Opinie o Anna Markowska Keenwell Polska w Częstochowa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Anna Markowska Keenwell Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Anna Markowska Keenwell Polska o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anna Markowska Keenwell Polska w Częstochowa

Czytam wpis z maja. A w nim, że to miejsce już nie istnieje, a personel znaleźć można przy ulicy Rocha. Ja od dwóch tygodni dopiero mieszkam w mieście i liczyłam, że znajdę tu stabilne zatrudnienie, jako kosmetyczka/manicurzystka. Tym bardziej, że było nawet swego czasu ogłoszenie na takie właśnie stanowisko z informacją o UoP na czas nieokreślony, ale na pół etatu. Kto więc potwierdzi, czy firma działa, czy może zmieniła szyld i funkcjonuje pod inną nazwą? Bo nawet w KRS-ie nic nie znalazłam.

@JE Nowy wpis

Na ulicy Rocha to jest to zupełnie inna firma . Inny właściciele i inna firma - która notabene nie jest powiązana . Ktoś tu wprowadza w błąd takimi informacjami .

Jakub Nowy wpis

Skoro w Internecie znaleźć można opis firmy, że świadczy usługi szkoleniowe w zakresie kosmetologii, to domyślam się, że uczestniczy w tym większa liczba osób, a nie jedynie właścicielka? Proszę więc wyprowadzić mnie z błędu i napisać, czy pracuje się tu na umowę o pracę i ile taki szkoleniowiec może miesięcznie zarobić?

PAULA Nowy wpis
@Jakub

Ten przybytek nie istnieje ludzi zostało (usunięte przez administratora) na dzień dzisiejszy może znaleźć cały personel który tam pracował na ulicy rocha

PROSZĘ OPUBLIKOWAĆ

JAK MOŻNA TAK BYĆ PODŁYM I ŻLE SIĘ WYPOWIADAĆ JA BYŁAM U ANNY MARKOWSKIEJ JESTEM ZADOWOLONA JEŚLI NIMA SIĘ PINIĘDZY TO NIE KORZYSTA SIĘ Z USŁUG Z POWAŻANIEM

@PROSZĘ OPUBLIKOWAĆ

a trzeźwa była?

PAULA

BYŁAM W TYM SALONIE JESTEM W PEŁNI ZADOWOLONA POLECAM WSZYSTKIM WSZYSTKIM TRUDNO DOGODZIĆ PAULA

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko PRACA w firmie Anna Markowska Keenwell Polska? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Sylwia Wiecha

Pani Anna Markowska z Czestochowa jest profesjonalistką Regularnie korzystam z zabiegów u Pani Anny i jak wszystkie inne klientki jestem bardzo zadowolona Z całego serca polecam i życzę wszystkim aby mogli z usług Pani Anny Markowskiej korzystać

@Sylwia Wiecha

Komentarz tak naciągany że aż mało wiarygodny. Skąd Pani wie że wszystkie inne klientki są zadowolone? Ja jestem bardzo niezadowolona. Ta profesjonalistka nawet nie potrafiła odpowiedzieć ile botoksu zostało podane i karty pacjenta też nie dostałam Bo nawet jej nie wypisala. Zabieg został wykonany ze skutkiem fatalnym na tym całym szkoleniu. Na koniec zerwała kontakt po tym jak zrobiła mi krzywdę. Także profesjonalizm w każdym calu. Należy ostrzegać przed takimi miejscami A nie pisać bajki.

@Edyta

PANI NIE POSIADAŁA PIENIĘDZY NA ZAPŁATĘ DLATEGO ZAWSZE JEST PANI NIE ZADOWOLONA PROSZĘ POSZUKAĆ SKROMNEGO SALONU NA PANI KIESZEŃ

@OPUBLIKUJ

Proszę się już tu nie wypowiadać i nie wypisywać kłamstw na siłę broniąc Pani Anny. Byłam tam na szkoleniu ze środków Unii Europejskiej i za nic nie musiałam płacić. Wizyta w tym miejscu była najgorsza rzeczą jaka mnie spotkała.

Izabela
@Edyta

Hej Edyta, możesz powiedzieć co się wydarzyło? Chciałam umówić się na zabieg a teraz mam wątpliwości... dzięki

La

naciagane szkolenia

OLA
@Sylwia Wiecha

profesjonalista z niej niezła szczególnie artystka filmowa kina XXX dla dorosłych

@Izabela

Nie idź tam...

@Edyta

Czemu? Wgl., minęły 3 miesiące, myślisz, że serio poszła?

@Karolina

Bo zrobi jej krzywdę. Mam nadzieję że nie poszła.

WŁAŚCIELA MIŁA PERSONEL GRZECZNY POLECAM RENIA

Magdalena
@OPUBLIKUJ

co to znaczy grzeczny personel? jakim zachowaniem zasłużył sobie na takie piękne epitety? chętnie się dowiem :)

Paula
@Magdalena

Robią jak im się powie posuszne i uległe

@Paula

Nie brzmi to jednak tak pozytywnie jak zasugerowała... Rozumiem, że one to same z siebie akceptują i się na to godzą? Nie jest Ci ich żal?

cygan

Cygan musi żyć w taborze, tabor musi wędrować. Cygan raz w życiu prawdę mówi, a i to skłamie. Jeśli spytacie kogokolwiek, co sądzi o Cyganach, odpowie bez namysłu: „To (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Edyta

Nie ma pojęcia o medycynie estetycznej. Szkoleniowiec który nie ma podstawowej wiedzy. Bezczelna i nieprzyjemna osoba. Zrobiła mi krzywdę botoksem i zerwała kontakt. Nie polecam nikomu.

Nie tylko tobie !!

PAULA

Procenty to napewno mocna strona

Czy istnieje możliwość rozwoju w Anna Markowska Keenwell Polska?

PAULA

Tak ale tylko przez agencję XXX

Aga

Jak można mówić o profesionalizmie pani Anny Markowskiej jak będąc unjiej dwukrotnie zawsze była pijana

@Aga

JEST PANI ZŁOŚLIWA ZAWSZE WSZYSTKICH PANI OBRAŻA PONIEWAŻ NIE MA PANI PIENIĘDZY

Magdalena
@OPUBLIKUJ

a Ty jesteś jakiś jasnowidz że wiesz kto to pisał i zachowujesz się jakbyś siedział w portfelu tej osoby? hamuj się człowieku.

La
@Aga

żadna nowość wszyscy wiedzą jak jest

SALON ŁADNY PRACWNICY MILI TROCHĘ DALEKO OD CENTRUM CENY UMIARKOWANE POLECAM

OPUBLIKUJ

SALON CZYSTY WŁAŚCIELA MIŁA KOMETYKI DOBRRJ JAKOŚCI POLECAM JESTEM WPEŁNI ZADOWOLONA

Zostaw merytoryczną opinię o Anna Markowska Keenwell Polska - Częstochowa

• Jak się pracuje w Anna Markowska Keenwell Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Anna Markowska Keenwell Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anna Markowska Keenwell Polska?

Anna Markowska Keenwell Polska
1.1/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Małopolska 165 lok. 38
    42-218 Częstochowa