Opinie o Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami w Lublin

counter
3 13 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami? Chętnie zatrudniają?

Jaka atmosfera jest między działami w Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami?

Katrin Nowy wpis
@Pytanie

Tam nie ma działów. Kobieta "pracuje" sama lub z jednym pracownikiem.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 473 dni.

Czy Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Choracy Nowy wpis

@Gość Warto sprawdzać gdzie zostawiamy swoje uwagi. To jest forum pracownicze.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Gość

Miałam NIEprzyjemnosc mieszkania w mieszkaniu zarządzanym przez tą panią ... przez pół roku mieszkanie nie było do końca gotowe .. brak szafy, płytek, pani nie wywiązuje się z umowy, stwarza OGROMNE problemy z oddaniem kaucji, dopiero gdy sprawa ma przyjąć wymiar prawny pani łaskawie oddaje kaucje(która nie była mała) Skontaktowanie się z panią jest praktycznie niemożliwy, odrzucanie połączeń i nieoddzwanianie, nie odpisywanie na wiadomości to norma .. dodatkowo pracownicy biura są wyjątkowo niekompetentni i chamscy Wszystkim odradzam JAKICHKOLWIEK kontaktow z tym biurem a przede wszystkim z panią ...

Od jakiegoś czasu nie dzielicie się informacjami na temat pracy w Atrium 33 Zarządzanie Nieruchomościami Ewa Przeszlakowska. Jak dziś wyglądają warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie?

Spokojny
@Administrator

Mamy podpisać z Tą panią umowę jako wspólnota szukam opini o tym zarządcy

Wojciech
@Spokojny

Poniżej są opinie. Radzę zwrócić szczególną uwagę na te złe.

Bartek

@Kris Możesz rozwinąć swoją opinię? Firma ma dobrą opinię więc zastanawiam się czy konkurencja inspiruje?

Kris
@Bartek

Mieszkam w budynku zarządzanym przez panią. Od półtora roku firma bierze kolejne kredyty, czynsz horrendalny, a remont w lesie. Balkony przeciekają, pani nic nie interesuje (chyba, ze ktoś ją już do muru "przyciśnie"). Biuro stoi puste (nikt nie otwiera drzwi).

Kris

Koszmar i niekompetencja

matok

Firma Atrium 33 prowadzi usługi zarządzania nieruchomościami mieszkalnymi i komunalnymi. Z tego co wiem, to dobra firma, ale dostac sie tu do pracy jest bardzo cieżko. Wynajmujący, kałcja jest zwrotna o ile niczego nie zniszczysz.

lokator
@matok

Albo jesteś pracownikiem, albo nie masz zielonego pojęcia z kim masz do czynienia. Mieszkam na osiedlu zarządzanym przez tą Panią i wiem jak kwoty na fakturach za wykonane prace we Wspólnocie są wyższe od rynkowych średnio o 50 procent.

lokator
@matok

Przepraszam przeczytałem powierzchownie. Jesteś pracownikiem jeśli napisałeś (tu). Dodam tylko że niewiele wiesz.

Wynakmujący

Uwaga na tą firmę, pani pobrała kaucje za wynajem lokalu i nie oddała. Proszę zastanowić się dwa razy zanim zwiążecie sie umową z [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami - Lublin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Przeszlakowska Ewa Atrium 33 - Zarządzanie Nieruchomościami
3/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Chopina Fryderyka 33/7