Agencja Pielęgnacyjno-Opiekuńcza Egida Ada Zaorska Halina Kaplar

Świdnik

Opinie o Agencja Pielęgnacyjno-Opiekuńcza Egida Ada Zaorska Halina Kaplar

Kinga82

A ja o dziwo napiszę jakiś pozytyw o firmie EGIDA. Poza tym że szybko zorganizowali przejazd, odpowiadający mi w zupełności, to nie miałam z nimi tych problemów o których Wy piszecie. Owszem Pani z biura (w Lublinie, nie Świdniku) poprosiła mnie abym zadzwoniła jakieś 10-14 dni przed powrotem do Polski, aby mogły na spokojnie rezerwować mi busa., ale nie widzę w tym problemu skoro zamawiają transport nie tylko dla mnie. Z pieniędzmi nie miałam absolutnie problemu - umówioną kwotę z umowy otrzymałam na konto. Ja jestem zadowolona. A ta druga firma, z którą współpracuje Egida, ta z Gelsenkirchen wydaje się być OK - Panie z biura dwujęzyczne, pomagają w sprawie zgrzytu na linii opiekunka-podopieczny, więc nie za bardzo wiem o co chodzi. Chyba że jest jakaś inna EGIDA w której ja pracuje ....

wiki410

Potwierdzam całkowicie opinie poprzedników w całej rozciągłości. Nie dbają o ludzi ciężko pracujących nie tylko dla siebie, ale także na ich ciepłe posadki, brak koordynacji na poszczególnych szczeblach, niedomówienia, niedopatrzenia, wręcz oszukiwanie pracowników . Bardzo trudny kontakt i przerzucanie odpowiedzialności na inne jednostki bądź osoby. To jest karygodne i niedopuszczalne.

jakis

Nie polecam tej firmy w Świdniku dostaja tylko dyżury pupile i osoby ktore maja na prezenty. Ogolnie to dobre miejsce na plotki a nie szukanie pracy. Powinna tam zatrudniac osoba ktora patrzy na dobro podobiecznych a nie swoje..

ZK

Nein, nein,nein. Brak jakiejkolwiek koordynacji. Zpewnością nie jest to łatwo wszystko zgrać ale to wygląda na to że raczkują w temacie no i jest konkurencja. Zarobek marny

kasia

Witam,ja również nie polecam wyjazdu opiekunek z firmą Egida,jest tak jak poprzedniczka napisała,koniec umowy na koniec miesiąca dzwonie i uprzedzam ich,że bede zjezdzac,kaza zadzwonic 20 i przypomniec i tak tez robie,Pani zapisuję,obiecuje ze sie odezwie jak bedzie zmienniczka,jest 26 dzwonie do firmy i mnie pytają czy ma mnie kto zmienić by mogła wrócić,to ja mam sama sobie zmiane załatwiać?,busa tez bo z moich rejonów mało kto jezdzi wiec nie mają kontaktów,ale za to uprzedzają ,żeby sie dogadac,która z nas za friko bedzie conajmniej pol dnia pracowac,albo ja,albo zmienniczka dostaniemy przy zmianie tylko za ten dzien opłacony,wszyscy tylko nie Egida

mama

Witam ja natomiast nie polecam firmy egida panie jak maja dobry humor to sa mile do momentu az upomni sie czlowiek o swoje pieniadze ,ciezko jest z nimi cos zalatwic np,busa najlepiej jak pani sama zadzwoni do ierowcy czy jedzie powiem tak porazka

Kamila

Potwierdzam powyższą opinię. Jest on nieuczciwy. Obiecuje ludziom założenie konta, przyjecie na warunkach niemieckich, następnie nie realizuje tego. O pieniądze musiałam się prosić i wydzwaniać co przysporzyło mi wielu kłopotów. Przyjmuje on także ludzi na czarno. Moja opinia jest zdecydowanie negatywna. Kompletny brak kompetencji. Ja także dziwię się, że ludzie jeszcze pracują dla tej firmy, ja napewno już nigdy z nią współpracować nie będę.

Krystyna
@Kamila 01.09.2015 17:21

Potwierdzam Twoją opinię.Zastanawiam się nad zmianą tej nieuczciwej firmy.

zielonz 55

opinia mojua nie moze byc dobra ze wzgledu na waszega kooperanta z .niemiec (usunięte przez administratora)dziwie sie ze jeszcze pracujecie (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Agencja Pielęgnacyjno-Opiekuńcza Egida Ada Zaorska Halina Kaplar - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Pielęgnacyjno-Opiekuńcza Egida Ada Zaorska Halina Kaplar