Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

GM1983

Do coval 20.Napisz jeszcze jak to jest w końcu z tymi zarobkami.Czy do podanej w ogłoszeniu kwoty 5300 netto dochodzi jeszcze ryczałt za dojazdy?Czy to już kwota łącznie z ryczałtem.Jak rozmawiałem z kierowcami z HKp na parkingach to zazwyczaj mówili o zarobkach 5600-5700 już do ręki.To jak to w końcu jest?5300 netto razem z ryczałtem to trochę słabo.

coval20

GM1983. Lodówka za 200 - 300 zł to nie lodówka tylko chłodziarka i raczej nie polecam. Ja osobiście mam też chłodziarkę ale WAECO model TC21 i może w kabinie być nawet 40 stopni a w niej jest wszystko pięknie chłodne koszt takiej przyjemności to 550 - 650 zł.

GM1983

Koledzy!A jak radzicie sobie bez tych lodówek w lato jak jest gorąco? Pytam bo mam propozycje pracy w tej firmie i trochę mnie to przeraża. Czy taka lodówka pod zapalniczkę daje rade w lato gdy jest ponad 30 stopni.Chodzi mi o taką zwykłą lodówke za 200-300 zł.Jak rozwiązujecie ten konkretny problem?

TOMI

witam.pracuje w tej firmie od czerwca2013.adresy proste,same zony.sprzet,coz jest jaki jest,ty ne musisz pod nim lezec,jesli zglosisz to go naprawia bez problemu.jesl brakuje adrenaliny zapraszam do Vosa,pracowalem tam,wiec wiem co to jest ciezka praca.spotkalem w Heisterkamp ludzi lekko debilnych,moze to praca chroniona?

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

gaza20

witam,pracowalem w tej firmie,,,to co pisze coval20 to prawda..praca w systemie3/1 wiec wekeendy 2 i to zależy pod jakiego klienta trafisz na ture wiec możesz wrocic na baze..trier,gent,oldenzall,trave..lub jak większość na cpn także jak na polskie warunki moim zdaniem hytry jest ok,pozd dla trieru

coval20

loser w heisterkampie zarabia się miesięcznie od 5200 zł do 5400 zł plus kwartalna premia do tego jeszcze trzeba doliczyć jeszcze ryczałt za dojazd na bazę w moim przypadku jest to Gent czyli 207,02 euro.

coval20

Jak ja nie rozumie takich (usunięte przez administratora) Ja tam pracuje już ponad rok czasu i nie rozumie takiego rozumowania, że jest syf, że w serwisie nie ma części ITP ITD !!! Jakie pierdoły ludzie piszecie. Siedzę od samego początku na Bazie GENT i nie chcę być na żadnej innej !!! Kolego czy jak się zatrudniałeś to w Szczecinie powiedziano Ci, że będziesz miał lodówkę i klimę w aucie ? A jak masz syf bo faktycznie w tej firmie jest dużo TROLI bo inaczej nie można ich nazwać ale może w końcu i ja dostane jakiś dodatek za posprzątanie auta bo jeszcze się nie doczekałem ani razu. A co do sprawności aut to jak coś było niesprawne albo mi coś nie pasowało to jeszcze nigdy nie powiedziano Mi, że nie mogę jechać na serwis zawsze miałem sprawne auto !!! ANONIM ja jestem kierowcą w firmie Heisterkamp jestem z Torunia i nie wstydzę się, że pracuje w tej firmie bo jeździłem u prywaciarza i szkoda gadać a są tacy co są na weekend w domu i opowiadają bajki, że zarabiają po 5000 zł jedna wielka ŚCIEMA !! Mam po prostu swoje zdanie na te tematy.

hkp

firma dla brudasow i chlopcow z pgr co traktorami powozili bo do tych ich aut to mozna spokojnie w gumiakach zeby sie nie ussyfic. Kasa i dieta jak wyzej napisali, ryczalt za dojazd ale liczony ze szczecina dlatego takie grosze. System faktycznie 3/1, auta to strach wsiadac, na warsztacie zawsze brak czesci, byle wyjechac za brame to cie sciagna ale po 3 tygodniach. Klimy brak lodowki brak a na tacho ganaija jak psa a z poczatku prpbuja wybadac kto bedzei przeginal. Sa tacy co im firma zycie uratowala i beda tam do emerytury. Zrobilem sobe tam doswiadczenie i olalem ta firme cieplym moczem, jezdze i miszkam z rodziną w anglii i wiem ze zyje

