Opinie o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. w Kraków

Ulka

Czy macie powód, że tak rzadko piszecie?

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Zbyszek
@Stach

Niestety nic pozytywnego na temat tej firmy nie można powiedzieć.

Olek

Czy dobra praca jest powodem, że od dawna nikt nie pisze?

AGNIESZKA
@Olek

mówi się " uderz w stół a nożyce się odezwą" , czy mam napisać "olek" swój komentarz o firmie okno plus?

obserwator
@AGNIESZKA

Tak napisz

fcvbn

Ludzie omijajcie szerokim łukiem Oknoplus Libertów!!!!. Na rozmowie kwalifikacyjnej kierownik mówi co innego a w trakcie pracy wychodzi co innego, np że okres próbny trwa 3 miesiące a tak naprawdę trwa 2 tygodnie i jak się nie spełnia wygórowanych wymagań pana kierownika to się nie nadajesz i dowidzenia. Oczywiście najpierw przeprowadza rozmowy i daje szanse :-), w czasach , gdzie jest mnóstwo innej pracy, łaski mi nie robi, że mnie dalej będzie zatrudniał. Sama zrezygnuję, a Wam szczerze odradzam rozpoczęcie pracy tam.

Edek
@fcvbn

Zgadzam się w 100 % , firma nie szanuje pracowników, swoją droga dziwne , że w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze pracodawcy o tak niskiej kulturze pracy , to jakiś relikt przeszłości , ale jak sie mówi jaki Pan taki kram.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Robot

Wszystkich dobrych niezadowolonych pracowników firmy oknoplus zapraszam do oknoplastu. U nas tez podobnie ale lepsza kasa.

Oko
@Robot

(usunięte przez administratora) widziałeś ile w tym miesiącu dostali pracownicy w oknoplast 2100,2200 żenada

Lila

A gdzie moja opinia o 2 paniach trzymających władzę? Pani blond i pani Czarna? Eksport się sypie, kolejna osoba odchodzi...a osoba bez znajomosci niemieckiego obsługje klientów niemicekich.

Grażyna

Jakim cudem jak ostatnio patrzyłem było 140 opini a teraz koło 40? Ludzie po to są takie fora by pomóc podjąć decyzję przyszłym pracownikom czy chcą pracować w danej firmie, opinie powinny być też negatywne

robotnik

W czwartek mam rozmowę opłaca się w ogóle przyjechać ? jak wygląda wypłata dla nowego ? jak z godzinami pracy są jakieś zmiany czy coś?

Luis

Widzę tu jakiś święty gniew na firmę a trochę szkoda bo jak ktoś daję okazję na zarobek i możliwość zarobku to powinno się to doceniać a nie truć jakim to się jest smutnym i nie zadowolonym z posady, ale z drugiej strony widać jak nas traktują ci z biura po komentarzach... Polecam obu stronom Znaleźć lepsze hobby

3 miesiace tam jestem

Święta prawda! Brawo Bolek. Pozytywne komentarze sa produkowane na zlecenie uzdrowiciela. Pewnie jedna lub dwie z nich otrzymaly polecenie sluzbowe zeby produkowac ta scieme. Ciemność widzę. W każdym razie konwersacja dzieki temu jest podtrzymana. Dobra robota drogie panie. A jutro " panie dyrektorze meldujemy wykonanie zadania".haha

Ogarnięta

Piszecie że słabe zarobki,że na życie nie starcza itp to dlaczego jeszcze tam pracujecie? haha ale ziemniaki z was. Może czas zmienić prace gdzie zarobki sięgają zenitu niż wylewać swoje żale na stronie, bo tylko tyle potraficie a jak przyjdzie co do czego to głowa w dół i "tak panie (usunięte przez administratora)e,już już się robi..". Żenujące jest to co tu wypisujecie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać z waszej głupoty. Zastanówcie się trochę nad sobą ,dojdźcie do jakiś wniosków nikt przecież was na siłę tam nie trzyma.

@Ogarnięta

Witam Panią może pani przyblżyć jakieś przykłady wynagrodzenia na lini produkcyjnej

Szukamy caly czas.. A jak znajdziemy to znikniemy :)pozdrawiam

ONA
@ja

Powodzenia. Polecam poczytać ziemniaczane żale o innych pracodawcach.

BBBBBB
@Ogarnięta

Dobrze napisałaś jak się komuś nie podoba to niech się zwolni a nie robi sabotażu,jeśli coś sobą prezentuje to chętnie go przejmie konkurencja tak jak mnie ,DLA NAPRAWDĘ SZUKAJĄCYCH PRACY OKNOPLUS ODRADZAM POLECAM Oknoplast lepsze pieniądze,normalna atmosfera,dobry social.

janosik
@ONA

Tu nie chodzi o żale o innych pracodawcach tu chodzi o naszą firmę OknoMinus gdzie pracujemy od kilkunastu dni-miesięcy-lat i nie godzimy się na takie traktowanie a gdzie mamy się wyżalić jak nie na forum ogólnym przecież wszyscy nad nami mają (usunięte przez administratora) każdy dba aby jemu kasa się zgadzała i fałszywie się uśmiecha i wmawia że będzie lepiej ODRADZAM TĄ FIRMĘ pomimo iż tu jeszcze pracuję.

pracujacy
@janosik

100 % prawdy w tej calej smutnej prawdzie. Liczę ze ktos w końcu uslyszy nasz niemy krzyk. Zrozumie ze to my tworzymy firme a nie jeden uzdrowiciel.

młody

Witam. Jakie zarobki na produkcji???

