Opinie o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sport i turystyka - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda w Olsztyn

slawek0

Bardzo mi pomogly wizyty w gabinecie u p.Wieslawa bóle z którymi się borykałem od wielu lat ustapiły w cudowny sposób Odniosłem wrażenie że ten pan działa z pasja i zaangażowaniem aby pomóc człowiekowi a do tego ogromna wiedza.Polecam zdecydowanie .

Monia

Może szukają asystentki do pomocy po studiach?

Magda

Jestem bardzo zadowolona z wszystkich zabiegów w tym gabinecie! Pan Wiesław bardzo mi pomógł mnostwo razy, na przeróżne problemy i dolegliwości. Korzystam z jego usług już 9 lat i nie poszłabym do nikogo innego :) Wieloletnie doświadczenie, wyczucie, intuicja, wspaniała duchowość :) Bardzo polecam dla wszystkich osób, którym wmawia się, że w ich przypadku nie ma już rozwiązań dla poprawy ich stanu zdrowia :)

Pacjentka

Pan Wiesław to bardzo dobry fachowiec, miły, serdeczny, komunikatywny. Widać, że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Godny polecenia fizjoterapeuta, bardzo dużo uwagi i czasu poświęca pacjentowi. Poleciłam już dla wielu znajomych i wszyscy są zadowoleni.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Poszukiwany logopeda i terapeuta SI. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia
Leszek

Pan Wiesław Duda jest doskonałym rehabilitantem. Od wielu lat jestem jego pacjentem. Jestem bardzo zadowolony i polecam innym.

Iwan

Zabieg falą uderzeniową na ostrogę piętową trwał 3 min. a potem był jakiś masakryczny masaż, całego ciała, po którym do dziś wszystko mnie boli, szyja zrobiła się sztywna i mało zwrotna. Do tego na koniec p. Duda wręczył mi książeczkę z... Nowym testamentem. Przyszłam na jeden zabieg a wyszłam obolała i z nieprzyjemnym uczuciem, że jest to miejsce agitacji religijnej. A co do fali uderzeniowej to polecam- bo działam, ale można to zrobić wielu innych miejscach.

Weronika
@Iwan

Popieram tę opinię.Nie wiem,ale masaż i namiastka akupunktury bardzo dziwne.Bardzo źle się czułam po wizycie u tego pana.

ANIA
@Iwan

Iwan - Kobietko Jeśli ktoś jest z czegoś niezadowolony, to zwraca się bezpośrednio do adresata a nie obsmarowuje go publicznie. Z całą rodziną korzystam z usług Pana Wiesława od lat i wielokrotnie uratował nam niemalże życie. Hejt to spolszczona wersja słowa HATE czyli NIENAWIŚĆ jest to przejaw złości, agresji lub nienawiści. Wysyłając ZŁĄ energię otrzymamy dokładnie taką samą i to Bardzooo szybko. Takie sprawy wyjaśnia się bezpośrednio z osobą zainteresowaną a nie hejtuje. Jakby wyglądał świat gdybyśmy wszyscy byli jak Iwan...?? Zalecam odrobinę zdrowego rozsądku i Życzę Dużo Zdrówka :)

Pete
@Iwan

Trudno, żeby po odblokowaniu mięśni, a pan Duda robi to naprawdę energicznie, o których nawet organizm "zapomniał", te nie bolały. Do ok. tygodnia może tak być, do tego przy poważniejszych problemach dla utrwalenia potrzeba ze 3 wizyty, z każdą już mniej boli. Co do agitacji to wreczanie NT nie jest na siłę, kto nie chce może odmówić przecież i nie ma za tym agitacji poza jednym zdaniem.

iWaldek

Iwan dlaczego piszesz nieprawdęI

iWaldek
@ANIA

Ma pani Aniaracje

Waldek

Jeden z leprzych terapełtOw w Polsce bardzo polecam

Joanna

Pan Wiesław jest kompetentnym rehabilitantem, który wie jak pomóc i ma do tego niesamowity warsztat umiejętności. Mi po miesiącach chodzenia do lekarzy, którzy nic nie wskórali, kilka wizyt u Pana Wiesława przywróciło chęć do życia. Skończył się ból i szyywnosv kręgosłupa, nóg i bioder. Mogę normalnie funkcjonować. Polecam.

