Heisterkamp Transport

Opinie o Heisterkamp Transport

Max

Czy to prawda ze HKP zatrudniła pracownikow z Rumuni

Oferty Pracy

KIEROWCA W TRANSPORCIE MIĘDZYNARODOWYM Heisterkamp Transport 2014-07-30 Żródło: Gowork.pl Szczecin (zachodniopomorskie) Heisterkamp Transport Sp. z o.o. specjalizuje się w międzynarodowym transporcie drogowym opartym na oryginalnej koncepcji Trailertruckingu. Koncepcja ta wyrosła z prostej przesłanki: to nasi klienci, firmy spedycyjne zapewniają całkowity stopień załadowania przyczepy i związany z tym przepływ towarów. Heisterkamp troszczy się zaś jedynie o dowóz ładunku na wskazane miejsce we właściwym czasie. Heisterkamp dost

mirek
@Oferty Pracy

ludzie wiejcie z tej firmy bo was wykaczy

Tak zrobiłem :)

andziej
@kierowca bombowca

Bo ciezko znalezc dobra prace w polsce, za godziwe pieniadze. Twoje opinie sa irytujace, bo siedzisz w szczecinie za biurkiem i masz przyciagac jeleni, ktorzy beda na ciebie pracowali.

konstruktor

Witam Kierowca bombowca jesli mozna pogadac na priv daroo.83@wp.pl pozdrawiam

znany
@konstruktor

a parę wpisów wcześniej tak wychwalałes HKP dziwne

coval20

A kto każe ci siedzieć w tej firmie jak widzisz same minusy a żadnych plusów. Idz di innej firmy.

Kierowca Ciężarówki

Zadzwoniłem, odebrała bardzo sympatyczna pani rekruterka i opowiedziała o całej ofercie bardzo dokładnie, że aż w ogóle nie musiałem jej o nic pytać bo dowiedziałem się wszystkiego i jeszcze więcej. Cała rozmowa trwała z 15 min. Dała mi czas na przemyślenie czy chce się zatrudnić czy nie. Przyjechałem do Szczecina, koszt dojazdu zwrócą mi w pierwszym miesiącu pracy, ta sama pani zrobiła mi kawę, podpisałem dokumenty i tyle, teraz muszę zrobić badania medycyny pracy i też mi zwrócą. Teraz też czekam na wyjazd do pracy, przed ruszeniem ma być jeszcze 3 dniowe szkolenie w Oldenzaal. Mi się bardzo podobało bo nie dość że kawkę odpiłem to jeszcze sobie pogadałem miło z panią, wszystko mi wyjaśniła, wszystko jasne, można ruszać do pracy. Zero problemów.

czy doświadczony, gdzie mieszam, czy są ADRy jak tam z angielskim (nie sprawdzają, ale ja umiem), ile mam lat, kiedy chce ruszyć do pracy

kierowca bombowca

Nie znasz bo może nigdzie nie pracowałeś ? Zresztą nie ważne. To jest fakt, ze tacha się nie gnie w Heisterkamp. Tylko jak żyć w 32 stopnie bez klimy i lodówki 3 tygodnie. Ile można wozić w kółko ta poje.....torbę z ADR ? Żeby taka firma nie miała szafek dla kierowców gdzie by można było zostawić butle garnki i ta torbę ADR. Tylko wozisz w kółko po 1000km. Czy nie można postawić jednego gula który by sprawdzał auta jak kierowca zdaje po swojej turze ? Czy to tak trudno wstawić lodówkę do Dafa 1747 która kosztuje 2800zł w serwisie Daf-a w Polsce ? Dla takie kołchozu to są ochłapy, a dla kierowcy jaka wygoda. Ile można jeść konserwy i słoiki które smakują tak samo bo nie ma lodówki. Bez przesady. Wypłaty 5000pln minus to co się wyda na żarcie i na miejscu w trasie to jakieś 1000pln. i co te 4000 to taki rarytas ?

