Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska

Koszalin

Opinie o Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska

Kasia

Podstawa + system premiowy, jesli pracujesz uczciwie i nie jestes leniem to zarabiasz bardzo dobre pieniadze..

Dynamiczny rozwój firmy?:) czyli odejśćie następnego pracownika,wytrzymują max do 3 miesięcy

maszka

No cóż obiecuje złote góry ...a później 30 gabinetów dziennie to praca na 4 h według pracodawcy ...powodzenia..

marek

Słyszałem, że handlowcy maja nie za ciekawe warunki..najniższa krajowa od której przy wypłacie odejmują za różne rzeczy. Nie polecam.

masza
@marek 23.01.2014 22:39

ktos chyba zapomnial powiedziec Panu o premiach i procencie od sprzedazy, odejmuja tylko jesli nie rozliczysz sie prawidlowo.

Zostaw opinię o Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rejuvi Cosmetics Teresa Maciejewska