Opinie o Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska w Kluczbork

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska w Kluczbork

Kodzo89 Nowy wpis

Ta baba jedyne co by mogła roboc w tym szpitalu to jechać na mopie! Nie wiem kto ją posadził na te stanowisko chyba był porządnie narąbany. Zero zainteresowania pacjentem zero badania i tylko jak weszliśmy do jej gabinetu to już wypisywała skierowanie do szpitala. Do tego arogancka i na sam jej widok sie wszystkiego odechciewa. Za to w Opolu na Witosa zostaliśmy obsłużeni perfekcyjnie i z nadzieja a te babsko tylko nadzieje odbiera. Mam nadzieje ze ktoś z góry sie tym zainteresuje

Pacjent.

Ja to bym nawet kota P Mokrzyckiej nie dał wyleczyć,Ten lekarz ma wielką legendę w powiecie kluczborskim,karzdy kto usłyszy w szpitalu nazwisko Mokrzycka to się boi.Ta pani powinna już dawno iść na emeryturę i wpuścić młode panie z Ukrainy

Krystyna
@Pacjent.

A dlaczego każdy tak się boi? Ta Pani nie ma Twoim zdaniem odpowiednich kompetencji czy jak?

Pacjent Nowy wpis
@Krystyna

No niestety nie ma, omal nie wyprawiła mojej mamy na tamten świat... Zero empatii.

Agnieszka Nowy wpis
@Pacjent

naprawdę? Ale jeśli faktycznie został popełniony rażący błąd to trzeba to zgłosić do odpowiedniej instytucji. Zgłaszaliście?

Pacjent Nowy wpis

Tragiczna obsługa, brak kultury, od 20 lat powinna być na emeryturze, jej działania są zagrożeniem dla życia i zdrowia

Lila

Szczerze nie polecam korzystac z usług pani Mokrzyckiej....3 lata temu zmarl moj tato...śmierć nagla..do potwierdzenia zgonu przyjechala pani Mokrzycka....po zalatwieniu formalnosci zglosiłam sie z karta zgonu ktora powinma mi wypisac pani Mokrzycka.... niestety zaczeła miec jakies chore pretensje ze ona nie bedzie tego mi wyspisywac i ze mam wyjsc z gabinetu ludzie dramat....po kłotni z "pania lekarz" pojechalam do inmego lekarza ktory bez problemu wypisał mi karte zgonu... dramat ja sie dziwie ze ktoś chce Ją do pracy ....kto to jest zeby tak ludzi traktowac krzyczeć....jest bardzo opryskliwa....nie dziwie sie ze sa tutaj takie negatywne opinie na jej temat....omijac omijać szerokim łukiem dla niej tylko kasa sie liczy a nie człowiek .. zła na caly świat...nie potrafi równiez leczyc ludzi zrobic podstawowych badań o czym mialam okazje sie przekonac wczoraj ..... brak słów.....

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kluczbork
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Kluczbork
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
Tamara

Podpowie mi ktoś czy w gabinecie są zatrudnieni pracownicy czy to działalność jednoosobowa?

Pacjentka

Przykro mi, ale potwierdzam negatywne w/w komentarze dot. zachowania p. doktor Mokrzyckiej Idzik pełniącej dyżury nocne i świąteczne w pogotowiu ratunkowym.Wielokrotnie korzystałam z pomocy nocnej w czasie dyżuru p. doktor. Faktycznie jest to osoba zupełnie niekompetentna, nieposiadająca żadnej wiedzy medycznej, ignoruje pacjentów - gorzej pacjentów traktuje jak zło konieczne przeszkadzających w oglądaniu TVP ewentualnie w wypoczynku, jednocześnie nie zdaje sobie sprawy, że z tej pomocy korzystają osoby rzeczywiście potrzebujące fachowej natychmiastowej pomocy medycznej. Moje jak i zapewne państwa pytanie - jak można zatrudniać taką niekompetentną osobę, pozbawioną empatii dla cierpiących osób w porze nocnej. Za co ta lekarka bierze pieniądze ? Twierdzę, że za wypoczynek.

Dany

Czy ktoś ma informacje o pracy w firmie? Czy w ogóle kogoś zatrudniają?

pacjent

Lekarz widmo!Pani Mokrzycka jest niechlubną legendą naszego miasta,wszyscy o niej słyszeli i każdy boi się na nią trafić na nocnym dyżurze.Pani w ogóle nie zainteresowana pacjentami przed gabinetem szczerze mówiąc pewnie nie zdawała sobie sprawy że takowi są,będąc pochłoniętą oglądaniem programu telewizyjnego.Poszłam na dyżur z bólem w klatce piersiowej i stałym zleceniem na EKG.Jedyny kontakt jako pacjent jaki miałam z Panią Mokrzycką to kontakt wzrokowy.Natomiast na pytanie czy Pani przyjmuje w gabinecie palcem została mi wskazana pielęgniarka,która wykonała mi EKG i odesłała na Izbę Przyjęć,mówiąc że nie jest lekarzem i nie zna się na zapisie.SKANDAL!!!

@pacjent

Tak.....Przykre to ale w pełni potwierdzam przedstawione tu opinie.Pani Mokrzycka pełni także funkcję lekarza dyżurnego w pomocy weekendowej w szpitalu w Kluczborku.Zmuszony byłem pojechać z mamą bo miała wysokie cisnienie.... .P.Mokrzycka zjawiła się po ok.30min. zaspana (była godz.ok.14) i potraktowała nas jak natrętów którzy ośmielili się zakłócić jej wypoczynek.Ponieważ przepisany lek nie pomógł ,na drugi dzień (również wolny od pracy) zmuszony byłem pojechać tam drugi raz.Na dyżurze oczywiście p.Mokrzycka. Tym razem było gorzej.Na dzień dobry zaczęła od pretensji że ona nie jest od leczenia tylko od doraznej pomocy.Powiedziałem jej że dzień jest wolny a ponieważ jej wczorajsza "dorazna"pomoc nic nie dała więc zmuszony byłem przyjechać powtórnie, mimo tego że kontakt z nią do przyjemnych nie należy.Ponadto powiedziałem jej że skoro nie potrafi leczyc to niech wystawi skierowanie do izby przyjęć szpitala bo oni są znacznie skuteczniejsi w tych sprawach, gdyż już kilkukrotnie korzystaliśmy z ich pomocy. W odpowiedzi usłyszałem że nie bedę jej mówił co ona ma robic.... ale po chwili zastanowienia jednak wypisała skierowanie.

Gabriela

W wątku pojawiają się niestety jedynie opinie osób, które skorzystały z usług Mokrzycka-Idzik Krystyna Gabinet Pediatryczny. Rozumiem więc, że skoro żaden pracownik nie zechciał zabrać tu głosu, to firma ta jest działalnością jednoosobową? A może jednak w gabinecie pracują jeszcze inne osoby? Jeśli tak, to zachęcam takich pracowników do przedstawienia warunków zatrudnienia!

Zawiedziona

Najgorszy "lekarz" z jakim miałam do czynienia!kilkukrotnie miałam wątpliwa przyjemność spotykać tą kobietę. Nie powinna nikogo leczyć bo nie ma o tym najmniejszego pojęcia. Jedyne co potrafi wypisać na recepcie to jest Duomox. Nie polecam!

kluczbornianka

Okropna!! Taka osoba nie powinna miec kontaktu z ludzmi!! Opryskliwa, wredna, przepisuje leki nie zbadajac pacjenta... Nawet nie potrafi osluchac!! Tragedia... I to pediatra!! Nie polecam nikomu!! Takiego,, lekarza" trzeba omijać szerokim łukiem!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska - Kluczbork

Mokrzycka-Idzik Krystyna Prywatna Praktyka Lekarska
  • Chopina 8