Opinie o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

Kasia Nowy wpis

Dzień dobry. jest taka oferta do gabinetu dla stażystki w zakresie masażu. Czy jest tu może ktoś kto zrealizował już te praktykę mógłby ją polecić? Planuje wstępnie się zapisać ale nie wiem na ile trudno jest się dostać teraz

Janusz Nowy wpis

Chorowałem na dnę moczową od wielu lat . Zjadłem bardzo dużo tabletek . Siedem wizyt u Pana Wiesława z akupunktury i jak ręką odjął .Badania wykonane po wizytach nie wykazały ani śladu choroby . Polecam

Witam, wyświetla mi się oferta od Pracodawcy dla masażystów. Nie ma jednak w niej wpisanych żadnych szczegółów, nie wiem nawet jaka jest podstawowa stawka godzinowa na tej wskazanej umowie o prace. fakt faktem czy warto się kontaktować w tej sprawie?

Leszek Nowy wpis

Pan Duda jest bardzo profesjonalnym i ciągle rozwijającym sie terapeuta, dostosowującym metody do indywidualnych problemów zdrowotnych pacjenta; stosuje zróżnicowane metody terapii i jest bardzo skuteczny. Gabinet jest świetnie wyposażóny w nowoczesny oraz tradycyjny sprzęt fizjoterapeutyczny.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukiwany logopeda i terapeuta SI. Jaki był jej rezultat?
Amelia

O co chodziło z tym pytaniem o podwyżkę? Podwyżkę czego? U Pana zatrudniani są masażyści tak ostatecznie czy nie? Widziałam zainteresowanie ze strony studentów i zastanawia mnie z czego ono wynika, praktyki są dostępne? były gdzieś dodawane ogłoszenia? Nie wiem gdzie ich szukać

Co jaki czas w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda można ubiegać się o podwyżkę?

Katarzyna

Poszłam z mężem na masaż zobaczyć jak wygląda ta "przyjemność"u Pan Dudy - zostałam wymasowana i zdiagnozowana gratis włącznie z igiełkami ;))

Doszły mnie słuchy, że firma nie zatrudnia pracowników... A może chociaż studenci mają szansę na odbycie swoich praktyk w tym miejscu? :-) Ja poszukuję właśnie takiego miejsca i ciężko mi to idzie, więc mam nadzieję, że załapię się tutaj. Zwłaszcza, że takie pozytywne opinie...

Magdalena

Polecam Od kilku lat cierpiałam z drętwieniem rąk, zamrożonym barkiem i bólami kręgosłupa. Liczne wizyty u różnych fizykoterapeutów nic nie pomagały tylko pogłębiały problem. Do Pana Wiesława trafiłam z polecenia. Po kilku wizytach było lepiej, ale traciłam nadzieje ze pożegnam się z bólem szczególnie prawej ręki, jednak Pan Wisław twierdził ze jeszcze kilka wizyt, jeszcze jedna… Aż do momentu kiedy powiedział Pani Madzu to już koniec. Nie za bardzo wierzyłam aż następnego dnia obudziłam się i nie czułam bólu, jestem już ponad dwa tyg po zabiegach w gabinecie i dalej żyje bez bólu i ograniczeń. Pan Wiesław to wszechstronny specjalista, który patrzy ma problem całościowo a nie tylko punktowo. Jestem wdzięczna koleżance za polecenie a Panu Wiesławowi za ciężka prace i oddanie drugiemu człowiekowi. Polecam

Magdalena

Od 3 lat cierpię na drętwienia u obu rak, fizjo sprowadziło mnie do ostrego bólu barku, i nadal nie pomagało, do Pana Wiesława trafiłam z polecenia. Jestem po dwóch wizytach i widać już pierwsze efekty, Pan Wiesław jest bardzo profesjonalny, ma ogromna wiedzę, nastawił mi dodatkowo kolano i stopę, ponadto dba o pacjenta z niewiarygodna dobrocią serca, na kolejna wizytę zabieram córkę, ufam, że i jej szybko pomoże. Podsumowując kilaka lat leczenia u fizjo, wizyty u neurologa,rezonans, różne badania i zero poprawy a nawet pogorszenie stanu zdrowia, u Pana Wislawa po pierwszej wizycie ogromne zmiany w ciele, jestem bardzo optymistycznie nastawiona na leczenie i widzę koniec bólu.

