Opinie o Angel Hair Marzena Glanert-Dixon w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Angel Hair Marzena Glanert-Dixon. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Angel Hair Marzena Glanert-Dixon na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Angel Hair Marzena Glanert-Dixon w Gdańsk

Aneta Nowy wpis

Wiecie może co aktualnie dzieje się z tą firmą?

Odradzam!!!!! Nowy wpis

Włosy i ta pani to jest wielka porażka.Kupiłam włosy u tej pani 50 cm od razu poleciła mi taśmy do włosów,które kosztowały 55zł.Włosy przyszły taśmy nie.Dostałam jakieś śmieszne soczewki w kartoniku rozwalonym.Fryzjerka założyła te włosy.Wstałam z fotela i zaczęły się odklejać te włosy. Zadzwoniłam do tej pani co mi sprzedała i dlaczego nie dostałam taśmy za które zapłaciłam? Twierdziła że to jest niemożliwe,później dała do słuchawki jakiegoś faceta i cały czas trzymali się że jest to niemozliwe.Ten facet powiedział że ja jeszcze dostałam soczewki gratis ze to jest ok.i powinnam byc zadowolona Ja soczewek nie używam oni nawet nie wiedzieli co mi wysłali dopiero ja im tłumaczyłam jak to wygląda i ze to sa soczewki. Umówiłam się z ta panią że mam jej to odesłać i ma mi wrócic pieniądze za wlosy i za taśmy 55zł które mi nie wysłała A ja zaplacilam Byłam na wakacjach 1,5 tygodnia i umawiałysmy się że jak wrócę będę się kontaktowac.Zapłaciłam 286zł. Wydzwaniam do tej pani,cały czas pisze sms i zero odzewu.Nikt ode mnie nie odbiera telefonu,ani nikt nie odpisuje na sms.Odradzam!!!

Kazimierz Nowy wpis

@Kasia, rozumiem, że jesteś klientką firmy Angelhair. Czy korzystałaś pierwszy raz z usług tej firmy? Każda firmy miewa czasami gorsze momenty. Może warto zapytać się o gwarancję lub możliwość bezpłatnej poprawki? Czasami konsumenci nie kryją swojego niezadowolenia, ale boją się reagować i pytać o należne rekompensaty!

Kasia Nowy wpis

Włosy po umyciu wyglądają jak u lalki. Sztuczne. Łączenia tragiczne. Kontakt slaby

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Angel Hair Marzena Glanert-Dixon? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Kazimierz

@Ja a możesz rozwinąć swoją wypowiedź o powody, dla których odradzasz prace w Angelhair Marzena Glanert-Dixon? To one są najbardziej wymowne i pomagają w podejmowaniu rożnych kroków zawodowych. Jaki widzisz plusy i minusy zatrudnienia w tym miejscu? Jak długo pracowałeś w tym miejscu?

Odradzam

Kazimierz

Uwagi dotyczące usług oferowanych przez Angelhair Marzena Glanert-Dixon swoim klientom powinniście przekazywać bezpośrednio tej firmie. Na tym forum powinny znaleźć się tylko głosy osób zatrudnionych w tym miejscu. Merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy będą ważne dla tych, którzy chcieliby zacząć współpracę z tym pracodawcą.

Włosy po dwóch mediach sztywne. Płaczą się. Coś strasznego. Wyrzucone pieniądze w blogi!

Olusia87

włoski bardzo fajne, warte polecenia

sandra

wlosy badziewiaste! po 3tyg wychodzą ze zgrzewow. przyszly brzydko pachnące... robia się sztywne. nie warte polowy ceny

kasia74

Włosy fajne, miękkie widać, że naturalne. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Angel Hair Marzena Glanert-Dixon - Gdańsk

Angel Hair Marzena Glanert-Dixon
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Antoniego Dobrowolskiego 3B lok. 7
    80-286 Gdańsk