Opinie o Kula Adam Lekarz Internista w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kula Adam Lekarz Internista. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kula Adam Lekarz Internista o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kula Adam Lekarz Internista w Żory

Sebastian

Dr Kula nazwisko zoobowiązuje, jest jak kula u nogi w przychodni na rondzie. Mało empatyczny, arogancki egocentryk. Szef przychodni dr Strzeżyk który jest aniołem powinien się mocno zastanowić nad tą jedną personą w swojej przychodni. Panie kulka to jest pana praca! Pobiera pan pensje za leczenie ludzi a zachowuje się conajmniej nieodpowiednio. Jeśli leczenie ludzi pana przerosło może warto się przebranżowić i zostać weterynarzem. Myślę że koniom i świniom pana arogancja nie będzie aż tak przeszkadzać.

Jak się pracuje z ludźmi z Kula Adam Lekarz Internista?

Sebastian Nowy wpis

Jak dużo osób pracuje w Kula Adam Lekarz Internista?

Małgorzata

Czy coś się poprawiło w tym traktowaniu pacjentów? Jestem przerażona niektórymi wpisami.. nie znoszę takiego autorytarnego podejścia

Holmes Nowy wpis
@Małgorzata

Nic się nie poprawiło. Wciąż te same gadki i brak poszanowania dla pacjenta.

Brałeś udział w rekrutacji do Kula Adam Lekarz Internista. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Sevene

Witam nie polecam tego lekarza nikomu egoistyczne podejscie do pacjeta i uwaza ze robi nam laske za nasze pieniadze nie stara się zrozumieć pacjenta tylko narzuca swoje racje bo myśli ze jest najważniejszy

Lekarz bez empatii do człowieka i najwyraźniej zapomniał po co tam jest. To on jest dla pacjenta, a nie pacjent dla niego. Po kilku nie uprzejmych wizytach z łaski postanowiłem nie korzystać więcej z usług tego człowieka. Oprócz wypisania skierowań do innych specjalistów nic innego od niego nie uzyskacie. Najlepsze jest to, że z urazem głowy i bólem człowiek martwi się o l4 siedząc całymi dniami u specjalistów , którzy jak sami wiecie w ten sam dzień z reguły nie przyjmują, chyba że prywatnie. (Niewiele osób stać na wydatek kilkuset złotych na wizyty). Jestem rozczarowany tym panem, a po zapytaniu o zwolnienie l4( uraz głowy, rozciety luk brwiowy ok 2,5 cm , wiele badań od specjalistów w tym ekg, morfologia, tomografia komputerowa głowy itp. ) Usłyszałem, że rana cięta goi się 3-4 dni i oczywiście można pracować z takim urazem w zapaleniu na kopalni. Nic tylko pogratulować temu panu optymizmu i życzyć mu żeby sam doświadczył tego czego życzy swoim pacjentom. Takie to piękne czasy nastały, że na poważne schorzenie l4 się nie należy. Nie polecam! Lepiej udać się do apteki .

Adaś

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych i jakie są wymagania?

Pacjent

Szef przychodni w Żorach, w której przyjmuje dr Kula musiałby się głęboko zastanowić nad wymianą personelu jeżeli nie chce stracić pacjentów. Psuje reputację przychodni, nie sobie przyjmuje prywatnie w domu.

Asia

Osobiście nie polecam tego lekarza, córka ostrzegała mnie przed tym panem, bo sama po wizycie stwierdziła że nigdy więcej ale ja chciałam się przekonać, bo myślałam po prostu że miał gorszy dzień. Niestety również muszę zrezygnować z usług tego zapatrzonego w siebie cwaniaczka, który nazywa się lekarzem. Po wizycie rozchorowała się jeszcze bardziej. Nigdy więcej, ostrzegam!

Małgorzata

Czy przyjmują na staż? I czy jest on płatny?

Basia

Do tej pory A. Kula wydawał mi się kompetentny lekarzem, mało zainteresowanym pacjentem, ale rzetelnym w tym co robi (nie dla pacjenta, raczej dla własnego mniemaniu o sobie, ale mnie to nie przeszkadzało, starałam się go traktować równie mechanicznie, jak on mnie). Że nie wyobrażam sobie, żebym sama potrafiła tak traktować własnych pacjentów, to już inna sprawa... Jak się przeżywa wypalenie zawodowe, to też można się zgłosić do stosownego specjalisty. Dziś jednak pan lekarz przegiął totalnym brakiem empatii i fochem, a miał go o to, że najpierw podałam mu kartę informacyjną (jego zdaniem zawiłą i mało czytelną!.), zamiast najpierw zacząć opowiadać o tym, co jest na niej napisane... Przypadkiem też zapomniał wystawić mi receptę, którą wcześniej zgodził się wystawić i twierdził, że musi wystawić duplikat... Badań nie zlecił, jakichkolwiek leków czy zaleceń mogących złagodzić objawy nie dał, L4 nie wystawił (z takimi objawami raczej trudno pracować), wysłał mnie do innego lekarza, który też wysłał mnie do innego lekarza. Oszczędzając innych podobnych szczegółów, tak mniej więcej wyglądała moja wizyta. Ostatnia.

Martyna

@Ewa To jest forum pracownicze i myślę, że to wpis inspirowany przez konkurencję!!

Podzielam opinie innych pacjentów. To co reprezentuje ten lekarz swoją osobą wywołało u mnie wielkie zdumienie. Jeżeli traktuję kogoś z szacunkiem i uprzejmie się zwracam, oczekuję takiego samego traktowania, a nie chamskich odpowiedzi, które niewiadomo co mają udowodnić pacjentowi. Jestem mgr farmacji i aktualnie studentką medycyny. Mam nadzieję, że za kilka lat nie będę tak spaczona jak ten pan ,,dr".

Mira

Żałuję, że na forum nie pisze ktoś z pracujacych w gabinecie. Może wiecie coś o pracy?

ZawiedzionaPacjentka

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Beznadziejny lekarz! Traktuje ludzi jak (usunięte przez administratora) odzywa się do pacjenta. Przychodzi człowiek z bólem w potrzebie i słyszy tylko chamskie teksty a nic konkretnego. Nie polecam!!!!!!!!! Lepiej iść do Pani z apteki, lepiej i milej doradzi!!!!

Ulka

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

mari

Beznadziejny lekarz!!!Naprawdę wizyta u doktor to strata czasu.Brak zainteresowania pacjentem. Wielka łaska w przepisaniu recepty i skierowaniu na badania.Tekst doktora do pacjenta" jak chce Pani sobie zrobić badania to punkt pobrań jest obok, tylko trzeba zapłacić.Po prostu tragedia. Nigdy więcej nie skorzystam z jego usług choćby miał być ostatnim lekarzem świata i nikomu go nie polecam.

justi
@mari

Również podzielam opinię Pani marii.Tragedia..w przychodni teraz juz tylko dr Strzezyk zostal...

Mego
@mari

Podzielam opinie - BEZNADZIEJNY, bardzo nieuprzejmy... i nie nazwałabym go lekarzem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kula Adam Lekarz Internista - Żory

• Jak się pracuje w Kula Adam Lekarz Internista?

Zobacz opinie na temat firmy Kula Adam Lekarz Internista tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kula Adam Lekarz Internista?

Kula Adam Lekarz Internista