Godula Leszek Przychodnia

Opole

Opinie o Godula Leszek Przychodnia

Maria

Bardzo dobry lekarz -podejście do pacjenta rzeczowe,profesjonalne,zawsze trafnie ocenia sytuację pacjenta-osobiście wielokrotnie się o tym przekonałam-jest moim lekarzem pierwszego kontaktu-i nie zamienię go na innego -pozdrawiam pana doktora

ber

Bardzo dobry lekarz, fachowe i uprzejme podejście do pacjenta. Profesjonalizm pod każdym względem! Polecam!

xyz

Bardzo dobry specjalista. Polecam !!!

Irena

Ten lekarz pracuje w przychodni do której chodzę i choć nie jestem do niego przypisana to podczas nieobecność mojej lekarki miałam dwie wizyty u tego lekarza.Jestem bardzo miłe zaskoczona tym jakie ma podejście do pacjenta,leczy profesjonalnie i skutecznie .

ally

Dziwne, nie zgadzam się z poprzednią opinią. Fantastyczny, prawdziwy lekarz. Ludzkie podejście. Pomógł mi w problemie bardziej niż specjalista, do którego chodziłam. Szczerze polecam. Poza tym lekarz to też człowiek...

napinka

Tragiczny lekarz o ile można go nazwać lekarzem, bo nie zna się na swojej pracy. Nie polecam!

Zostaw opinię o Godula Leszek Przychodnia - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Godula Leszek Przychodnia