P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.

domi

czy można pracować na krótszy okres, np. tylko na wakacje?

Krata
@domi

Totalnie pytanie do HR albo kierownika sklepu

@Krata

nikt się nie orientuje, albo widział, że tak się zdarzało pracować?

almo
@domi

a co ci szkodzi podejść i zapytać, ewentualnie jakiegoś maila napisać czy jest taka opcja?

almo
@domi

może akurat będzie zapotrzebowanie, chociaż nie wiem czy to jeszcze nie za wcześnie pytać o wakacje, ale no w sumie można, bo wiesz wakacje sezon urlopowy, mogłoby to być spoko rozwiązanie, kwestia tego czy praktykują takie coś..

@almo

także jakby ktoś miał u siebie taką sytuacje to dajcie znać i czy np. po wakacjach, można się ugadać i pracować po kilka godzin dziennie, na jakąś część etatu, żeby dało się to pogodzić w moim przypadku z nauką?

@Krata

No właśnie HR skąd ma wiedzieć czy gdzieś potrzeba na wakacje, a do kierowników poszczególnych sklepów ciężko znaleźć kontakt

dziewczyna

są takie osoby co robią na pół etatu czy 3/4 więc musisz pytać

@domi

u nas pracowała dziewczyna tylko w ferie zimowe i teraz przychodzi w niektóre soboty, jak jej pasuje, tak więc można

@pracownik

o właśnie o takie coś mi chodzi, żeby sobie coś tam dorobić, a nie mam możliwości być na cały etat

Jupik
@domi

Jest oferta pracy Praca dorywcza dla studentów i uczniów na ich stronie

dafne
@Jupik

no to już jedna sprawa jest jasna, a ja mam pytanie, bo piszą tam, że pomagają w zrobieniu książeczki s-e., ile czasu co najmniej schodzi z ogarnięciem tego?

dafne
@Jupik

bo ja nie mam właśnie, a chciałabym od czerwca może już sobie popracować i przez wakacje też.. mam nadzieję, że to jakoś sprawnie pójdzie..

Rsama

praca nie jest jakoś specjalnie łatwa ale przynajmniej człowiek sie nie musi stresować jak wraca do domu

dziewczyna
@Rsama

no czasem faktycznie trzeba porobić więcej, ale nie jakoś niewiadomo ile, ale potem wolne :D także jest to niewątpliwie zaleta, że się nie myśli o pracy po pracy

@dziewczyna

noo fakt, robisz co swoje i luz

hari
@dziewczyna

i mi na tym zależy, nie ma nic gorszego niż przynoszenie pracy do domu.. a tu nie ma takiego problemu i to mi się podoba ;)

Ile macie przerw na jedzenie jeśli pracujecie 12h?

@Marcin

30 minut

Asdi
@pracownik

o jakiejś konkretnego godzinie czy kiedy się chcę?

remix

w jakim wieku maksymalnie przyjmujecie ludzi do pracy?

obserwator
@remix

w moim sklepie to jest bardzo duże zróżnicowanie wiekowe, więc no nie ma tu jakiegoś maksymalnego wieku

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Ola

Czy to prawda, że pracownicy muszą płacić za przeterminowane produkty?

JA
@Ola

U NAS NIE

@Ola

Tak jeżeli masz przypisany dany dział i nie ściągniesz przed końcem daty ważności tylko po.Pozdrawiam

remix

czyli tylko jak nie dopilnujesz na to wychodzi?

Akku

Po ile godzin się pracuje na sklepie?

ozon
@Akku

no zależy na ile podpiszesz umowę, nie? czy na część etatu czy na cały?

bella
@ozon

Ale taka standardowo dniówka ile wynosi? 8 godzin? Czy jakoś inaczej?

@bella

zależy od miesiąca i jak Ci kierownik grafik ustali, głównie po 7.5h, czasami 7 bądź 8 gdy miesiąc długi, tak jak np teraz w marcu

Iwona

Chciałam zapytać jaki obowiązuje u Was w Zachęcie dress code?

falka
@Iwona

dostajesz to co ci potrzebne.

Pola
@Iwona

Pytanie wydaje się niedorzeczne że aż zapytam czy to napewno dobre forum na którym chcesz pisać. Jako że nie ma zakładki która dobrze odda mój związek z firmą, klikam pierwszy z brzegu

angi
@falka

a co konkretnie?

@Iwona

dostajesz bluzkę bądź fartuch, i tyle. na mięsie zapaska i daszek

Roala

zmiany w ciągu dnia są dwie? jak się rozkłada grafik w tym przypadku?