coval20

Witam pracuję tam już 11 miesięcy i dostałem 3 już umowę na 7 miesięcy kolejna będzie na stałe. Kolego flota jest taka jaka jest. jest jeszcze parę sztuk tak zwanych przez nas BIEDRONEK typu scania L czy daf 95, ale jest tego coraz mniej. Co do lodówek to niestety ale trzeba mieć swoją prywatną ale to i może lepiej bynajmniej wiesz w czym przechowujesz żywność. Jak w każdej firmie są tak zwane TROLLE co nie potrafią po sobie posprzątać nawet auta ale takie rzeczy się zgłasza na bieżąco. Ja ogólnie jestem zadowolony z firmy Heisterkamp. Mogli by ewentualnie podnieść dietę lub podstawę pensji ale i z tym podobno związki zawodowe dyskutują z naszą Dyrektorką p. Sylwią która jest naprawdę spoko kobieta. A jak ktoś wypisuje, że auta są nie sprawne to kpina jak coś za każdym razem było do zrobienia to jeszcze nie zdarzyło mi się żebym nie pojechał do serwisu to naprawić. Uważam jednak, że największym minusem tej firmy jest to, że nie ma klimatyzacji w autach a jak jest to postojowa i w 90 % aut nie sprawna i tego nie chcą naprawiać. Pozdrawiam coval20

andi

Może ktoś więcej i konkretniej napisać o pracy w Heisterkamp?

piter

coval, a jak tam jest z tymi sprzętami,to prawda że takie wyeksploatowane? napisz coś więcej jeśli możesz,zastanawiam się czy warto tam spróbować.

kierowca

Witam,mam pytanie czy ktoś jedzie w tą niedziele do bazy w oldenzaal,zabrał bym się lub zabiorę. proszę o kontakt zainteresowanych z okolic Włocławka .

coval20

co koleś wypisujesz !!! jakie pięć tygodni !!! pracuje tam już 7 miesięcy moja baza to Gent i nigdy nie zdarzyło mi się zostać dłużej niż trzy tygodnie chyba, że sam się ta to godzisz ale masz za to dodatkowo 150 euraków za każdy tydzień !!!! Bo co to pisać rzeczy których nie ma !!!! Bez sęsu !! W każdej firmie jest coś nie tak i na każdą można coś pisać. Ja osobiście jestem zadowolony jak na razie.

Driver

Świetny żart z tą pensją,nie mówiąc już o tym,że nigdy-powtarzam nigdy nie zjedziesz po 3-ech tygodniach na tydzień.Jak ci się ufarci to po 5-ciu tygodniach zjedziesz na weekend,skąd to wiem bo upbo tam przerobiłem prawie 2 lata.Szczerze odradzam.

wc

1) ADR - przeszkolenie, ale zwrot 75%jak sie zwolnisz przed upływem 6 miesięcy 2) Zryczłtowany koszt dojazdu od firmy 90-125e, pokrywa koszt paliwa ale tylko w 1 stronę. 3) Jest terminowe wynagrodzenie i faktycznie praca 3/1 4) Stan techniczny pojazdów pozostawia wiele do życzenia. Auta zniszczone, wyekspolatowane, brudne, bez lodówki, bez klimatyzacji, często niesprawne webasto. Cięzko wyekzekwować na bazie na warsztacie jakąkolwiek naprawę, zwykle jesteś zbywany- zamówieniem częsci, a jak wyjedziesz za brame to martw się dalej sam.. Baza w Gencie : można zapomnieć o jeżdzie zgodnie z tacho i są tam najbardziej wyeksploatowane pojazdy.

zainteresowany

terminowo wypłacane pensje, zarobki ok. 5 300 PLN netto + premie kwartalne, zryczałtowany zwrot kosztów dojazdu, przeszkolenie z zakresu przewozu towarów niebezpiecznych (ADR), zatrudnienie na umowę o pracę, 3 tygodnie pracy – 1 tydzień wolnego czy wszystko co podali zgadza się ? bo zamierzam startować do tej firmy

a jak jest w biurze? Ile można zarobic w Holandii?

Słowa kojarzące się z Heisterkamp Transport (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobry... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ok... . Najbardziej podobało mi się w Heisterkamp Transport:ogólnie przyjęte zasady Najbardziej nie podobało mi się w Heisterkamp Transport:grupowe zwolnienia

Słowa kojarzące się z Heisterkamp: rozwojowa, profesjonalna. Możliwości rozwoju i szkoleń raczej nie ma, przynajmniej w zawodzie kierowca. Atmosfera i ludzie tam pracujący są czasem stresujący. Najbardziej podobało mi się w Heisterkamp Transport: różne i ciekawe zlecenia, nie da się narzekać na nudę w pracy. Najbardziej nie podobało mi się w Heisterkamp Transport: jest to duża firma więc czasem zdaża się bezwład decyzyjny tzn. nie ma kto podjąć decyzji lub czeka się długo na informację

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport