Star Fryz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Zając

Stargard szczeciński

Opinie o Star Fryz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Zając

grin

Paweł pisze o firmie w której również pracowałem. Auto nowe i dobrze można zarobić jeśli chce się pracować. Jak do pracy przychodzi się w jednej koszuli cały tydzień to podstarzały właściciel nie powinien dać szansy pracy, a i tak pracował dwa tygodnie. Ja odszedłem do innej branży, a pracowałem kilka lat.

Pavlo

ojj Maćku co ty za głupoty piszesz tam nie ma nawet oficjalnej rozmowy kwalifikacyjnej firma z tego co zaobserwowalem nie daje możliwości rozwoju nie mowiąc o awansach, mała firma stojąca w miejscu od lat z podstarzałym konserwatywnym właścicielem a jedyne co moga zaoferowac to umowe zlecenie, najnizszą krajową ,marny procent od sprzedazy i zdezelowany samochód słuzbowy. Pozdrawiam Paweł

Zostaw opinię o Star Fryz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Zając - Stargard szczeciński

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star Fryz Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Zając