Roala
@Roala

znaczy sie, ile dni na rano ile dni na wieczór, o to mi chodzi. mam nadzieje że rozumiecie.

@Roala

5 dni rano + jeden dzień wolnego + sobota pracująca, ewentualnie niedziela handlowa kolejny tydzień 5 dni na popołudniu, weekend wolny

@pracownik

a jakie są konkretne godziny na rano i na po południu? od której się zmiany zaczynają?

Evva

Witam Czy jest tutaj możliwość uzyskania umowy o prace na czas nieokreślony w miarę szybko? Bardzo mi zależy na takiej umowie .

miksa
@Evva

a co znaczy w miarę szybko?

@Evva

na czas nieokreślony po około 2.5 roku. Firma wykorzystuje cały możliwy czas, tj 33 miesiące na czas określony i dopiero 4 umowa jest na nieokreślony

Justyna
@pracownik

A dlaczego tak wygląda polityka firmy z umowami? Jak ktoś się od razu sprawdzi, to nie może liczyć na umowę na czas nieokreślony? Rozumiem, że to dotyczy wszystkich stanowisk?

Rezn
@Justyna

Nie wiem dlaczego taka jest polityka firmy, ale tak działa większość firm w których pracowałam do tej pory, więc jakoś mnie ta informacja absolutnie nie szokuje.

szanel
@Rezn

no standardowo, zgodzie z Kodeksem Pracy

@Justyna

nie znam takich przypadków i nie sądzę by to było możliwe ????

@Justyna

a ty byś zatrudniła kogoś, kto dopiero co przyszedł do pracy od razu na określony? bo ja nie...poza tym, to, że masz określony nie oznacza os razu, że wylecisz, a nieokreślony nie chroni tyłka nawet jak zawalisz, więc właściwie to co za różnica, skoro jak się sprawdzasz to tak czy siak masz możliwość przedłużenia umowy

@rikola

no trochę w tym racji jest

@rikola

grunt że uop jest, a czy na określony czy nieokreślony to już druga sprawa i z tego co rozumiem po prostu kwestia czasu

Rozgoryczona

Dlaczego pracownicy z Zachęty Tenczyn są zmuszani do płacenia za przeterminowany towar? Czy jest to odgórny przykaz, czy wymysł kierowniczki, która z uśmiechem na ustach szydzi z pracowników i każe płacić za wszystko, co jest po dacie? Czy sukces firmy polega na żerowaniu na tych najbiedniejszych, czy tylko zatrudniacie cwaniaków, którzy sprytnie "dbają" o to aby sklep dobrze prosperował? To jest żerowanie na ludziach i na ich rodzinach! Ci ludzie ciężko pracują (zazwyczaj w czwórkę do obsługi całego sklepu, a wcześniej przez długi okres również za magazyniera, którego po prostu nie było) i chcą być godnie traktowani, bo chociaż pracownicy, to jednak nadal ludzie. Pracownicy, którzy czują się jak w obozie- nie mogą między sobą rozmawiać,są wyklinani, którym po ostatnim zebraniu wprowadzono żółte i czerwone kartki skutkujące odebraniem premii za tzw.opowiadanie na temat tego co się dzieje w sklepie. Którzy część swoich ciężko zarobionych pieniędzy muszą przeznaczyć na zakup towaru po terminie, ponieważ z natłoku obowiązków nie byli w stanie kontrolować przypisanego im działu i dat produktów, które się tam znajdowały? Wiem- pracę można zmienić, gdy komuś nie odpowiada. Ale tu chodzi o zasady! Może warto pochylić się nad zwykłym człowiekiem ,bo sukces zespołu , to praca wielu ludzi, także tych , których oznaczono jako kasjer-sprzedawca. Ci ludzie są mi bliscy, bo co najmniej raz dziennie jestem klientem tego sklepu . Żal patrzeć i słuchać o tym, co tam się dzieje!

wieloletnia pracownica
@Rozgoryczona

z całym szacunkiem, ale jeśli ma pani podstawy, to takie sprawy się zgłasza w innych miejscach, a nie na forum...jeżeli faktycznie zależy pani na dobru pracowników, a nie narobieniu szumu na forum

róża
@Rozgoryczona

Widzę że moja odpowiedz została usunieta przez portal, ciekawe dlaczego. Bo napisałam prawdę?

@róża

portal ma swój regulamin, więc jak coś go w jakiś sposób łamie, to normalne, że usuwają

Alice

Powiedzcie mi proszę czy są tutaj jakieś szanse na awans po czasie?

