Opinie o BWI Poland Technologies sp. z o.o. w Balice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BWI Poland Technologies sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w BWI Poland Technologies sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BWI Poland Technologies sp. z o.o. w Balice

To tak dla jasności, jaka macie atmosferę po latach? od dwóch nie ma opinii, a rożnie pisali w kontekście załatwiania spraw chociażby. co myślicie o pracy jako technik ds. testów? Jest taka oferta wystawiona i myślę czy by nie spróbować. nie ma jednak podanych widełek placowych i nie wiem na jakie pieniądze się nastawiać. Jest tu może ktoś zorientowany?

Inżynier

Dobre miejsce pracy, nowoczesne biuro, ciekawe projekty choć bardzo wymagające. Na pewno bardzo duży plus za atmosferę :)

zorientowany
@Inżynier

Z tego co piszesz to tylko zgadza się że to nowoczesne biuro cała reszta to mydlenie oczu. Prawda jest taka że kto może to ucieka niezależnie w jakim dziale pracuje.

Wojciech
@zorientowany

To atmosfera nie jest tak dobra jak ktoś napisał? A co z wynagrodzeniem? Można dobrze zarobić czy wręcz przeciwnie? Powiesz?

@Wojciech

To korporacja, zarobki na początku nie są wielkie, rosną w miarę upływu czasu, no i stanowiska, czy działu. Na pewno w dzisiejszych czasach, ważne jest skąd masz dojechać do Balic, a wręcz do Lotniska, gdzie znajduje się firma.

Wojciech

Czyli dojazd kiepski. Ale jak się ma samochód to chyba nie ma problemu? Powiesz jaką umowę dadzą na początek? Bo wolałbym nie zaczynać od zlecenia.

Ciekawy

ciekawe co piszesz o podwyżkach ja przez prawie trzy lata nie dostałem nic.

Aneta
@Ciekawy

Serio 3 lata robisz na tej samej stawce? Ale z innych jakiś dodatków lub premii masz coś więcej?

Ciekawy
@Aneta

Już nie pracuje. Premia co kwartał a inne dodatki to jak masz znajomości.

NICK
@Wojciech

Akurat ocena dojazdu jest bardzo subiektywną sprawą. Widomo, że firma nie mieści się w obrębie miasta i nie da się tam dojechać każdym tramwajem i jeśli ktoś przyjmuje takie kryterium, to tak, dojazd kiepski. Ale jak na lokalizację poza obrębem miasta, to budynek jest oddalony jakieś 300 metrów od końcowego przystanku kolejki na lotnisko, która jeździ chyba 2x na godzinę, są też co najmniej dwa autobusy MPK jadące z miasta na lotnisko, więc opcje są. A jak ktoś dojeżdża autem to ma do dyspozycji duży parking, gdzie zawsze są miejsca i na którym można też spokojnie zostawić auto, jak się gdzieś wylatuje, np. na wakacje.

Aneta
@Ciekawy

Znajomości? A co po takich znajomościach w takim razie jeszcze oferują?

Rum
@Ciekawy

Pracowałem tam ponad 10 lat i ani razu nie spotkałem się z załatwianiem czegoś poprzez rzekome 'znajomości', a już niemożliwym jest by dotyczyło to sfery wynagrodzeń.

Pracownik Nowy wpis
@Rum

Ja również pracuje tu prawie 9 lat i nigdy nie spotkałam się z załatwianiem czegoś po znajomości. Wszystko zgodnie z procedurami itd.

Kamila Nowy wpis
@Rum

A sporo firma podniosła ci stawkę za taki staż pracy? :)

Ciekawy Nowy wpis

Ja wiem o czym piszę.

Wszyscy w pracy skarżą się na zarobki które są bardzo kiepskie. Nadrabia atmosfera, ale niestety nie da się za nią wyżyć. Nowe biuro, stabilna praca ale wynagrodzenie za pracę tragiczne.

klakier

Elo, zastanawiam się nad aplikowaniem na Inżynier ds. OPP, jak sie u Was pracuje? Na jakie zarobki można liczyć? Są tu pracownicy albo byli, podrzućcie coś, dziena

@klakier

A ile masz lat doświadczenia? Pracowałeś wcześniej na tym stanowisku? Czemu zmieniasz poprzednią firmę?

Pioter
@Adam

Z HR jesteś że zadajesz takie pytania? Chyba nie jesteś. Nie chcesz pomóc nie pomagaj. Trzeba się cieszyć że jeszcze ktoś chce się zatrudnić w tej firmie

logo firmy Poprowadź swój Punkt Produkcji Kanapek Lotnisko Balice – bez wkładu
Balice
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC
Balice
Simtech Automatyka Przemysłowa

Zostaw merytoryczną opinię o BWI Poland Technologies sp. z o.o. - Balice

• Jak się pracuje w BWI Poland Technologies sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BWI Poland Technologies sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWI Poland Technologies sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BWI Poland Technologies sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BWI Poland Technologies sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BWI Poland Technologies sp. z o.o.
  • Kapitana Mieczysława Medweckiego 2
    32-083 Balice
  • NIP: 6762393320 REGON: 1208645030 KRS: 0000325636

BWI Poland Technologies sp. z o.o.