Opinie o Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent w Tarnów

Sławomir Nowy wpis

Sporo jest zastrzeżeń co do fachowości lekarki, jak i personelu obsługującego gabinet. Chciałem dać zrobić piaskowanie zębów, ale boję się je oddawać w niepowołane ręce. Korzystał ktoś ostatnio, czy jest już lepiej, niż tu opisywano, czy też nadal pośpiech i byle skasować należność?

Madey Nowy wpis
@Sławomir

Nie polecam tej pani, w lipcu robiłem kilka zębów, zapłaciłem 1600zl wg słów pani malutkie ubytki, oczywiście usunięcie kamienia za 2 minuty pracy skasowała 180zl, (zrobione nie staranie kamień wciąż jest) po 2 dniach ból zęba niestety musiałem iść już do innego gabinetu. Inna pani stomatolog powiedziała że ta pani musiała być ślepa żeby nie widzieć że zab jest w połowie obumarly i zalicza się do leczenia kanałowego... Kolejne leczenie i ból nie wspomnę o kosztach... Skandal!!!

Max

Korzystalem z usług wielu dentystow. Ta pani jest najwiekszym ROZCZAROWANIEM. Lecac do Polski na przerwę zabukowałem 3wizyty miesiac przed przyjazdem. Pierwszego dnia nie mogli mnie przyjac bo jak stwierdzili maja 'misz-masz'. Drugiego dnia ta Pani zajela sie dwoma zebami - robila je w pospiechu i dwa zeby byly zrobione w 30minut. Trzeciego dnia pani 'stomatolog' zajela sie dwoma kolejnymi zebami. Rowniez w pospiechu. Wrocilem po do domu. 3godziny pozniej plomba po prostu wypadla z jednego z nich. Swietna robota. Wrocilem, stawili nową. Po powrocie za granice kolejna plomba sie ukruszyla. NIE POLECAM. ZOSTAWILEM W TYM GABINECIE 750ZŁ i teraz bede musial robic swoje zeby jeszcze raz. Ale na pewno w innym miejscu.

Zostaw merytoryczną opinię o Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent - Tarnów

Krystyna Daciuk Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Dent
  • Artura Grottgera 20