@Alice

Pytam czy tak zaczynając od pracy na kasie można później jakoś dalej pójść? Są takie szanse?

@Alice

Dalej tzn gdzie? Na Kierownika czy fakturzystke?

Alice

No np. coś takiego. Ja też nie wiem do końca jaką macie hierarchie czy jak to tam się nazywa, więc dlatego pytam jakie są możliwości

@Alice

Zawsze można zapytać na rozmowie o pracę i napewno nie odmówią. Trzeba się szkolić i zdać egzaminy w zależności na kogo awans.

Alicja

Czyli jest szansa na awans na kierownika? :) A tak ogólnie, jak ci się pracuje w firmie? Warto próbować tutaj swoich sił? Super by było poznać jakieś plusy czy minusy pracy w firmie ;)

@Alicja

awanse się zdarzają, więc próbuj swoich sił, ambitnie :)

@Alicja

jeśli chodzi o mnie, to mi się pracuje dobrze, wiadomo czasem cięższe dni są, ale ogólnie mi odpowiada

@benia

Czyli raczej wolą wyłaniać już kogoś z zespołu jak ktoś ma predyspozycje, zamiast szukać kogoś z zewnątrz?

@Wind

ale tak jak mówię, szanse są

@Wind

Jeśli są chęci to można awansować, praca jest spoko, czasem bywa ciężko ale nie tak jak w dużych sklepach, można awansować na fakturzystkę, zastępcę, później kierownika lub do biura, zależy od predyspozycji i zapotrzebowania. Polecam

Jacek

Super a jeśli chodzi o szkolenia to wysyłają i je finansują? Jak można awanować się rozwijać to można też podnosić kwalifikacje i firma to zapewnia?

bass

to całkiem konkretna ścieżka rozwoju, dzięki za informacje :)

bass

jak myślisz długo trzeba pracować żeby iść wyżej? rok, dwa? więcej?

@bass

wydaje mi sie, że ciężko tak stwierdzić jednoznacznie

@bass

podejrzewam, że ciężko o inną odpowiedź niż "to zależy"

Sytuacja z dziś tj 18.02.2023 godz ok 8rano, sklep na ul. Strzelców 26 w Krakowie, Pani na stoisku mięsnym z łaska na odpowiedz czy jest szynka lub lopatka odpowiada głośnym „nie wiem” po czym stoi i patrzy na mnie jak w slup, jednak stwierdziła nic nie mówiąc, ze pójdzie i sprawdzi, nagle odnajduje łopatkę po zapytaniu czy ukroi ładny kawałek odpowiada „ nie wiem, który jest ładny” zaraz po czym pyta oburzonym tonem „ co jeszcze?!” Podejście do klienta w tych ciężkich czasach sięgające dna… Na koniec przy kasie… kasjerka kazała mi szukać kodu z czekoladek tiramisu, bo ona nie zna i nie ma jak skasować…. Byłem w kilku sklepach tej sieci, na Oswiecenia, Reduta, czy Bohaterów Września, ale z czystym sumieniem stwierdzam, ze jest to najgorszy sklep z najgorsza obsługa, całkowicie nie kompetentna i opryskliwa. PS. Napewno tam nie wrócę ;)

na mięsnym

mam pytanie, bo zastanawiam się czy można tu się przyjąć do pracy, ale chodzi mi typowo przy stanowisku mięso-wędliny, parę dobrych lat pracowałam i w masarni i przy sprzedaży wyrobów i właśnie zależałoby mi, żeby tam się konkretnie dostać. Jak to wygląda tu, jest taka opcja czy raczej trzeba być tu i tu?

@na mięsnym

w ogóle są takie oferty pracy gdzieś dostępne? bo jak patrze to głównie szukają kasjer-sprzedawca..

@na mięsnym

biorąc pod uwagę doświadczenie jakie masz to napewno by się coś znalazło nie wiem ile jest chętnych na takie stanowisko ale pewnie coś by się znalazło...

@na mięsnym

obczaj sobie ich stronę internetową tam masz ogłoszenia

@na mięsnym

a masz jakąś lokalizację która cię interesuje czy tak ogólnie?

karmelek
@na mięsnym

można pracować tylko na mięsie albo na kasie i czasami na mięsnym, zależy kogo aktualnie szukają

karmelek
@na mięsnym

w takim razie, z tego co się orientuję to szukają osoby na kasę i mięsny, a nie tylko na mięso

@karmelek

okej, a gdzie szukać najlepiej ofert pracy?

@lidaa

mi by pasowało coś w okolicach Nowej Huty

wieloletnia pracownica
@na mięsnym

na os. Ogrodowym szukają na mięso-wędliny. oferta jest na olx.

nowy
@wieloletnia pracownica

a wiesz w jakich godzinach robota jest?

deli

Jak szybko dostaliście odpowiedź po rozmowie o zatrudnieniu?

has

na drugi dzień

igrek

szybko, jakoś może 1-2 to trwało

@deli

Ja nieco dluzej, wiec nie ma zaleznosci chyba

Łucja
@Kantor

Po jakim czasie? Ogólnie pracujesz na miejscu? Możesz coś powiedzieć o atmosferze i zarobkach? Jak wyglądała w ogóle rozmowa? Jakie pytania zadawali?

@Łucja

Chyba cos kolo 5 dni, ale no to juz bylo troche czasu temu, wiec moge nie pamietac az tak dokladnie

@Łucja

Jak mozna wywnioskowac po nicku juz nie pracuje, ale dobrze wspominam firme, a z ludzmi mam kontakt do dzis, wiec mysle ze atmosfere mielismy naprawde w porzadku

alsi
@Łucja

atmosfera zależy od tego w jakim miejscu będziesz pracować ale u mnie tak jak wyżej pisali, też jest okej i nie narzekam

alsi
@Łucja

a zarobki raczej wszędzie takie same oferują choć nie wypytuje wszystkich. ile dokładnie to nie chce zdradzać publicznie, prosze się najlepiej na rozmowie zapytać o to

@alsi

no najwazniejsze to trafic na dobry zespol bo z tymi ludzmi sie przeciez spedza spora czesc dnia wiec dobrze by bylo sie jako tako dogadywac a polecisz jakas lokalizacje konkretnie/?

On
@bianka

nie wiem jaki by to miało mieć sens, u mnie spoko, ale nie szukają akurat, więc polecam popatrzeć na oferty najpierw

@bianka

no konkretnej lokalizacji nie ma co podawać, bo jak nie będzie wolnych wakatów to cóż ci z tego przyjdzie?

@bianka

To chyba trudne zadanie, biorąc pod uwagę, że raczej nikt nie ma porównania z wieloma, plus nawet nie wiadomo o jakie miasto chodzi

szanel
@Wind

najlepiej patrzeć na lokalizacje, im bliżej miejsca zamieszkania tym lepiej, tak mi się wydaje przynajmniej

Wind

Umowa zlecenie na poczatku, czy od razu o prace?

Haczi

Najpierw zlecenie, ale krótko

Haczi

2 tygodnie to były, nie więcej

Karq
@Wind

U mnie były najpierw 2 tygodnie zlecenia a później umowa o pracę.

Karq
@Wind

Chyba, że ogólnie wolisz zlecenie to też jest taka opcja dla studentów np. bo się opłaca bardziej

@Karq

Nie nie, właśnie zależało mi na jak najkrótszym okresie tego zlecenia, więc mnie taki układ bardzo pasuje

Sońka

Praca jest dobra. Normalne, uczciwe warunki. Fakt, tempo czasem spore, w godzinach szczytu bywa młyn, ale to normalne w tej branży i nie do uniknięcia, chyba, że w jakiś sklepach na odludziu. Ale mały ruch też dobry nie jest, bo wtedy czas dużo wolniej leci. Ja jestem zadowolona, nie wywołuje we mnie dużo stresu ta praca i nie mam problemu zwlec się z łóżka, żeby do niej iść, jak to czasem miało miejsce na innych moich fuchach i nie przeklinam całego świata jak mam to zrobić, więc jest okej.

ajax

długo już pracujesz?

a jak szefostwo?

@ajax

ponad 2 lata

@kolega

w porządku, ja nie miałam żadnych problemów, jak potrzebowałam urlopu czy coś na już, to też szli na rękę,itp.

@Sońka

a jeśli chodzi o umowę, to jaką preferują?

@Sońka

można liczyć na uop? szukam czegoś nie na chwilę, tylko raczej właśnie na dłużej

@misia

dosłownie na samym początku masz zlecenówke a a potem umowe o prace

@misia

ale to zlecenie o ile pamiętam to było coś chyba poniżej miesiąca...

@bisza

a jakieś benefity są czy raczej nie? wysłałam cv i nie wiem ile czeka się mniej więcej na odp

@misia

Świadczenia świąteczne, Paczki mikołajowe dla dzieci, Medicover Sport, opieka medyczna wczasy pod gruszą

@misia

jeszcze jest chyba jakaś zależność od stanowiska, ale tego juz ci nie powiem bo nie mam informacji

@bisza

Wczasy 350... święta Bożego Narodzenia chyba 200..paczka na dziecko taka o wartości może 100zl.

okej dzięki, zawsze coś

łakocie

a co w tych paczkach dla dzieci? skonkretyzowane pod jakoś wiek dziecka czy ogólnie jakieś łakocie?

@łakocie

Łakocie.... ogólnie wszystkie paczki są takie same.

nick

w sumie to dobrze, bo teraz dzieciakom trudno trafić w gust jeśli chodzi o zabawki czy inne cuda, a te paczki to są rozdawane na mikołajki czy na święta?

lolek
@nick

a oprócz tych mikołajek są jakieś benefity?

Alicja

A ja jeszcze dopytam bo nic tu o tym nie było. Jaka jest atmosfera? Współpracownicy fajni? Podoba mi się to co piszecie o premiach i szefostwie, ale w pracy siedzi się głównie ze współpracownikami

Marysia
@Alicja

U mnie współpracownicy są naprawdę fajni i spoko się dogadujemy, ale też no sami o to dbamy, ale to też z perspektywy mojej lokalizacji, a jak jest gdzieś indziej to nie powiem, bo nie mam takich informacji.

lolek
@Marysia

a te benefity?

@lolek

popatrz na jakiekolwiek ogloszenie o prace to masz wszystko wypisane od a do z

On
@bianka

no dokładnie, podają jak na tacy :)

Pracownica

Swoje tu przepracowałam i myślę nadal zostać w firmie.. ogólnie w porządku pracodawca, wiadomo, że roboty sporo, ale niczym się to nie różni od innych w branży, zespół z którym pracuje na plus, idzie się dogadać jak potrzeba się zamienić czy coś to nie ma problemu, pozdrawiam!

@Pracownica

swoje, czyli jak długo +- jak można zapytać?

@Pracownica

a da się tu zatrudnić tylko na 3 dni w tygodniu?

Stasia
@bianka

no ale skąd to mamy wiedzieć? pewnie tak, no trzeba gadać, ale idzie się dogadać, wiem że u nas dziewczyny robią np. na pół etatu czy 3/4, także pytać w rekrutacji polecam :)

Danuta
@Stasia

tutaj to w razie czego ze wszystkim normalnie idzie się dogadać czy zdarzają się jakieś problematyczne sytuacje bez obejścia? Między dziewczynami jest ok?

Stasia
@Danuta

no u nas tak, ale nie powiem ci jak to we wszystkich sklepach wygląda, bo to nie ma siły ludzkiej, która by to wszystko do kupy zebrała i powiedziała jak to w każdym wygląda

Kasjerka
@Danuta

Dużo zależy od tego, gdzie trafisz, ale u mnie też w porządku, więc jak widać z każdym można się dogadać, ale trzeba chcieć..

Danuta
@Kasjerka

dziękuję za odpowiedzi

kolega

jakie rodzaje premii wystepuja w pracy?

uznaniowe/ stanowiskowe

@bisza

I to rozumiem ze w postaci gotowki w wyplacie przyznawane?

Rozeznany

jak gotowki?

@kolega

no przy wypłacie, a jak inaczej?

Klient

Byłem pierwszy raz w sklepie na tenczynie na zakupach i to niestety ostatni raz, Pani przy kasie stała jakby za karę tam była, niechętnie obsługuje. Prawdopodobnie była to kierowniczka przeklinała do pracownika że cos źle zrobil pierwszy raz się z czymś takim spotkałem by kierownik się tak zachowywał. Sklep ok w dobrym miejscu przy drodze głównej duży parking tylko to na plus.

Witam.. zbliża się podniesienie stawki najniższej krajowej...czy pracownicy z wieloletnim stażem też będą mieli większe czy znów zrównają się z najniższą krajową przez kolejny rok?

golk

i powiedz mi dlaczego wpadłeś na pomysł, żeby zapytać o to tutaj a nie u kadr albo gdzieś...?

kolo

A skąd ktoś ma to wiedzieć?

@kolo

no tutaj takich odpowiedzi nie znajdzie.... powinien pytac się właśnie ludzi wyżej a nie tutaj

rynio

No genialne pytanie, co mamy jeszcze wywróżyć?

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K. - Kraków

• Jak się pracuje w P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 53, z czego 3 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

P.H.U. ZACHĘTA Sp. z o.o. Sp.K.