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Logopeda. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Hanna

Polecam gorąco, osoba kompetentna, zna się na swojej pracy. Pan Wiesław bardzo mi pomógł, gdy już nic nie pomagało.

Marianna Janik.

Kto pisze te bzdury? Ten człowiek nie ma żadnego wykształcenia ani przygotowania do pracy,którą wykonuje. Może tylko taki związek z medycyną,bo pracował jako kierowca karetki.

Zbyszek Z

Miła ,fachowa obsługa a co najważniejsze to trafna diagnoza i bardzo skuteczne zabiegi. Serdecznie polecam !!!!

Maria
@Zbyszek Z

No jakby nie patrzeć trafna diagnoza to akurat podstawa. Ciekawa jestem po jakim czasie udało się do niej w praktyce dojść? Zabiegi skuteczne a cenowo w miarę przystępne?

Pan Wiesław to rewelacyjny rehabilitant z wiedzą i pasją do tego co robi Masaż który wykonuje to masaż leczniczy a nie masaż relaksacyjny który wykonuje większość rehabilitantów i który nic nie pomaga Polecam.

Maria
@Michał

Po jakim czasie można odczuć ewentualny efekt? I czy ceny są rynkowe?

Amelia

Pan Wiesław jest niesamowitym człowiekiem. Posiada ogromną wiedzę, doświadczenie i intuicję. Zawsze znajdzie czas dla potrzebującego. Jest skuteczny w tym co robi. Dolegliwości bólowe ustępują. Przekonali się o tym moi przyjaciele, mąż, mama oraz Ludmiła, która przyjechała do nas z Ukrainy. Bardzo gorąco polecam Pana Wiesława

Izabela
@Amelia

No to super, że tak uważasz. Akurat kogoś takiego szukam. No i fajnie, że rzeczywiście potrafi pomóc. A tak z ciekawości z tym konkretnie Tobie pomógł?

Pan Wiesław jest jedną z niewielu osób które przywracają wiarę w drugiego człowieka i w to że ból i dyskomfort z nim związany nie jest rzeczą nieodwracalną. Polecam każdemu kto boryka się z bólem.

Maciek

Permanentny ból karku który towarzyszył mi kilka lat ustąpił po pierwszych minutach akupunktury . Diagnoza trafna i co najważniejsze skuteczna pierwszy raz przespałem noc bez bólu i skurczów. Pan Wiesław to człowiek o wielkiej wiedzy i zamiłowany w tym co robi. Nie odczułem żeby kasa była na pierwszym miejscu wręcz przeciwnie musiałem sam się upomnieć żeby mu zapłacić. Gabinet przystosowany perfekcyjnie higiena to podstawa i ma w sobie duszę - widać że pomógł wielu osobom Z czystym sumieniem mogę polecić Go każdej osobie która boryka się z różnymi bólami. Pozdrawiam i na pewno do Pana zawitam

Pawel

Witam. Polecam Pana Wiesława każdemu z problem pleców. Pan Wiesław podchodzi bardzo profesjonalnie do klienta i stara się nie wypuścić póki ból nie minie. Serdecznie polecam ten gabinet. Paweł z Sulejówka

Aleksander
@Pawel

A często chodzisz na wizyty do gabinetu? Ceny są umiarkowane za taką wizytę?

Nikola
@Pawel

Kto pisze takie bzdury! Ten człowiek nie ma pojęcia o żadnej fizjoterapii. Żadnego przygotowania do tak odpowiedzialnej pracy. Podczas akupunktury zbierał igły,które spadły na podłogę i wkłuwał je z powrotem do mojej głowy. Nie ma też pojęcia o terapii manualnej. Może wyrządzić krzywdę chorym.

Magda
@Nikola

Ja sama sobie wbijam igły w głowę, bardzo mi pomagają na ból kręgosłupa i bóle korzonków. Używam jednych igieł wielokrotnie, nieraz spadają na podłogę gdziekolwiek, starczy jest dobrze zdezynfekować nie ma żadnego problemu, a pan Wiesiu używa nowych igieł dla każdego klienta...

Wiecie może, czy w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda szukają chętnych na staż?

Mada

Nie sądzę

Aleksander
@Mada

Gabinet utrzymuje się tylko na swoich pracownikach, jest stały skład cały czas? Szkoda, że nie przyjmuje stażystów i nie daje im się rozwinąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda - Olsztyn

• Jak się pracuje w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda