Opinie o Mokrzycka-Idzik Krystyna Gabinet Pediatryczny w Kluczbork

counter
Tamara Nowy wpis

Podpowie mi ktoś czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to działalność jednoosobowa?

Pacjentka Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 11 dni.
Klient

Przykro mi, ale potwierdzam negatywne w/w komentarze dot. zachowania p. doktor Mokrzyckiej Idzik pełniącej dyżury nocne i świąteczne w pogotowiu ratunkowym.Wielokrotnie korzystałam z pomocy nocnej w czasie dyżuru p. doktor. Faktycznie jest to osoba zupełnie niekompetentna, nieposiadająca żadnej wiedzy medycznej, ignoruje pacjentów - gorzej pacjentów traktuje jak zło konieczne przeszkadzających w oglądaniu TVP ewentualnie w wypoczynku, jednocześnie nie zdaje sobie sprawy, że z tej pomocy korzystają osoby rzeczywiście potrzebujące fachowej natychmiastowej pomocy medycznej. Moje jak i zapewne państwa pytanie - jak można zatrudniać taką niekompetentną osobę, pozbawioną empatii dla cierpiących osób w porze nocnej. Za co ta lekarka bierze pieniądze ? Twierdzę, że za wypoczynek.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 392 dni.

Czy można liczyć w Mokrzycka-Idzik Krystyna Gabinet Pediatryczny na prywatną opiekę medyczną?

Dany Nowy wpis

Czy ktoś ma informacje o pracy w firmie? Czy w ogóle kogoś zatrudniają?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

pacjent

Lekarz widmo!Pani Mokrzycka jest niechlubną legendą naszego miasta,wszyscy o niej słyszeli i każdy boi się na nią trafić na nocnym dyżurze.Pani w ogóle nie zainteresowana pacjentami przed gabinetem szczerze mówiąc pewnie nie zdawała sobie sprawy że takowi są,będąc pochłoniętą oglądaniem programu telewizyjnego.Poszłam na dyżur z bólem w klatce piersiowej i stałym zleceniem na EKG.Jedyny kontakt jako pacjent jaki miałam z Panią Mokrzycką to kontakt wzrokowy.Natomiast na pytanie czy Pani przyjmuje w gabinecie palcem została mi wskazana pielęgniarka,która wykonała mi EKG i odesłała na Izbę Przyjęć,mówiąc że nie jest lekarzem i nie zna się na zapisie.SKANDAL!!!

Marek
@pacjent

Tak.....Przykre to ale w pełni potwierdzam przedstawione tu opinie.Pani Mokrzycka pełni także funkcję lekarza dyżurnego w pomocy weekendowej w szpitalu w Kluczborku.Zmuszony byłem pojechać z mamą bo miała wysokie cisnienie.... .P.Mokrzycka zjawiła się po ok.30min. zaspana (była godz.ok.14) i potraktowała nas jak natrętów którzy ośmielili się zakłócić jej wypoczynek.Ponieważ przepisany lek nie pomógł ,na drugi dzień (również wolny od pracy) zmuszony byłem pojechać tam drugi raz.Na dyżurze oczywiście p.Mokrzycka. Tym razem było gorzej.Na dzień dobry zaczęła od pretensji że ona nie jest od leczenia tylko od doraznej pomocy.Powiedziałem jej że dzień jest wolny a ponieważ jej wczorajsza "dorazna"pomoc nic nie dała więc zmuszony byłem przyjechać powtórnie, mimo tego że kontakt z nią do przyjemnych nie należy.Ponadto powiedziałem jej że skoro nie potrafi leczyc to niech wystawi skierowanie do izby przyjęć szpitala bo oni są znacznie skuteczniejsi w tych sprawach, gdyż już kilkukrotnie korzystaliśmy z ich pomocy. W odpowiedzi usłyszałem że nie bedę jej mówił co ona ma robic.... ale po chwili zastanowienia jednak wypisała skierowanie.

Gabriela

W wątku pojawiają się niestety jedynie opinie osób, które skorzystały z usług Mokrzycka-Idzik Krystyna Gabinet Pediatryczny. Rozumiem więc, że skoro żaden pracownik nie zechciał zabrać tu głosu, to firma ta jest działalnością jednoosobową? A może jednak w gabinecie pracują jeszcze inne osoby? Jeśli tak, to zachęcam takich pracowników do przedstawienia warunków zatrudnienia!

Zawiedziona

Najgorszy "lekarz" z jakim miałam do czynienia!kilkukrotnie miałam wątpliwa przyjemność spotykać tą kobietę. Nie powinna nikogo leczyć bo nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Jedyne co potrafi wypisać na recepcie to jest Duomox. Nie polecam!

kluczbornianka

Okropna!! Taka osoba nie powinna miec kontaktu z ludzmi!! Opryskliwa, wredna, przepisuje leki nie zbadajac pacjenta... Nawet nie potrafi osluchac!! Tragedia... I to pediatra!! Nie polecam nikomu!! Takiego,, lekarza" trzeba omijać szerokim łukiem!!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Mokrzycka-Idzik Krystyna Gabinet Pediatryczny - Kluczbork

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.