andziej
@kierowca bombowca

Bo pewnie siedzisz za biurkiem i zatrudniasz ludzi do pracy. Praca nie jest lajtowa, a zarobki śmieszne, do tego ogromne wymagania i ciągłe problemy z zaplanowaniem urlopu. Nieprzyjemna atmosfera, bo paniom w szczecinie wydaje się, że każdy kierowca to głupek i tak ich traktują. Do tego często brakuje pieniędzy przy rozliczeniach, ciężko to wypatrzyć, bo rozliczenia przychodzą po 2 miesiącach, kto tego nie sprawdza, na 100% jest kilka setek co jakiś czas w plecy. Pozdrawiam

coval20

pracuję w tej firmie ponad 2 lata mam już umowę na czas nieokreślony i ja nie szukam żadnej innej firmy. Nie znam obecnie lepszej firmie gdzie nie łamie się tacha i robi się pracę w spokoju. Może w innych firmach lepiej płacą ale ja dla tych przysłowiowych 200 czy 300 zł więcej nie chcę bynajmniej mam lajtową pracę.

kierowca bombowca

Juz dawno to zrobiłem. Premie 26 euro. a wypłaty po odliczeniu dojazdu 4700 PLN to jest śmiech na sali żeby na 3 tygodnie nie mieć lodówki nie wspominając o klimie.

kierowca

W czerwcu dostalem premie 10 euro,smiech na sali,jade ostatni raz dopracy i sie zwalniam.Firma jak firma szalu nie ma,auta z lodowkami mozan policzyc na palcach jednej reki,duza czesc kierowcow pracuje w tej firmie bo w normalnej firmie, dostali by kopa w pierwszym tygodniu pracy.Pozdrawiam normalnych kierowcow z Gent

coval20

Jak ja się zatrudniałem to pisałem test językowy i była krótka pogawędka. Ale jak ktoś zna w stopniu podstawowym to nie ma się czego obawiać.

coval20

Tak byleś znał w stopniu podstawowym jakiś język Angielski lub Niemiecki.

ona12

Hej. mam pytanie, czy do tej firmy przyjmują bez doświadczenia??

patryk

Witam jade do szczecina 17.03.2014r z okolic Legnicy 781522053 Patryk Prosze o konstruktywne opinie co do baz bo podobno oldenzal i gent wiec prosze o opinie pozdrawiam!

GM1983

Szukam transportu z okolic Radom,Puławy na 09.03.14 729-229-035-Grzesiek

ewa

mój mąż też pytał tam o pracę ale koledzy mi odradzili ale ja tu widzę więcej pozytywnych opinii ,więc chyba go namówię na ta prace , bo teraz pracuje u "prywaciarza" więc sami wiecie jak jest

coval20

Jak teraz pojadę do pracy na Gent to daje słowo na 100 %, że go znajdę. Jak Spider piszesz, że wszyscy z niego maja beke to na pewno nie problem będzie go znaleźć

spider

z tego co wiem to ponton pracuje w Hytrym ale to najwiekszy frajer i wszyscy mają niezłą beke z niego

coval20

Do ponton. chciał bym cię koniecznie poznać osobiście bo w moim kalendarzu pod pozycja NAJWIEKRZY FRAJER nie mam jeszcze żadnego wpisu. A jak sądzisz, że ja zbieram papierki na parkingu to chyba mnie z kimś mylisz bo ja nie wykonuję poleceń Mirusia z Gentu. Będę w niedziele na Gencie bo siedzę teraz w domu to daj znać jak cię znaleźć. Ale sądzę, że już dawno nie pracujesz w Heisterkampie.

ponton

(usunięte przez administratora) daj luz zal czytac to co tu piszesz,widzialem jak papierki na GENCIE ZBIERASZ NA PARKINGU

coval20

Do Ponton. Kolego to jak piszesz, ze pracujesz 8 rok i piszesz, ze szalu nie ma to po co nadal siedzisz w tej firmie ???

mele

Cześć mam pytanie jade 02.03 do gent mogę kogoś zabrać będę zajeżdżać do oldenzal jestem z pod Puław

Zostaw merytoryczną opinię o Heisterkamp Transport - Szczecin

• Jak się pracuje w Heisterkamp Transport?

Zobacz opinie na temat firmy Heisterkamp Transport tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heisterkamp Transport?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 16 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heisterkamp Transport?

Kandydaci do pracy w Heisterkamp Transport napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heisterkamp Transport