Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Maćko

to jest właśnie urok for internetowych, każdy może pisać co chce i podać się za byle kogo. Dobrze że kocur w porę się zorientował, że to nie prawda i przeprosił.

Prawdziwy kocur

Nie rzadko się to zdarza, że zostałem oszukany, ale muszę się do tego przyznać. Podałem błędne info odnośnie dziewczyny z Poznania, która miała dostać pół etatu.. Laska mnie oszukała, jak i swoją rodzinę, że dostała tylko 600zł, bo jak sie wczoraj dowiedziałem miała dług, i po prostu po odciągnięciu zostało jej 600zł.. Przepraszam, za oczernienie, ale zrozumcie byłem zły że pracodawca tak oszukał moją laskę. Widzę, że komuś spodobał się mój nick i też pisał pod pseudonimem kocur. Mój jest tylko jeden wpis za który przepraszam. Pozdrawiam

Bartosz

To po co zrobisz zamieszanie na forum i w firmie? skoro nie jestem ani nie byłeś pracownikiem PGB. W takim razie Twoje wpisy traktujemy jako nieważne i nie godne uwagi. Pozdrawiam, życzę miłego dnia !!

nie byłem, nie jestem i nie będę pracownikiem PGB Trolluję wszystkie fora ;D

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Maciek

Sporo, sporo, dorobiliśmy się nawet własnego stałego Trolla internetowego, levelujemy w fejmie ^^

kocur

taki mały żarcik ;D sporo się tu działo przez week ;P

kocur

a to jest zgodne z kodeksem pracy, aby pracownik miał podpisaną umowę na pół etatu, a pracował 8 godzin dziennie ? Muszę dopytać w Państwowej Inspekcji Pracy ;D

koordynator

Tak potwierdzam, jest dziewczyna w moim zespole, której zaproponowano pół etatu. Przez ostatnie dwa kwartały nie był zrealizowany target i minima, w odpowiedniej liczbie procentowej.. Nam nadzieję, że problem Wam rozwiązałam. Pozdrawiam

Byłypraktykant

Odbyłem bezpłatne praktyki w Adecco, które trwały 3 miesiące i nie miałem żadnych szans żeby zostać. W PGB miałem trudności ze sprzedażą, wkurzała mnie jedna Pani, ale wiedziałem co zrobić, żeby po praktyce zostać.

Team Lider

koleżance z zespołu, zaproponowano właśnie pół etatu za 600 zł, a dodam że pracuje w PGB prawie rok, ma efekty, wystawia faktury. Zmuszona była przyjąć ofertę, bo zanim trafiła do PGB długa szukała pracy i nic, ma świadomość że nic lepszego nie znajdzie, więc pozostaję jej dojeżdżać 20km do pracy za 600zł...

Powiemcowiem
@Team Lider

U Twojej koleżanki krucho z czasem. Inne firmy wymagają pełnej dyspozycyjności. Premie i prowizje w PGB są niezależne czy przychodzi się na 20 czy na 40godzin. Rzeczywiście wystawia te faktury i robi target? To znaczyłoby, że powinna średnio dostać około 1200-1500zł za połowę godzin. Jak robi target to dostaje podwyżkę. Mi ciężko byłoby z targetem przychodząc na połówkę etatu. U koleżanki, jak mniemam, chyba także trudno. A od tego zależy wzrost wynagrodzenia. Nie ma prostej recepty dla tej osoby, choć chciałoby się pomóc. Na pewno nie znajdziesz recepty tutaj na forum. Jeśli Tobie zależy, by pomóc, pogadaj z kim trzeba, jako Team Lider z pewnością wiesz z kim, jeżeli koleżance zależy też:) Jeżeli nie to może trzeba zmienić w ogóle branże lub miasto.

Team Lider
@Powiemcowiem

ona pracuje 8 godzin dziennie za 600 zł..

Powiemcowiem
@Team Lider

Nie znam takich przypadków obecnie z mojego otoczenia na stanowisku Młodszy Konsultant. Co nie znaczy, że to niemożliwe. W firmie ze 100 osób jest. Wyjątki się zdarzają, ale to chyba jakaś sytuacja przejściowa a nie docelowa. Mimo wszystko najlepsza - szczerą rozmowę z kimś wyżej. Ze swojej strony postaram się przekazać jakoś info wyżej, by pomóc. Z tego co wiem, to jeśli komuś zależy, jest nastawiony pozytywnie, potrafi coś zaproponować to da się osiągnąć kompromis.

Karolcia

Wystarczy znośny kontakt z koordynatorem i da się ponegocjować kwestie finansowe... jeśli się jest w miarę dobrym. Samo nic nie przychodzi, ale nie powiem, żeby trzeba było pracować na maxa. Wielu po prostu przychodzi na ploty a poźniej się dziwią albo oburzają. Moim zdaniem, w korporacjach presja jest większa.

Młodszy Konsultant

Mam średnie wynagrodzenie około 2k miesięcznie i Multisporta. Jeśli istnieją osoby które zarabiają kilkaset obojętnie czy w PGB czy gdzieś indziej to oczywiście rozumiem frustracje. Może czas żeby poszukać innej pracy a nie biadolić na forum. Przy bardzo małej dyspozycyjności i braku doświadczenia nie spodziewałbym się dobrych ofert.

Jaworski

Wysłałem aplikację na trzy projekty: przedstawiciel handlowy, Kierownik i jeszcze jakiś (nie pamiętam dokładnie, coś ze sprzedażą). W ten sposób chciałbym pokazać swoją elastyczność. Czekam na pilną informację do jutra, ponieważ dostaje wiele innych ofert.

Zibi

Dzień dobry, stawka, w każdej firmie, zależy od tego, ile czasu dana osoba może poświęcić i czy ktoś wnosi jakieś doświadczenie. Na początku kariery raczej zbyt wielu ofert się nie ma i często dostaje się informacje "Dziękujemy, oceniamy Pana/Panią pozytywnie, ale nie możemy nic zaproponować". Skandal? Brak szacunku? Cios? Gdyby tak na to spojrzeć to po studiach zaliczyłem kilkanaście nokautów:)

Pozdrawiam konkurencje

Konkurencjo wpadaj na piwko na rynek, pgb-owcy są wszędzie:] taki lajf:]

Poznań

Marku, "mogłaś dostawać coraz lepsze oferty pracy"

kocur

no dobra nie będę taki zły - kocurek życzy wszystkim miłego weekendu ;D do tematu wrócimy w poniedziałek ;P

Klaudia

powiem jak to było ze mną, poszukiwałam pracy i znalazłam ofertę PGB, zaprosili mnie na rozmowę, potem na 3 dni próbne, jak zgodziłam się zostać, zaproponowali mi darmowe praktyki na miesiąc... wiedząc, że jestem matką.

Ania zakończyła prace

Młody

Kocurze, widzę, że zdominowałaś dzisiejszą dyskusję na forum. Mam nadzieje, że nie zabrzmi to zbyt pozytywnie (aby "nie zasypać" Twoich postów), ale życzę Tobie i forumowiczom miłego weekendu i lepszego nastroju w następnym tygodniu. Aa i być może bardzo trudno uwierzyć, nikt mi nie zapłacił:) Ale jak rzucisz stówkę to mogę też pojechać hejtem :)) Pozdrowienia

A Pani Ania K. Pracuje jeszcze???? Czy już tez sie pożegnali

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.