Chadrex Sp. z o.o.

Adres: Bory, 42-504 Katowice będzin

NIP: 6252178924 REGON: 277687321 KRS: 0000083688

Chadrex Sp. z o.o.

Opinie o Chadrex Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Igor
 Opinia

@lop dzięki za informacje ;) A może też wiesz, kiedy będą poszukiwali jakiś pracowników i uruchomią rekrutacje? Słyszałem, że można tu naprawdę godnie pracować i żyć, szukam stabilnego zatrudnienia, więc będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje na ten temat.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy CHADREX Sp.z o.o i pomóż osobom szukającym pracy.

Pomocna?
Tak2Nie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Chadrex Sp. z o.o. - Katowice będzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chadrex Sp. z o.o.

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.