P&P Cito Paweł Ploch

Poznań

Opinie o P&P Cito Paweł Ploch

Qba

Ta firma to totalna porażka z jego szefem na czele. Miałem tam praktyki i każdego dnia słyszałem od pracowników jakim szef jest idio.. Tylko pracownicy tej firmy ciągną ten biznes, gdyby nie oni tej firmy dawno by już nie było. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!

wojtek

polecamy

Mateusz

Polecam

Andrzyyy

Witam serdecznie, Złożyłem papiery do P&P (Poz.) na stanowisko handlowca i bardzo bym prosił o jakąś szczerą opinię na temat tej firmy. Z góry dziękuję:)

Tadek
@Andrzyyy 28.09.2014 19:44

i jak udało się?

Michal

Szanowny Pane, udostępnianie telefonu prywatnego klientą może wiązać się właśnie z takimi sytuacjami. Uważam, iż żaden pracodawca nie możę czuć się odpowiedzialny za taką sytuację.Swoją drogą w jakim celu podał Pan klientowi prywatny numer telefonu?Przy okazji, anonimowe opinie świadczą o Pana klasie. Dziwi informacja iż pracował Pan 2 lata temu, w jakim mieście?W firmie jestem od pażdziernika 2011 i przypuszczam że się nie poznaliśmy, bo mamy tutaj stały skład.

zEasy

Nie pracujcie w tej firmie. Tylko będziecie borykać się ze świeceniem oczyma za Pana "dyrektora" [usunięte przez moderatora]. Po dwóch latach klient do mnie dzwonił gdzie jest jego defibrylator - ja tam od tych dwoch lat nie pracuję.

Zostaw opinię o P&P Cito Paweł Ploch - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P&P Cito Paweł Ploch