Knapska Lila Salon Kosmetyczny

Rybnik

Opinie o Knapska Lila Salon Kosmetyczny

Agnieszka

Nie polecam salonu z względu iż robactwo znajduje się na posadzcce a najważniejsze kultura osobista właścicielka jest nie kulturalna klient poprosi to z krzykiem do klienta pierwszy i ostatni raz byłam. Takim zakładom stanowcze NIe mówimy!

Olga
@Agnieszka 01.06.2016 21:32

Zgadzam się z opinią powyższą.Jaka właścicielka Lila taki i zakład fryzjerski.

Justyna
@Olga 07.09.2016 09:42
Zgadzam się z opinią powyższą.Jaka właścicielka Lila taki i zakład fryzjerski.

Widać że pani tam nigdy nie była bo w tym salonie nie ma fryzjera

Pracowałeś w firmie Knapska Lila Salon Kosmetyczny lub byłeś jej klientem? Jakie są Twoje wrażenia? Czekamy na Twój komentarz!

Zostaw opinię o Knapska Lila Salon Kosmetyczny - Rybnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Knapska Lila Salon Kosmetyczny