...
@młody

Zarobki? Jakie zarobki? Takie ze lepiej w domu siedzieć. Chyba ze jesteś kawalerem nie masz rodziny i nie lubisz korzystać z zycia. Na to styknie.

@...

A coś więcej????? Zarobki na zgrzewarce???? Na kj??? Na tzw gumie??? Proszę o więcej informacji.

młody

Dzięki za obszerny opis,ale ja proszę o przykłady. Opisz na jakim stanowisku Ty pracujesz i jakie masz z tego wynagrodzenie. Pozdrawiam

O

Czytamy i to w pierwszej kolejności mamy ustawione powiadomienia o Waszych wypocinach reasumując jak się komuś niepodobna to niech się zwolni a nie maci w glowie osobom chcącym podjąć pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z wypłatą na czas.

madra

Zauważ że rotacja jest tylko na hali produkcyjnej gdzie teraz po zmianach może pracować każdy bez potrzeby jakichś nad miernych umiejętności wystarczy tylko przychodzić do pracy i robic swoją wyuczona czynność wiec ile za to chciałbyś zarabiać? Co innego w biurze gdzie pracuje wykwalifikowana kadra po studiach zarabiająca w miarę przyzwoite wynagrodzenie w stosunku do swojego wyksztalcenia tutaj rotacji nie ma.

Jerry
@madra

Piękna ściema, o jakiej wykwalifikowanej kadrze piszesz? Rozumiem że piszesz o pracownikach którzy pracują tam wiele lat, a nie o nowych nabytkach/zabytkach(usunięte przez administratora)

informowany
@madra

Taka jesteś modra i nawet nie wiesz że nie tylko w biurach pracują ludzie po studiach. A co do zwolnień z biur to zaczynając od księgowości poprzez dział handlowy a skończywszy na dziale technicznym którego już praktycznie niema to mało zwolnień? Na halach jest taka rotacja bo przychodzi nowy pracownik pracuje przez tydzień, a po tygodniu ma szkolić nowego pracownika. Później uzdrowiciel robi burzliwe zebranie że niema wydajności, a kto ma robić wydajność jak większość pracowników zielona i więcej towaru napsuje. Tacy to mądrzy w tych biurach po studiach którzy się na niczym nie znają o przepraszam znają się że miotła i łopata wisi na ścianie.

Audytorka
@informowany

Niech żyją kąciki czystosci!!!! Może niedługo HACCP będziemy wprowadzać haha

pracus

Wysokowykwalifikowana i na pewno po wyższych studiach:D

trewor
@madra

Nie pracowałem w tej firmie, byłem tylko na rozmowie. Ale wiem że nie tylko po studiach można dużo zarabiać, czasem jest tak że ludzie zaczynają od zawodówek a kończą na studiach, ale mają "fach" w ręku. Ale też chyba zapomnieliscie że ludzi z dużym doswiadczeniem się dobrze opłaca bo to oni budują podstawę firmy mimo że są pracownikami fizycznymi. Bo tak się składa że gdyby nie było tych ludzi na chali to ciebie koleżanko i reszty zarządu też by nie było. Bo to oni na was pracują a nie na odwrót i to powiniscie szanować. Na koniec w stabilnych firmach nie ma takiej rotacji, jest dobra płaca i ludzie nie wypisują po blogach.

Bystry obserwator

Pracowniku czyżbyś wyłączył myślenie i zamknął oczy? A może jesteś z drużyny uzdrowiciela..

Witam nie polecam pracy u nich ponieważ zarobki na poziomie 1700-1900 zł za ciężką prace. Firma przy zatrudnieniu oferuje podstawę czyli najniższa krajową która ma wzrosnąć o 50% po upływie 3 miesięcy ,ale tak się nie stanie ponieważ pan kierownik umiejętnie mówi o podwyżce nie podstawy ale premii która jest naliczana od wyprodukowanych okien. Jeśli komuś odpowiadają zarobki w takiej wysokości to dobrze trafił. Pozdrowienia dla pracowników produkcji.

fan

jeszcze pracują????????????????????????????????????????????????

waclaw

Cóż powiedzieć......... ale to wszystko jest smutną prawdą

Widzę nie zadowolenie wielu pracowników otóż dodam też coś od siebie. Miałem szanse pracować w tej firmie otóż zapowiadało się całkiem nieźle, na rozmowie kwalifikacyjnej zapewnianie że okres pierwszych 3 miesięcy to taki bardziej przygotowawczy stawka oczywiście najniższa krajowa lecz po 3 miesiącach stawka pójdzie w górę podjąłem się lecz to był duży błąd.. odrazu rzucenie na głęboką wodę co chwile wprowadzenia nowych zmian zero stabilności (oczekiwałem całkiem czegoś innego) po 3 miesiącach Zero podwyżki Masz rypać i nie pytać.. uciekłem stamtąd po 4 miesiącach szkoda czasu na tą firmę..Odradzam.

tencotujeszczerobi

Chciałbym napisać coś pozytywnego o tej firmie ale na dzień dzisiejszy już nic mi takiego do głowy nie przychodzi. (usunięte przez administratora). Tyle w tym temacie. Trzymajcie się z dala od OknoPlusu i uzdrowiciela... Spotkamy się w konkurencji

Znów kolejni starzy pracownicy odchodzą z hali produkcyjnej, niedługo starzy będą mówić o pracujących miesiąc albo tydzień

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. - Kraków

• Jak się pracuje w P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

P.P.OKNOPLUS.SP.Z O.O.
1.9/5 Na podstawie 104 ocen.
  • Zgodna 55
    30-444 Kraków