Eris Partner Karopol Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Eris Partner Karopol Sp. z o.o.

Sk28

Potwierdzam, atmosfera w firmie koszmarna. Ciągłe plotki i donosicielstwo oraz szpiegowanie. Właściciele dzwonią czasem sami jadą do sklepów i wypytują o swoich pracowników jednocześnie negatywnie nastawiając. Zachowują się jak komornik. Myślą że ich pracownicy mają samoloty a nie samochody i nie obowiązują przepisy ruchu drogowego. Liczy się sprzedaż i oby nie trzeba było niczego wymieniać klientom bo i tak deputatu brak. Trzymajcie się daleko od tych ludzi ( właścicieli ).

były pracownik

Witam Pracowałem w tej firmie przez kilka lat i najbardziej obiektywnie jak mogę zaopiniować ją w porównani z moimi innymi pracodawcami; na plus: -Siedziba czysta i schludna -wszystkie narzędzia pracy w dobrym stanie na minus: -dość mocno nieprzyjemna atmosfera, donoszenie, obgadywanie, plotki, właściciele jeszcze to podkręcają i "żyją tym" zamiast ucinać; popytajcie w drogeriach i sklepach kosmetycznych na ich temat, ludzie mają wyjątkowo zgodne opinie ;) - machloje z urlopami, tzn. "na listę wpiszemy że masz wolne, a przyjdziesz do pracy, ja tu zaznaczę sobie w zeszycie i odbierzesz te dni w innym terminie, wiesz żeby jakaś kontrola nie narobiła NAM koło pióra" - brak możliwości rozwoju zawodowego, awansu, zaplanowania kariery czy zdobycia nowych umiejętności zawodowych popartych jakimkolwiek dokumentem, jakiegoś funduszu pracowniczego - po odejściu nie można liczyć na obiektywną opinię u potencjalnego przyszłego pra

xxxx

nie wiem kto napisał poprzednią opinię,ale zupełnie się z nią nie zgadzam-zresztą wystarczy spytać w branżowych sklepach lub zasięgnąć opini u innych przedstawicieli handlowych. karopol (czytaj właściciele ) jest firmą nie szanującą pracowników,o niskich standartach pracy i takich samych zarobkach.nie ma szans na awans i ludzkie,partnerskie traktowanie. ludzie są dla nich tanią siłą roboczą,która musi zrobić WSZYSTKO byle by sprzedać.atmosfera beznadziejna i ciągła nerwówka.myślę,że "marka" jaką sobie wyrobili wystarczy,żeby żaden dobry i szanujący się handlowiec nie starał się u nich o pracę.

Zostaw opinię o Eris Partner Karopol Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eris Partner Karopol Sp. z o.o.