Opinie o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PGB Human Resources Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PGB Human Resources Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PGB Human Resources Sp. z o.o. w Poznań

Nie da sie nie zauwazyc,skończą sie dzikie rządze i wymysly które zawsze byly klapą

Praktykant

Zauważyliście, ze jakoś od stycznia nie ma głupoty w naszym oddzi (usunięte przez administratora) Uffff i powodzenia Aniu :) rozwoju w innej firmie

Krzysztof

Witam dostałem ofertę pracy do firmy PGB HUMAN RESOURCES SP Z O.O. . Mozna sie dowiedzieć czy firma jet w porządku i jakie płace .

Konsultant
@Krzysztof

Przypuszczam że dostałeś ofertę pracy u klienta PGB HR. Oznacza to że odpowiedzi na Twoje pytanie nie znajdziesz na tym forum. Po rozmowie z klientem PGB możesz poszukać informacji na forach ale już o tej firmie docelowej.

tyle w temacie

To że nie pracuję już w PGB nie oznacza jestem jego największym wrogiem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Firma PGB Human Resources Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Project Manager (instalacje elektryczne, teletechniczne). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
olaboga

Troszkę grzeczniej Rysiu. Ja od "jełopów" nikogo nie wyzywam ani nie naśmiewam. Dziwię się tylko, że dziewczyna parę godzin przed spotkaniem nie wie czym się firma zajmuje. A więc Julko - jest to agencja doradztwa personalnego, zajmująca sie rekrutacjami stałymi, ale i nie tylko. Mają w swojej ofercie zarówno audyty jak i szkolenia. Pozdrawiam

Rychu

Jełopie Olaboga lepiej byś dziewczynie pomógł anie się naśmiewasz baranie.

olaboga

Idziesz do nich na spotkanie i nie wiesz czym się zajmują ?? Olaboga ;D

Julka

mam pytanie, jutro idę na rozmowę w sprawie pracy do Czempinia do PGB HR , wie ktoś może czym ta firma się zajmuje ? Jak wygląda praca u nich ?

Joanna kandydat

Ja próbowałam wyslac do Pani Ani Kaim swoje cv bo dostalam taki namiar ale niestety nie ma z Ta Pania kontaktu, moze ktoś wie dlaczego

Magda
@Joanna kandydat

Bo ta Pani nie pracuje juz.

Ona

Zdementuję plotkę. Rafał nie pracuje w Agencji Rekrutacyjnej. Znalazł nową pracę w firmie, a dokładnie w jej dziale personalnym ;) Zeby nie było znów jakieś "kaszanki" jak w przypadku ściemy Dżoany ;D

Lilu

z tego co mi wiadomo (tak słyszałam) konkurencja go zabrała... Najlepiej wysłać do koordynatora oddziału, ona spotyka się z kandydatami: p.przynoga@pgbhr.com - Patrycja Przynoga

Pati

Ja wysłałam CV na r.nowaczyk@pgbhr.com i on też mnie umówił na spotkanie. Pozdrawiam

Żaneta

Witam, studiuje zaocznie, jestem z Mosiny. Chcę wysłać cv do oddziału w Czempiniu, bo moja mama dojeżdża do pracy do kosciana i miała bym po drodze i bez kosztów. Jesteście wstanie podać mi adres bezpośrednio adres do kogo je wysyłać? Dziękuję

do czarnula

Umiesz czytać? Okazało się ze laska klamala. Wymyśliła to, aby nie przyznać się co z kasą zrobiła. Czytanie ze zrozumieniem się kłania! !

oburzony

Nie ma czego już rozgrzebywać. Wyjaśniło się to całe zamieszanie i koniec tematu. Przestańcie debatować nad winowajczynią całej tej i tak śmiesznej afery. Koniec. Można wrócić już do rzeczywistości ;D

I bardzo dobrze, że się to właśnie tu wyjaśniło to całe zamieszanie. Przynajmniej potencjalni pracownicy PGB wiedzą co się wydarzyło i dlaczego ta afera wybuchła. Zostało to wyjaśnione, a nie pozostało samo w sobie.

Kto zna PGB ten wiedział, ze musi to być ściema i tyle w temacie. Ale przyznam kreatywność lasce. Szkoda faceta, bo przez niego zrobiło się wielkie hallo na forum. Jest już git i to jest hit ;D ;D ;D

bezstronny

Najważniejsze, że wszystko się w porę wyjaśniło. Teraz pewnie wojna domowa wybuchła :-D Pozdrawiam i życzę długiej miłości:-D

Dżoana

Oooo Dżizes!! To moja wina. Nie wiedziałam ze z tego zrobi się taka kaszanka. Chciałam tylko wytłumaczyć mojemu facetowi czemu tak mało kasy dostałam. Na prawdę dostałam normalną wypłatę, ale... rozeszła się za szybko. Cholerne wyprzedaże. Więc wpadłam na pomysł. Jak sie okazało nie był zaje*isty. Ale skąd mogłam przewidzieć,że on tu napisze to !?!? Nie ujawnię się, bo mi wstyd. Jedynie mogę przeprosić.

Pracowałam jakiś czas temu w PGG i od czasu do czasu wchodzę na forum, zobaczyć co piszą, wchodzę też na forum mojej obecnej firmy. I powiem wam, że od razu wiedziałam że ktoś kłamie. Głupia sytuacja, jak dobrze zrozumiałam ten "kocur" to chłopak któreś dziewczyny z PGB. Też bym się pewnie zdenerwowała, więc go trochę rozumiem. Najważniejsze że to się wyjaśniło. Mądra osoba czytając te wpisy i tak pewnie w to nie wierzyła.

Zostaw merytoryczną opinię o PGB Human Resources Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PGB Human Resources Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PGB Human Resources Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 8 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PGB Human Resources Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 555 ocen.

PGB Human Resources Sp. z o.o.