Opinie o Prywatny Dom Opieki Nadzieja w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Prywatny Dom Opieki Nadzieja. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Prywatny Dom Opieki Nadzieja o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prywatny Dom Opieki Nadzieja w Warszawa

Jola Nowy wpis

Nie polecam właścicielka Pani Halina Mazur chce się dorobić na krzywdzie ludzi starszych brak profesjonalnej opieki lekarz przykry raz w tygodniu opieka skandaliczna i pielęgniarki tylko jedna jeszcze wysłucha człowieka a reszta jest tylko dla pieniędzy nie polecam tego domu

Ona Nowy wpis

Nie polecam tego domu brak profesjonalnej opieki niema lekarza na stałe jak mama umierała nie było lekarza nawet nie wezwali pogotowia bo twierdzą że to są ludzie starzy tylko pielęgniarka jest która nie jest profesjonalna chyba od tego jest lekarz aby udzielić pomocy więc nim oddacie swoich bliskich zastanówcie się bo ta iskierka zaraz zgaśnie która była z nami na dobre i zle w tym domu Nadziej

pan Nowy wpis

nie polecam tego domu nikomu chyba że chce pozbyć się osoby jak najszybciej to można tam go oddać brak profesjonalnej załogi właścicielka pilnuje kasy a nie ludzi których oddajemy po opiekę tego domu NADZIEJA nim dodacie dwa razy zastanówcie się

ADELA

NIE POLECAM BRAK PROFESJONALNEJ OPIEKI JAK I LEKARSKIEJ LEPSZE SA PAŃSTWOWE NIŻ DOM OPIEKI NADZIEJA NIE ODDAWAJCIE SWOICH NAJBLIŻSZYCH GASNĄ JAK PŁOMIEŃ ŚWIECZKI POMALUTKU

Hanka
@ADELA

Zgadzam się z tą opinią.

Dom Opieki ma odpowiedni zaang Nowy wpis
@ADELA

Pani Adelo opinia Pani jest krzywdząca dla lekarza prowadzącego jak i właściciela. Nie wiem dlaczego Pani to robi skoro korzystała Pani z naszych usług i tryskała radością. Jest to opinia nie zgodna z prawdą .

Brałeś udział w rekrutacji do Prywatny Dom Opieki Nadzieja. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Programista Systemów Wizyjnych
Tarnów
ELPLC S.A.
BARBARA

Trudno ten przybytek nazwać domem opieki. Obsługa to Ukrainki z naboru jak leci, żadnej profesjonalnej opiekunki geriatrycznej, jakaś jedna pielęgniarka, lekarz dojeżdżający spoza Warszawy (bo taniej) krzyczący na pacjentów. Właścicielka manipulująca podopiecznymi oraz ich rodzinami. To ma być zysk dla właścicielki, a nie opieka nad ludźmi starymi. Ostrzegan naiwnych.

Dominika
@BARBARA

A może obsługa zza wschodniej granicy również posiada stosowne uprawnienia/kursy, skoro została zatrudniona w tym miejscu. Próbowałaś to zweryfikować? Czy wśród personelu naprawdę nie ma Polaków? Pomyślałam, że spróbuję zdobyć etat w tym domu opieki, ale po Twoim komentarzu obawiam się, że odrzucą moje CV ze względu na narodowość.

Joanna
@BARBARA

Wiesz czy te osoby które pracują tam ze wschodu mają też zapewnione jakieś lokum w tym ośrodku? Mogą mieszkać tam na miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o Prywatny Dom Opieki Nadzieja - Warszawa

• Jak się pracuje w Prywatny Dom Opieki Nadzieja?

Zobacz opinie na temat firmy Prywatny Dom Opieki Nadzieja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prywatny Dom Opieki Nadzieja?

Prywatny Dom Opieki Nadzieja
  • Aleja Bzów 16