Opinie o Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med w Chorzów

Pacjentka Nowy wpis

Lekarz który tam pracuje powinien zwolnić miejsce młodszym ten się już nie nadaje jest (usunięte przez administratora)łaskę robi ze przyjemnie pacjenta lub wypisze recepty na pewno zmieniam lekarza taka fajna poradnia jak była poprzednia ekipa

Pacjent

Historia jest taka ... Zadzwoniłam do lekarza, ponieważ boli mnie dolna część pleców. Lekarz krzyknął na mnie przez telefon, powiedział, że co jest epidemię choroby pleców i powiedział, żeby przyszłam. Przyszedłam, krzyknął na mnie ponownie, nawet nie chciał mnie słuchać, nie mówiąc już o zbadaniu. Nie polecam, lekarze nie są kompetentni.

Pacjentka
@Pacjent

Ja do tej przychodni należę 25 lat i nigdy żaden lekarz nie krzyknął ( szanowny pacjencie pomyśl nad stylistyką i błędami) A jak lekarz ma zbadać plecy przez telefon? A z bólem pleców chodzi się do ortopedy a do lekarza internisty po skierowanie. Ja tam żadnej nie kompetencji od 25 lat nie zauważyłam, A jak pacjent taki delikatny to może niech się idzie prywatnie leczyć.

Sylwia
@Pacjent

Trudno mi w to uwierzyć,ta przychodnia zawsze super funkcjonowała,a lekarze zawsze pomocni.Nigdy nie spotkałam się z jakąś sytuacja by ktoś krzyczał ????

Mona
@Pacjent

Też nie wierzę. Korzystałem ponad 20 lat i zawsze pomocni.

Kasia W. Nowy wpis
@Pacjent

To jakieś bzdury. Oby więcej było takich przychodni. Obsługa na najwyższym poziomie!

Piotr N. Nowy wpis
@Pacjent

A u mnie historia jest taka. W ciągu ostatnich 3 lat przeprowadzałem się 5 razy - taka praca - korzystałem z różnych poradni, więc mam jakieś porównanie. I powiem tyle: ze świecą szukać takiej poradni. W poprzednich przychodniach lekarze odwalali teleporady. Żeby lekarz chciał zbadać człowieka, to trzeba było być bardzo asertywnym (czytaj: upierdliwym), a potem swoje godziny odstać w kolejce. A tu? Niewielka, klimatyczna, sympatyczna przychodnia, brak kolejek, lekarze kompetentni i co najważniejsze, "Teleporada? Proszę Pana, ja MUSZĘ Pana zbadać. Zapraszam do gabinetu." To usłyszałem od lekarza, a pół godziny później było już po wizycie. Podsumowując, cudze chwalicie, a swojego nie znacie.

Kasia W. Nowy wpis

Cudowni lekarze i pielęgniarki. Empatyczni, rzeczowi i bardzo mili. Zadzwoniłam rano, a o 10 byłam juz po wizycie. Super obsługa!

czy zakład miał postojowe przez covid ?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Zuza

To jest forum pracowników więc uwagi pacjentów nie powinny się tu znaleźć.

Pacjentka

Jestem zaskoczona niepochlebnymi opiniami, zawsze kompetentnie, bezproblemowo i konkretnie. Nie zdarzyło się, by ktokolwiek, rozpoczynając od pań pielęgniarek po lekarzy potraktował mnie lekceważąco, wręcz przeciwnie. Badanie przeprowadzane jest przy każdej wizycie (przeziębienia itp), pracownicy są empatyczni i sympatyczni. Polecam i pozdrawiam.

Zgadzam się, też byłem kiedyś, lekarz nawet nie chciał mnie zbadać, nie są kompetentni.

Zostaw merytoryczną opinię o Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med - Chorzów

Machowski Zenon Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Mach-Med
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Szpitalna 25
    41-500 Chorzów