Kiera-Zimoń Jadwiga Stomatolog

Czerwionka-Leszczyny

Opinie o Kiera-Zimoń Jadwiga Stomatolog

toja

Napiszę krutko PORAŻKA !!!!!!!!!!!

koza76

POLEĆCIE JAKIEGOŚ STOMATOLOGA DZIECIĘCEGO - RYBNIK,GLIWICE,RACIBÓRZ,WODZISŁAW ŚLĄSKI....TYLKO NIE STOMA-DENTAL W RYBNIKU!!!! STANOWCZO ODRADZAM!!! Byłem wczoraj z dzieckiem 5 lat. Szmery bajery ,telewizja,kącik dla maluchów,brakowało jeszcze panienek tańczących na rurkach...Przyszła młoda panienka,zaprosiła na wizytę...Dodam,że córka ma 5 lat,stan zapalny pod zębami nr 4 leczony już po raz drugi antybiotykiem( Duomox w sumie 20 dni będzie - krew mnie zalewa ,bo niszczę dziecku wątrobę) Dziecko przestraszone,jak to dziecko,polaly się łzy,bała sie po prostu...Pani stomatolog orzekła ,że ząbki-MLECZAKI są do usunięcia i ....ZAMIAST USUNĄĆ ,uspokoić ,znieczulić dziecko, stwierdziła,że dziecko nie współpracuje i ona się tego nie podejmie , a w zamian proponuje anastezjologa i NARKOZĘ !!!! Za ponad 500 PLN...To już nie chodzi o kasę,ale do kurwy nędzy albo ta pani minęła się z powołaniem albo ja źle myślę...Czy usunięcie dwóch mleczaków to aż taki problem???? Wyszliśmy,ponieważ dziecko nie "współpracowało"....ODRADZAM !!!! Dla nich liczy się tylko kasa i łatwy zarobek!!! Proszę polećcie mi jakiegoś stomatologa dziecięcego w okolicy Rybnika,Raciborza,Gliwic,który wyrwie dziecku dwa mleczaki bez narkozy. P.S. Wcześniej byłem z córką u pani KIERA-ZIMOŃ stomatolog z Rud Raciborskich (państwowo) która stwierdziła,że nie wyrwie ząbków ,bo nie chce zrażać do siebie dziecka!!!!!!!!!!!!! (usunięte przez administratora) chory kraj.

Andżelina
@koza76 17.03.2015 03:13

Zgadzam się z Panem i gorzej nie mógł pan trafić. Naburmuszona, opryskliwa paniusia ,która po wizycie konsultacyjnej trwającej 3 minuty kazała wystawić dla mnie fakturę na 50 zł , choć konsultacje były bezpłatne. Oczywiście nie dałam się na to nabrać i wyjaśniałam sprawę. Nie mam pretensji do firmy stoma-dental ( szefostwo) bo przeprosili ale ta pani dr nie powinna tam pracować i psuć im opinii. Omijać z daleka !!!

Zostaw opinię o Kiera-Zimoń Jadwiga Stomatolog - Czerwionka-Leszczyny

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kiera-Zimoń Jadwiga Stomatolog