Pete

Pan Wiesław ma ogromną wiedzę i praktykę, u mnie zdiagnozował od razu źródło problemu (partię mięśni), które powodowały niedyspozycje gdzie indziej (staw) i niektóre inne partie mięśni. Ból ze źródła problemu był bardzo niewielki w porównaniu z innymi miejscami, więc tym bardziej szacunek. Łączy techniki manualne, oraz "dawne" sposoby jak bańki czy naprawdę dawne jak akupunktura (by ją skutecznie stosować trzeba się znać) ze zdobyczami techniki jak fala uderzeniowa. Odpowie na każde pytanie (gdy nie wie, to tak powie) oraz dla chętnych doradzi gdzie poczytać o metodach dodatkowego wsparcia organizmu czy zrobić zdjęcia miejsc do akupresury. Nie ma ani stażystów ani praktykantów. Do tego, jak sam podkreśla za wizyty nie bierze dużo. W moim przypadku 3 wizyty były warte jednej u renomowanego dr fizjoterapii, który zdiagnozował, ale część problemu. Polecam bardzo.

Jaka jest kultura pracy w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda? Obowiązuje typowy dress code?

Bożena

Na wysokim poziomie ,kompetencja i fachowość

Bożena

Pan Wiesław Duda to nie tylko wspaniały rehabilitant o złotych rękach, ale też wyrozumiały, cierpliwy rozumiejący cierpienia chorego, pełen empatii człowiek, ucieleśnienie marzeń każdego pacjenta. Dziękuję Panu Wiesławie za przywrócenie wiary w to , że są jeszcze ludzie z powołania . Ekspert i fachowiec , bardzo serdeczny człowiek . Polecam z całego serca BOŻENA

ANIA KOWALIK

Bardzo ale to bardzo mi pomógł pan Duda będę wszystkim polecać gabinet na JEZIORNEJ ZA FACHOWOŚĆ DZIĘKUJĘ

Bogusia Pietruszewska

Jestem pod wrażeniem podejścia do człowieka, kompetencji. Po wizycie bardzo dobrze się czułam zawroty głowy ustąpiły bardzo polecam Pana Wiesława za to żę potrafił dostrzec problem

Gorąco polecam. Jedna wizyta i od razu wyraźna poprawa w schorzeniu kręgosłupa szyjnego już tego samego dnia . Kolejnego dnia też jest super! Uzyskałam pełną ruchomość ramienia które było zblokowane. Bardzo dobry fachowiec

Przemek D

Byłe u Pana Dudy polecam!!! Fachowiec jakich mało, podniósł mnie na nogi. POLECAM!!

Małgorzata

Co to za durnowaty wpis. Wiesław nigdy nie zatrudniał pracowników ani praktykantów. . Albo jest to pomyłka i dotyczy innej osoby o tym nazwisku albo konkurencja pisze. To najlepszy terapeuta i cudowny człowiek. Jego misją jest pomagać ludziom. Ta opinia "Ani"powinna być natychmiast usunięta.

Sebastian

Dzięki Panu Wieslawowi, uniknęłem stołu operacyjnego. Pan Wiesław jest bardzo integintnym CZŁOWIEKIEM, który zna się na rzeczy i wie co robi. POZDRAWIAM ;)

To dobry fachowiec z długoletnim stażem pracy,zna się na swojej pracy i potrafi zdiagnozować przyczynę bólu. Nie raz postawił mnie na nogi. Polecam

Alicja
@Adam

@Adam Cieszę się, że jesteś zadowolony. Czy w Gabinet Terapii jest możliwość przyjęć na NFZ, czy są to tylko prywatne usługi?

Robert

Pan Wiesław jest super fachowcem. Zawsze mogę liczyć na skuteczną pomoc, doskwiera ból kręgosłupa. Polecam.

Piotrek Niemcy

Bardzo dobry fachowiec polecam 5 z +

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda - Olsztyn

• Jak się pracuje w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda?

Gabinet Terapii Manualnej i Masażu Wiesław Duda