Opinie o Fundacja Fuga Mundi w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fundacja Fuga Mundi. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fundacja Fuga Mundi o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fundacja Fuga Mundi w Lublin

Renata Nowy wpis

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Fundacją Fuga Mundi oddział Kielce , po szkoleniu zorganizowanym przez Fundacje uzyskałam zatrudnienie , które trwa nadal. Śmiało mogę polecić ,Panie tam pracujące wykazują się profesjonalizmem i chętnie służą pomocą . Szkolenie zostało przeprowadzone bardzo sprawnie a informacje tam uzyskane były bardzo pomoce w podjętej pracy.

Administrator Nowy wpis

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi szukała niedawno pracowników w mieście Lublin. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Anonim Nowy wpis

Nie polecam. Firma porażka a prezes to żenada. Omijać firmę szerokim łukiem.

Trener Pracy Nowy wpis

???????? Zapraszamy osoby z woj. Świętokrzyskiego ???????? - bezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe - staże z płatnym stypendium stażowym - wsparcie w poszukiwaniu i utrzymaniu zatrudnienia Fundacja Fuga Mundi zaprasza osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności do uczestnictwa w projekcie „Nowe horyzonty”, współfinansowanym ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. KONTAKT: ☎️ 534 036 447 ???? kielce@ffm.pl

Z wielkim żalem informuję że agencja Fuga Mundi nie ma odpowiedniego przygotowania do prowadzenia jakiejkolwiek działalności o profilu poszukiwania pracy dla niepełnosprawnych. Oferty brane są z internetu, jak leci. Być może mają ze dwie firmy które z nimi współpracują ale w większości to ściema. Sam znalazłem sobie pracę taką, jaka mi odpowiada zgodną z moim profilem wykształcenia. Fundacja nic mi nie pomogła w poszukiwaniach pracy chyba że na widłowego lub ochroniarza to ofert było sporo. Nie raz byłem na takiej rozmowie o pracę ale niestety wszystko to było palcem na wodzie pisane. Jestem oburzony że takie "agencje" istnieją które robią wodę z mózgu.

Niepełnosprawny
@Piotr

W tej ochronie to szkoda mówić. Niepełnosprawny pracuje po 24 h, bez przerwy. Bo jak można nazwać przerwę jak ma się cały czas jakież zadania do wykonania jak nie obchodzi, to chodzenie, zapisywanie, a to spranie i jeszcze patrzenie w monitory, meldowanie... I jeszcze potrzebują niepełnosprawnych z 2 lub 1 grupom. Ale najśmieszniejsze jest to, że na umowie podpisujesz pracę zmianowa, równoważną vo powoduje, że pracujesz święta, wekendy a kasę dostajesz jakbyś pracował w tygodniu czyli bez 50 i 100 % To tak naprawdę pracujesz za 2800 zł brutto. I ratujesz od poniedziałku do niedzieli. To lepiej zatrudnić się na produkcję po 8 h co dzień jeździć, ma się płacone podwójna stawkę na weekendzie, święta wolne... I kasy więcej, przerwa pracownicza,

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Fundacja Fuga Mundi rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pomoc introligatora/staż zawodowy?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miałem przyjemność uczestniczyć w niemiłej rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie dodam również, że dostałem inf. zwrotną,że są zainteresowani współpracą ale odmówiłem. Zaznaczam,że zawsze warto samemu się przekonać ale chętnie podzielę się własnym doświadczeniem. Pan, który mnie rekrutował był po prostu chamski wobec mnie. Często mi przerywał, nie pozwalał dokończyć zdania. Miałem wrażenie, że nie ma on zielonego pojęcia co to jest rozmowa rekrutacyjna. Wtrącał niemiłe komentarze. Najbardziej zapadło mi w pamięci jak niemiło odniósł się do moich zainteresować sportowych i dietetyki. Od lat trenuje zapasy. Uważam,że takie zainteresowania nie odbiegają od żadnych norm i każdy ma swoje hobby i nikt nie ma prawa komentować czy są one dobre czy złe. Odmówiłem bo stwierdziłem,że skoro Pan, który mnie rekrutował był na dość wysokim stanowisku to jak może traktować pracowników na niższych stanowiskach w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Fundacja Fuga Mundi - Lublin

• Jak się pracuje w Fundacja Fuga Mundi?

Zobacz opinie na temat firmy Fundacja Fuga Mundi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fundacja Fuga Mundi?

Fundacja Fuga Mundi
4.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Hutnicza 20B
    20-218 Lublin