Opinie o P&P Cito Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie P&P Cito Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P&P Cito Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P&P Cito Sp. z o.o. w Poznań

Daniel

Polecam, oferują szkolenia i kursy.

Honorata
@Daniel

A w jakimś z nich brałeś udział czy tylko wiesz, że oferują? Jeśli byłeś na którymś to jaka tematyka była poruszana?

Pawel Nowy wpis
@Honorata

SEP, 62353 etc

Od września pracuje w gliwickiej filii, fajna ekipa dużo szkoleń

Marcus
@Paweł

Pawle przecież oddział w Gliwicach jest zamknięty? usłyszałem to w rozmowie telefonicznej z centralną w Poznaniu. coś mi ten wpis się nie podoba. Szkoda, że nie dało sie odebrać mojego sprzętu w takim terminie jak ja chchiałem - czekanie na pracownika aż przyjedzie z POznania jest mało atrakcyjne dla mnie, gdzie każdy dzień zwłoki wiąze się z brakiem zarobku. LIcze ze wkoncu jakis serwisant pojawi się w siedzibie w Gliwicach. W przeciwnym razie z chęcią wynajme lokal.

Honorata Nowy wpis
@Marcus

I jak sytuacja się rozwinęła po tym czasie? Serio zwolnili lokal i udało Ci się wynająć?

Marcus Nowy wpis
@Honorata

Hale mam wynajętą na Towarowej w Gliwicach - zapraszam lecz wkrótce przeprowadzka na KSSE Polecam aparaty słuchowe Gliwice i sprzet do badania słuchu

Pawel Nowy wpis
@Paweł

Dalej ta rozmowa jest prowadzona :) Lokal jest,biuro i serwis też ,nie wiem co to za wpisy hheheh pozdrawiam

Jan

Wczoraj byłem na szkoleniu polecam!

Jasiek

Dobrze się pracuje więc nie ma na forum zbyt wielu wpisów ale polecam pracę.

Firma P&P Cito Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
poleska

solidna firma

Urszula

@Aparatura Medyczna, czy mógłbyś dokładniej opisać jak wyglądała Wasza współpraca? Twoja opinia jest dosyć ogólna. Myślę, że opisanie Waszych doświadczeń może pomóc innym użytkownikom, którzy zaglądają na forum i mają zamiar zacząć współpracę z P&P Cito. Jak wyglądały warunki współpracy?

Aparatura Medyczna

Absolutnie odradzam!!! Współpracowaliśmy z nimi, ale niestety żałujemy. Komentarze na tej stronie mówią same za siebie. Firma krzak przez duże "K"

Urszula

@ZOZ, czy pracowałeś w tej firmie? Komentarze zamieszczane na nasze forum powinny zawierać konkretne i rzetelne informacje. Czy macie jakieś nowe informacje na temat pracy w tej firmie? Od dawna nikt nie udzielał się w tym wątku a myślę, że są wśród nas osoby zainteresowane warunkami pracy w tym miejscu. Czekamy na Wasze opinie.

ZOZ

NIE POLECAM. (usunięte przez administratora) i krętacze. Nie mają żadnych urządzeń na sprzedaż, a wszystko jest załatwiane z innych firm jak złoży się zamówienie. Bardzo trudny kontakt. O szefie to już dużo było pisane na tej stronie i sama prawda!! Takie firmy nie powinny istnieć.

Qba

Ta firma to totalna porażka z jego szefem na czele. Miałem tam praktyki i każdego dnia słyszałem od pracowników jakim szef jest idio.. Tylko pracownicy tej firmy ciągną ten biznes, gdyby nie oni tej firmy dawno by już nie było. Nie polecam jakiejkolwiek współpracy z tą firmą!

wojtek

polecamy

Mateusz

Polecam

Andrzyyy

Witam serdecznie, Złożyłem papiery do P&P (Poz.) na stanowisko handlowca i bardzo bym prosił o jakąś szczerą opinię na temat tej firmy. Z góry dziękuję:)

Tadek
@Andrzyyy

i jak udało się?

Michal

Szanowny Pane, udostępnianie telefonu prywatnego klientą może wiązać się właśnie z takimi sytuacjami. Uważam, iż żaden pracodawca nie możę czuć się odpowiedzialny za taką sytuację.Swoją drogą w jakim celu podał Pan klientowi prywatny numer telefonu?Przy okazji, anonimowe opinie świadczą o Pana klasie. Dziwi informacja iż pracował Pan 2 lata temu, w jakim mieście?W firmie jestem od pażdziernika 2011 i przypuszczam że się nie poznaliśmy, bo mamy tutaj stały skład.

zEasy

Nie pracujcie w tej firmie. Tylko będziecie borykać się ze świeceniem oczyma za Pana "dyrektora" [usunięte przez moderatora]. Po dwóch latach klient do mnie dzwonił gdzie jest jego defibrylator - ja tam od tych dwoch lat nie pracuję.

Zostaw merytoryczną opinię o P&P Cito Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w P&P Cito Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P&P Cito Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P&P Cito Sp. z o.o.?

P&P Cito Sp. z o.o.

P&P Cito Sp. z o.o.