Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Tomasz

Czy po tych akcjach w sprawie zatrudniania polskich kierowców na złych warunkach coś się zmieniło?

kierowcabombowca
@Tomasz

co się miało zmienić w HKP ? zakaz 45 pauzy w niemczech belgii francji i co w HKP się coś zmieniło ? Tu się nigdy nie zmieni

marcin
@kierowcabombowca

o czym piszesz że zakaz pauzy 45 w niemczech ...itd nie rozumiem?

Kierowcabombowca
@marcin

O przepisach i karach za pauzy 45h w Niemczech Francji i Belgii

Kampinos

Heisterkamp Transport dobrze działa i dlatego potrzebuje dużo ludzi.

kierowcabombowca
@Kampinos

Dobrze działa hahaha weź przestań człowieku. Zabrali wszystko co się da. Trzynastki, normalne premie itd. 51e diety to chyba już nikt nie płaci. Zero podwyżek. Dziadostwo jak nie wiem co, a myśleli, że jak auta nowe kupia to będzie nie wiadomo co.

elvis
@Kampinos

2lata wczesniej zarabialem o 500 zl wiecej to zaczyna buc smieszne kierowcow traktuja coraz gorzej i szukaja dziury w calym zeby tylko nie dac prtmi

Kolejny raz Hkp spóźnia się z wypłatami. Wcześniej gdy dyrektorem Polskiego oddziału była Sylwia nigdy nie było takiego problemu. Teraz gdy zarządza Holender pozabierali wszystko, szukają na każdym kroku oszczędności kosztem oczywiście kierowców. Dieta w wysokości 51 E , tak naprawdę każdy ,,Dziad Trans,, w Polsce już tyle płaci. Firma dobra dla osób bez doświadczenia i emerytów którzy siedzą na pseudo Hotelu i za nic nie dadzą sobie odebrać swoich stałych linek .

Jerzyk

Widzę, że Heisterkamp Transport ma spore potrzeby kadrowe, czym to jest spowodowane skoro mają dobre wozy

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

Konrad

Heisterkamp Transport ma jakieś nowe rejony do obsługi, że potrzebuje tylu kierowców? Czy jest to efekt ogólnego braku ludzi do pracy? Jakimi samochodami dysponuje firma, stare czy w miarę nowe? Dopytuję ponieważ jestem zainteresowany praca kierowcy.

Feliks

Jak dobrze zarabiam to nie jest problemem opłacić jakieś świadczenia, przynajmniej wiem, że są opłacone.

Krokodyl

Jeszcze nie słyszałem, żeby ktoś powiedział, że jest zadowolony z wysokości wynagrodzenia. Oby inne warunki były dobre!

Tadzik

Heisterkamp Transport ma opinię dobrego pracodawcy i widać po warunkach na jakich zatrudniają ludzie, że jest spoko. Nie bardzo wiem dlaczego ciągle poszukuj tylu ludzi do pracy?

Kierowcabombowca
@Tadzik

Opinie to może mieć i złotą tylko płacić trzeba jeszcze normalnie.

Lipa

Zawodowemu kierowcy polskiemu nie polecam (usunięte przez administratora)

Karol

Widzę, że Heisterkamp Transport poszukuje sporo kierowców. Czyżby tak brakowało ludzi do pracy? Jakie warunki na umowie zapewnia firma dla nowego kierowcy?

Kierowcabombowc
@Karol

A która firma nie poszukuje ? Jeszcze dwa lata i będą wszędzie błagać żeby ktoś jeździł

Koralgot

Ja wolę pracować przez agencję tym bardziej jeśli to jest początek takiej pracy. Zawsze jest wsparcie firmy, która zna się na przepisach innego kraju!

Kierowca bombowca
@Koralgot

Pracuj gdzie chcesz i jak chcesz. Nikt do niczego nie namawia. Było pytanie jest odpowiedz.

Natalia

@kierowca bombowca - a możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w Heisterkamp Transport? Jak wygląda praca w Travemünde? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?

kierowca bombowca
@Natalia

Nie wiem jak mają pracownicy warsztatu w HKP więm jak mają kierowcy. Napewno jako blacharz będziesz zatrudniony na niemieckiej umowie. Nie prościej zadzwonić i się zapytać

kierowca bombowca
@Natalia

Czy można zarobić jako blacharz samochodowy w Travemünde?

obi

duża szkodliwośc złośliwośc

obi

nie polecam .gule nie dla polaka

Franio

Każda firmę można przedstawić w złym świetle tylko po co to robić? Nie blokujmy pracy innym, można firmę zmienić.

Lol

Heisterkamp się sypie czepiają się byle czego lep ryja byle czym wypłaty mniejsze dobrze mają tylko związki jeźdzo stałe roboty i niby o premie walczy do całej reszty tylko ze jak ta reszta dostanie to oni nie dostaną a tera biorą za wszystkich śmiech na sali

Natalia

@Max8810 Heisterkamp ma sporo ofert pracy a o szczegóły zapytaj na e-mail szczecin@heisterkamp.nl

Max8810

Witam serdecznie jak wygląda tam praca w tej chwili jeżdżę solówka ale zaczyna mnie obecna praca denerwować i chciałbym spróbować swoich sił na międzynarodowce ce. Czy firma za szkolenie w podwójnej płaci normalnie nowemu.jak wygląda sprawa z jazdy na bazę do Holandii

młody

Panowie jaka jest teraz NETTO podstawa w Heisterkamp? Czy wszyscy kierowcy muszą dojeżdżać busami czy można swoim osobowym(oczywiście za ryczałt)? I czy rzeczywiście jest tak, że trzeba wozić co zjazd do polski swoją walizkę ADR?

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport