Opinie o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe
Prace wykończeniowe i remontowe Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Wiecie może, czy w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca szukają chętnych na staż?

NoName Nowy wpis

(usunięte przez administratora) gość pogoniony. O pracownikach nawet nie chce się wypowiadać... Muszę zrobić remont po remoncie, źle się czuję we własnym mieszkaniu widząc to partactwo gdzie tylko nie spojrzę.

Maria

Zgadzam się z jedną z wcześniejszych opinii odnośnie konieczności przyjmowania witamin na bzdury dla Pana Pawła. Jestem zadowolona klientka Pana Osojcy, jest osoba godna zaufania, zawsze wywiązująca się z umów. Korzystałam z usług Pana Osojcy wielokrotnie. I polecam go z pełną świadomością. Pan Paweł zaś chyba nigdy nie był zadowolony z kogokolwiek więc może sam powinien zrobić sobie remont i nie pisać więcej takich bzdur na temat najbardziej rzetelnej firmy, z którą miałam przyjemność współpracować. Serdecznie polecam, zawsze na czas, rzetelnie i kompleksowo. Korzystacie I polecajcie

Beata Nowy wpis
@Maria

Wszystkie opinie pozytywne jednego dnia… „Fachowiec” taki z niego fachowiec!!!, że narobił sobie kaszany tymi wpisami. A na dodatek myśli, że ktoś jest głupi hehehe…

Doris

Pam Włodzimierz to osoba rzetelna punktualna, zawsze proponuję rozwiązania aby klient był zadowolony. Nie podzielam opinii Pana P. Jestem zadowolona i za każdym razem kiedy potrzebujemy remontu zwracamy się właśnie do p. Włodzimierza.

Beata Nowy wpis
@Doris

Doris… zjedz witaminki… bo bzdury piszesz… Ciekawa jestem kiedy robił remont u ciebie, skoro dwie osoby są niezadowolone z usług tego pseudo fachowca… chyba, że jesteś jego żona lub ktoś z rodziny się podszywa. Co za porąbana rodzinka i do tego brak honoru. Dobrze, że są takie portale, to można wystawiać opinię i niech ludzie się dowiedzą, jaki niezły fachowiec, że pożal się!!!!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca?

Beata

Jakie nadgodziny ? Jest pseudo fachowiec czyli ,,szef” a reszta to 2 lub 3 pracowników. Którzy mają problem z alkoholem i w ogóle nie znają się na robocie.

Katarzyna

Zdecydowanie nie polecam tej firmy. Ja miałam to nieszczęście i podpisałam z Panem Osojcą umowę 26.05.2020 roku. Remont mojego mieszkania raptem 57 m2 rozpoczął się w dniu 26.05. 2020r i trwał aż do 26.01.2021. Oczywiście remont nie został zakończony, tylko z uwagi na kompletny brak profesjonalizmu tego Pana zmuszona byłam przerwać tą farsę. Pan Osojca pobrał ode mnie łącznie kwotę 60 400 zł i nie zamierza zwrócić mi nienależnie pobranych pieniędzy. Mogę potwierdzić w 100% wszystkie zarzuty z wcześniejszej opinii dodając jeszcze, że z opinii tej wynika, że w okresie czasu od grudnia do stycznia Pan Osojca wykonywał już inną pracę mnie tymczasem informując, że jest na kwarantannie z powodu COVIDU. Wstyd zasłaniać się chorobą. Po zakończeniu współpracy zwróciłam się do niezależnego licencjonowanego kierownika budowy. Podobnie jak u powyższego klienta opinia ta jest druzgocąca. Dosłownie nic nie jest wykonane poprawnie. Dodatkowo pracownicy Pana Osojcy uszkodzili moje własne mienie między innymi nowe futryny, 5 par nowych jak dla mnie drogich drzwi wewnętrznych (kwota 7 tys. zł komplet). Zniszczył mi też wszystkie fronty od nowo zainstalowanych mebli kuchennych (również sporządzono protokół uszkodzeń) Podobnie jak powyżej też sam kupował materiały. Kiedy zażądałam FV przedstawił mi jedynie faktury proforma (nie będące dokumentem) lub WZ. Dodatkowo kiedy udałam się do jednego ze sklepów aby potwierdzić otrzymane dokumenty okazało się, że np. dostarczył mi do mieszkania najtańsze zawory do kaloryferów, tymczasem przedstawił dokumenty na znacznie droższe. W sklepie również otrzymałam informację o rabatowaniu Pana Osojcy. Wspomnę też, że nie mogłam się doprosić przed rozpoczęciem prac kosztorysu, a w trakcie remontu ceny za usługę nagle zaczęły rosnąć np. za kładzenie kafli było 63 zł i nagle Pan Osojca bez powiadomienia o podwyżce zaczął naliczać opłatę 93 zł. Wyprzedzając fakty odniosę się też do ewentualnego pomówienia mnie o chęć zrobienia remontu na koszt Pana Osojcy zwracam tylko uwagę, że gdyby tak było to nie przerwała bym tego remontu, tylko cierpliwie bym czekała do końca. Zaznaczam też, że podczas remontu wielokrotnie zgłaszałam szereg poprawek, które nieudolnie Pan Osojca próbował usunąć. Oczywiście podczas sporządzania protokołu wszystkiego się wypierał i twierdził, że żadnych poprawek nie było. Na zakończenie dodam, że wiem też od jego pracownika, że pomimo iż pobrał ode mnie kwotę 60 400 zł nie rozliczył się z tymże pracownikiem. Gdyby Pan Osojca próbował i w tym wypadku zanegować fakt pobrania ode mnie pieniędzy informuję wszystkich, że dokonywałam tych wpłat na konto bankowe a więc posiadam stosowne potwierdzenia. Ja również przestrzegam przed tą firmą i zachęcam do wyrażenia dalszych opinii przez kolejne pokrzywdzone osoby, chociaż pewnie się dowiem, że też jestem znajomą Pana wyrażającego opinię powyżej i że uczestniczę w zmowie inwestorskiej. Panu Osojcy gratuluję samopoczucia i czekam na rozliczenie mojego mienia!!!!

Szanowny przyszły inwestorze o rzekomej uczciwości tej firmy świadczą powyższe "pozytywne komentarze". Tak jak napisałem w swojej opinii dobry bajer pół sukcesu. Zwracam tylko uwagę na fakty. Przez wiele lat nie ma żadnych opinii w internecie na temat Przedsiębiorstwa i nagle po wystawieniu przeze mnie opinii negatywnej pojawiają się zadowoleni inwestorzy. Zwrócicie proszę Państwo uwagę na czas tych wpisów większość w dniu 12.02.2021 w godzinach 8:57, 9:02, 9:11, 9:12, 11:00,11:34,14:05. Zarówno czas wpisów jak i fakt, że pojawiają się one na portalu, który nie wymaga rejestracji o czymś świadczy. Ja swoje wpisy umieściłem na wielu portalach, gdzie w większości wymagały one posiadania co najmniej konta na google lub podania swoich danych min. imienia i nazwiska. Dziwnym trafem na tych portalach brak tych wszystkich "zadowolonych klientów". Druga sprawa to kiedy firma Pana Osojcy wykonywała na te remonty skoro u mnie siedzieli ponad 2 miesiące (od końca listopada 2020 do 20.01.2021) i tak jak pisałem we wcześniejszej opinii dotarłem do niezadowolonych klientów, u których remont był wykonywany w ciągu 2020 roku. Jak sami Państwo widzicie wszystko co robi ten człowiek robi nieudolnie i nieuczciwie (nawet próba reklamy własnej firmy). Widać tu jak na dłoni jak rzetelna jest ta firma, skoro aby się zareklamować i zdobyć pozytywny komentarz musi uciekać się do takich „sztuczek”. Profesjonalne firmy zbierają pozytywne komentarze latami i najczęściej nie mają wolnych terminów, ponieważ są polecani następnym inwestorom. Faktycznie mój błąd, że nie zapaliła mi się czerwona lampka w sytuacji kiedy firmy, które wcześniej wykonywały u mnie prace remontowe kazały mi czekać na siebie minimum do czerwca a tutaj " nie ma sprawy wchodzimy do Pana od ręki". Ja ze swojej strony czułem się niejako w obowiązku ostrzec innych ewentualnych przyszłych inwestorów przed tą firmą i dziś mam czyste sumienie, że to uczyniłem. Nie będę bawił się w przepychanki i polemizował ze sztucznie wygenerowanymi "klientami". Ten wpis nie ma na celu obrażania kogokolwiek czy udowadniania swoich racji (od tego jest sąd) a jedynie ostrzeżenie innych ludzi przed nieuczciwą firmą. Myślę, że każdy rozsądny człowiek po analizie historii wpisów i opisanej sytuacji wyciągnie wnioski. Jeżeli natomiast ktoś pomimo ostrzeżeń podejmie decyzję o powierzeniu prac remontowych tej firmie to później pretensje może mieć tylko do siebie. Ja ze swojej strony spełniłem obywatelski obowiązek i ostrzegłem przed nieuczciwą firmą. Pozdrawiam

Polecam!!! Fachowo, i profesjonalnie zgodnie z ustalonym terminem i kosztorysem, dodatkowe prace, które zleciłem wyszczególnione oddzielnie, wszystko z fakturami, na pewno będę wracał do współpracy przy kolejnym remoncie. Pozdrawiam

M...

Absolutnie bez zastrzeżeń, terminowo i w dobrej cenie. Zdecydowanie polecam i z kolejnym remontem na pewno wrócę do Pana Włodzimierza

Justyna
@M...

Zdecydowanie polecam. Pan Włodzimierz to profesjonalista.Praca zawsze wykonana rzetelnie i w terminie!

RAV

Polecam, szczerze polecam. Przede wszystkim terminowo i rzetelnie. Kolejne doświadczenie (co jest już potwierdzeniem, że wracamy każdorazowo do współpracy) i kolejne pozytywne. Rachunki, stawki, kontakt z klientem/inwestorem. Nie odnoszę się do cen, to rzecz wtórna, zależy mi na bardzo dobrej lub dobrej jakości usługi i taką tutaj znalazłem. Wystarczy kontakt, rozmowa i spojrzenie na pracę by przekonać się o jakości pracy. Szkoda, że internet staje się, przy całej swej wspaniałości, miejscem dziwnych „ataków”, czytając niektóre posty / komentarze. Sprawdziłem i POLECAM! Wszystko zgodnie z kosztorysem (nawet gdy pojawiły się drobne prace dodatkowe) i sztuką zawodową. Ale można pewnie szukać lepszych specjalistów ogłaszających się na słupie czy przy śmietniku ???? Pozdrawiam i dziękuję za uratowanie sprawy przy awarii!

Baki

A już miałam zadzwonić i umówić spotkanie w sprawie remontu. Dobrze, że pojawiają się opinie o wykonawcach. Wiadomo kogo nie brać.

:-))
@Baki

Warto uzyskać informację od innych inwestorów, które np Pan Paweł zdobył Chodź sami na takich nie trafiliśmy, żeby odnieść się do tych zarzutów. W internecie cisza o Osojcy Pozdrawiam

Magda
@Baki

Proponuje sie spotkac i porozmawiac a jestem PEWNA ze zmieni Pan zdanie. Gwarantuje

Magda

@pawel proponuje jakies witaminy by bzdur w internecie nie wypisywac. Pan Wlodzimierz to najlepszy specjalista jakiego spotkalam na swojej remontowej drodze. Po pierwsze nie ma dla niego rzeczy niemozliwych Podejmuje kazde wyzwanie i szuka rozwiazania by pomoc i naprawic to co zepsute.po drugie nie oszukuje.skrupulatnie rozlicza sie z kazdej wykonanej pracy posiada rachunki itd. Po trzecie jest bardzo sumienny i rzetelny. Odbiera kazdy telefon. Nie sciemnia ze jest i pracuje a wykonuje prace u kogos innego. Mega dokladna osoba. Prosze nie wierzyc w opinie" tego "pana Pawla bo to bujda na resorach. Pozdrawiam.

Przestrzegam przed tym pseudo fachowcem. Jego motto to dobry bajer pół sukcesu. Na etapie wyceny pięknie mówi nic nie stanowi dla niego problemu i oferuje usługę tańszą od średniej rynkowej o około 15%. Niestety tak kolorowo jest tylko do momentu kiedy zaczyna pracę. Jeszcze na etapie rozwalania jest ok. ale kiedy zaczyna się właściwa część remontu zaczyna się gehenna. Każda praca wykonana jest niechlujnie i bez podstawowej wiedzy technicznej i technologicznej. Konkrety. Najpierw przewiercił kabel antenowy podczas wiercenia (trzeba było zamontować nowy). Przy kładzeniu paneli winylowych "wyrównywał" podłogę kartonami. Elektryka to całkowita porażka. Prace wykonują osoby bez żadnych uprawnień. Nie potrafili sobie poradzić z prostymi przyłączeniami oświetlenia do włączników z rozdzieleniem oddzielny przycisk do konkretnych żarówek. W kuchni przy przeniesieniu włącznika zamurowali mi przewód i twierdzili, że nie mogłem mieć podłączonego prądu oddzielnie bo "nie ma fizycznie takiej możliwości". Po zerwaniu płytek kabel się odnalazł. Przy montażu telewizora przewiercił mi ścianę na wykot (w 4 miejscach) i stwierdził, że to nie jego wina bo ściana była za cienka. Kiedy uszkodził schodek na tarasie (oczywiście nie zgłosił tego uszkodzenia) stwierdził, że to wina słabej jakości schodków. Kolejny temat to materiały. Oferuje się, że sam je będzie dowoził. Efekt jest taki, że zawyżył ceny materiałów o prawie jeszcze raz tyle. W wycenie przyjął przy podwójnym malowaniu 157 m2 tymczasem stwierdził, że poszło farby na ponad 350 m2 i tak ze wszystkim. Na dodatek po wizycie w sklepie okazało się, że ma rabaty min. 15% i pozostawia je dla siebie. W trakcie remontu wszystkie elementy poprawiał po 5 ,6 razy. Rekordem był kominek, który malował ponad 20 razy a i tak się nie udało. Hydraulika również masakra. Dosłownie każde urządzenie, które podłączali ciekło: kaloryfery, deszczownica, geberit (konieczna była wizyta hydraulika). Niestety ale zapłaciłem przed ukończeniem pracy Panu Osojcy 12000 zł + tysiąc za kontener (pomijam fakt, że wstępnie wycenił remont na 11291 zł i podczas prac okazywało się, że tego nie policzył, tego nie uwzględnił itd.) Po "zakończeniu" pracy dom wyglądał jak pobojowisko nic nie poczyszczone, uszkodzone różne elementy (np. listwy przypodłogowe) i wszystko od podłogi po meble zachlapane gipsem i farbą a jakość prac pozostawiała wiele do życzenia. Ponieważ Pan Osojca nie poczuwał się do zwrotu pieniędzy za niewykonane usługi i uszkodzony materiał, poprosiłem o opinię rzeczoznawcę. Ten nie pozostawił suchej nitki na tej ekipie. Zastrzeżenia były do wszystkich wykonanych prac. Koszt poprawek i zniszczonego materiału (panele, kafle, farby, gipsy itp.) znacznie przewyższa koszt całego remontu. W międzyczasie dotarłem do innych osób oszukanych przez Pana Osojcę, niestety wszędzie remont wyglądał tak jak u mnie. Finał remontu zarówno u mnie jak i u osób, z którymi miałem kontakt niestety w sądzie. Zachęcam inne osoby oszukane przez to Przedsiębiorstwo do podzielenia się opinią i podanie ewentualnego kontaktu, celem dochodzenia sprawiedliwości.

:-))
@Paweł

Mam pytanie Gdzie (usunięte przez administratora) Pan był , chyba że remont trwał 2 dni , to rozumiem. Po pierwszych porażkach powinien Pan zareagować a nie czekać do końca To chyba (usunięte przez administratora) wychodzi po Pana stronie. Zrobić, przyczepiać się i nie płacić. Pan Osojca jest naszym klientem od ponad 20 lat Nie stosuje się rabatów w wysokości 15% w dzisiejszych czasach. Rabaty również dostaje klient lub szuka tańszej oferty samodzielnie Podczas długiej współpracy żaden z jego klientów nie przyszedł i w ten sposób nie wyrażał się o fachowcu. Z tego co Pan pisze to niezadowolenie dotyczy wszystkiego, dlatego uważam że również Pana zachowanie pozostawia do myślenia. Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. Z poważaniem Hurtownia Budowlana

Włodzimierz Osojca
@Paweł

Oświadczam, że informacja zawarta w powyższym poście jest nieprawdziwa, krzywdząca i nie zgodna z faktem rzeczywistym. Pan Nobis akceptował wszystkie wykonywane kolejno przeze mnie prace nie kwestionując ich, aż do momentu rozliczenia za usługę. Nie prawdą jest, że zapłacił za usługę, przedstawione kwoty przez p. Nobisa w ogóle nie istnieją. Odnoszę wrażenie, że p. Nobis planował oszukać mnie od samego początku rozpoczęcia remontu. Uważam, że doszło do zmowy inwestorskiej, gdyż osoba wskazywana jako kolejna poszkodowana, oficjalnie deklaruje długoletnią znajomość z p. Nobisem, a zbieżność ich uwag i system działania jest ewidentnym "kopiuj- wklej". Opinia rzekomego rzeczoznawcy do dnia dzisiejszego nie została mi przedstawiona w formie protokołu rozbieżności. Powyższa sprawa jest już przedmiotem postępowania formalnego i będzie kierowana na drogę postępowania sądowego o nie uregulowanie zobowiązań finansowych za wykonaną usługę oraz o zniesławienie. Podobnie jak p. Nobis przestrzegam kolegów/koleżanki z branży przed tym nieuczciwym inwestorem, który usiłuje wykonać sobie remont na koszt wykonawcy. Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca - Łódź

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Włodzimierz Osojca
  • Ciasna 7a lok. 57