pomóc na bóle związane z wyziębieniem organizmu- zgłosiłam się z bólem w stopie, który trochę uniemożliwiał mi chodzenie- po zabiegach przestało mnie COKOLWIEK boleć, nie mam kataru związanego z alergią a już się zaczynał, oraz jako największy z plusów, który wcale nie był umówiony- nie mam depresji, czuje się o wiele lepiej, lżej na ciele i na umyśle. To nie jest rehabilitacja i akupunktura a NAJLEPSZA rehabilitacja, akupunktura, oraz psychiatria i psychologia. Dzięki Panu Wiesławowi mogę oszczędzić sobie operacji, leków (i pieniędzy) a cieszyć się zdrowiem i sprawnością, która myślałam, ze mi już nie wróci. Wspaniały specjalista. Super sprawa, polecam.

Jolanta z Olsztuna
@Maria

Moi Kochani chcecie to wierzcie, chcecie nie wierzcie.Jest taki czlowiek ktory przyjmuje na ul.Jeziornej w Olsztynie. Dla mnie profesjonalista.Jego rece i doswiadczenie czynia naprawde cuda.Gabinet czysty, wszystko na wysokim poziomie.Do Pana Wieslawa trafilam nie tylko ze schorzeniem kregoslupa ale tez innymi dol dolegliwodciami.Pam Wieslaw mi bardzo pomogl , gdzie lekarze nie mogli sobir poradzic.Udzielil paru cennych wskazowek i zadzialalo.Uwazam, ze to najlepszy fizjoterapeta w Olsztynie i calym wojewodztwir warminsko-.mazurskim.Do Pana Wieslawa przyjezdzaja ludzie z roznych stron Polski a nawe z Niemiec a bylam tego swiadkiem, wiec chyba o czyms to swiadczy.Dziekuje Panie Wieslawie, niech zdrowie jak najdluzej Panu dopisuje by pomagac innym ciepiacym z bolu lub oczekujacym na operacje.Polecam!

Pan Wiesław Duda to świetny terapeuta, z imponującą wiedzą i doświadczeniem. Polecam każdemu, kto ma jakieś dolegliwości. Obydwoje z mężem korzystamy z różnych zabiegów w jego gabinecie i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawsze możemy liczyć na fachową pomoc - nie tylko przy problemach z kręgosłupem, bo już coraz więcej narządów ruchu odmawia nam posłuszeństwa. Szczerze polecam masaż i akupunkturę na uśmierzanie bólu. Naprawdę przynoszą ulgę. Pan Wiesław Duda jest specjalistą godnym zaufania i polecenia.

Piotr od audi

Polecam Pana Wiesława super człowiek super specjalista z ogromną wiedzą trafiłem do Pana Wiesława z bólem kręgosłupa i odrętwieniem rąk i ból biodra dzięki masażom, bańkom ból i odrętwienie ustąpiło bezinteresownie udzielił rad i pomógł mojej teściowej. Panie Wiesławie do zobaczenia następnym razem. Z Panem Bogiem.

Sylwia

Znam Pana Wiesława od kilku lat. Jest to bardzo dobry specjalista. Akupunktura wykonana rewelacyjnie! Pan Wiesław ma na ścianie chyba ze 100 dyplomów ;-) Ogromna wiedza, lata doświadczenia a pomijając to wszystko jest to bardzo dobry człowiek. Jeżdżę do Pana z synem i mężem -chwila moment stawia człowieka na nogi .Szczerze polecam .Moja ocena 11/10 ;-) Pozdrawiam Panie Wiesławie i dziękuję za dzisiejszy zabieg. S.K

Mikołaj

Super specjalista, wymasował, ustawił i znów mogę się schylać ???? Gorąco polecam Pana Wiesława.

PawelP

Ręce które leczą Gorąco polecam

Ania Gonzales (Peru)

Pan Wiesław jest profesjonalistą z ogromną wiedzą. Trafiłam z bólem spowodowanym rwą kulszową oraz cieśnią nadgarstka i wyszłam z ogromną poprawą oraz zestawem ćwiczeń. Żałuję, że nie mieszkam blisko, bo na pewno korzystałabym dużo częściej.

Pan Wiesław na prawdę zna się na robocie, po kół mnie parę razy igiełką w dłoń i ból kręgosłupa i barku ustał. Szacuneczek Panie Wiesławie!

Waldek

Polecam Pana Wieslawa bardzo dobry terapelta

Piotruś

Masaż Pana Wieskawa - SUPER a łóżko magnetyczne to "wisienka na torcie" . Polecam !!!

Agnieszka

Łóżko magnetyczne super, samopoczucie rewelacja.

Maciej sąsiad

Pan Wiesław posiada ogromną wiedzę i doświadczenie. Zawsze służy sąsiedzką pomocą :) Stawia na nogi. Bardzo polecam!!!

Elżbieta

Pana Wiesława znam od 20-tu lat, bo wtedy zaczęły się moje problemy z kręgosłupem. Nigdy nie wypuścił mnie z gabinetu z bólem z jakim weszłam. Ja i moja rodzina, a także znajomi korzystamy z masaży, a od niedawna również z komory hiperbarycznej. Rewelacja !!! Pan Wiesław to pełen profesjonalista z ogromną wiedzą, doświadczeniem i empatią dla drugiego człowieka. Polecam z całego serca!

Ania z Niemiec

Pan Duda jest profesjonalnym i znającym się na rzeczy masażysta.

Ilona

Panie Wiesiu: drętwiały mi obie ręce, kręgi szyjne nie kwalifikowały się (dzięki Panu: czas przeszły na szczęście!) już do operacji (badanie: rezonans magnetyczny). Podobno moc czynienia cudów ustała. To nieprawda! Pan tę moc posiada. Intuicję, której nauczyć się nie można. Z tą umiejętnością Pan się urodził. Podziwiam, głęboki szacunek, bardzo, bardzo polecam. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości w tym co Pan robi. Głupotą ludzką proszę się nie przejmować. Szkoda, że głupota nie boli. ????????????

Agnieszka L.

Ja jestem z masażu u Pana Wiesława bardzo zadowolona. Bardzo dobry fachowiec z olbrzymią wiedzą. Z jego usług korzystała już moja mama, mąż i syn. Zawsze niósł pomoc. Polecam wszystkim niezdecydowanym. Kręgosłup po dwóch, trzech masażach jak nowy. Czytam poprzednie opinie i widzę kilka negatywnych. No cóż..... Ja tych opinii nie podzielam. Mi i moim najbliższym pomógł a to najważniejsze

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda - Olsztyn

• Jak się pracuje w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda