Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt

Lublin

Opinie o Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt

Maja

@Roman, zgadza się, na forum jestem moderatorem zatrudnionym przez serwis gowork.pl. Staram sie, żeby poziom przekazywanych informacji był merytoryczny, dlatego napisałam powyżej o poście @Robera S. Jeśli możesz się do tego odnieść będę wdzięczna.

Maja

@Roman każdy ma prawo dodać opinię na forum. Dodany post @Roberta S. uzasadnia jego zdanie, w ten sposób inni użytkownicy mogą przeczytać rozbudowany komentarz z podaną argumentacją. Jeśli ktoś uważa przeciwnie, również powinien w ten sposób wyrazić swoje zdanie.

Roman
@Maja 11.08.2017 10:21

Napisała Maja z goworka :]

Maja

Na jakie możliwości zdobycia doświadczenia mogą liczyć pracownicy? Jak wygląda wdrażanie do zespołu nowego pracownika? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń z pracy w firmie. Każda merytoryczna opinia będzie cenna dla osoby szukającej dodatkowych informacji na temat Madera Projekt jako pracodawcy.

Robert. S

Witam, uważam że ten projektant, architekt jest jak najbardziej ok. Poprawił mi projekt po psełdo fachowcach,jako jedyny z nich zauważył że droga jest za wąska. Inni chcieli robić projekt, znosić do starostwa, zapewne skończyło by się odrzuceniem projektu i nowymi wydatkami. Może jest trochę powolny ale niczego nie robi na odpier...Facet jest ok. Polecam osobom chcącym mieć fajną chatkę w szkielecie i nie tylko. Pozdrawiam, polecam.

Roman
@Robert. S 22.03.2017 21:14

Chyba sam właściciel sobie słodzi... :]

niepseudo fachowiec :)
@Robert. S 22.03.2017 21:14

Pseudo poprawia po pseudo... dobre :)

szamioko

hej, a jaka teraz panuje atmosfera w Warszawie? Dzięki

Anonymous

No właśnie a w madera projekt tak niestety nigdy nie było z ludźmi znającymi się na swojej robocie...

Meei

Dobre warunki pracy ? Zastanawiam się właśnie czy może wysłać CV akurat kończę architekturę, może kogoś poszukują?

Lolek

Ten post to chyba od madery :D

Anonymous

Magnez, chodzi o to, że jeżeli prowadzi się biuro projektowe i wykonuje projekty budowlane należy mieć odpowiednie wykształcenie, praktykę oraz uprawnienia budowlane. Jeżeli się tego nie ma to należy zatrudnić odpowiednich ludzi z uprawnieniami a nie klepać projekty i dawać do podpisu dziadkom, którzy nie są już bardzo gramotni w tym co robią. Firmy takie jak Madera psują rynek i opinie o pracowniach projektowych / architektonicznych a nieświadomi klienci tylko na tm tracą. Przestroga dla studentów ws praktyk: sprawdzajcie czy osoba która ma prowadzić Wam praktykę w ramach studiów posiada odpowiednie uprawnienia budowlane i należy do samorządu zawodowego. można to łatwo sprawdzić na stronach Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa www.piib.org.pl oraz Izbie Architektów RP www.iarp.pl Miejcie na uwadze ten fakt aby praktyka była zaliczona.

taki tam

Nie bądź taki dobry wujek. W ty biurze nawet jeśli coś skopią to proszą o zapłatę za poprawki. Pytanie czy za taką kasę jaką biorą kupili sobie programy do prowadzenia takich projektów? Może pracują tam sami studenci którzy bojąc się o nie zaliczenie praktyki pracują na swoich komputerach ;)))nie zdziwiło by mnie to. Typowe biuro pasożytnicze. Żerują na innych.

zawiedziny

Zgadzam się z przedmówcami. Współpraca z firmą to droga przez mękę. Podczas rozmów wszystko ładnie i pięknie. A potem kręcenie, niedotrzymywanie terminów, nieodbieranie telefonów, jednym słowem mało rzetelna firma.

Rozczarowany

Może atmosfera w biurze jest miła ale jeśli dochodzi do zrobienia projetku czar pryska( usunięte przez administratora ) Ogólnie nie polecam!

Zostaw opinię o Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Architektoniczno-Usługowa Madera Projekt