Słoneczna Apteka Dorota Klaszczyk

Rewal

Opinie o Słoneczna Apteka Dorota Klaszczyk

panus48

to najgorszy pracodawca u jakiego pracowałam ,wszyscy prędzej czy póżniej odchodzą , bo (usunięte przez administratora) ma problemy z emocjami ,nerwami i ma zaburzenia osobowości ,w tej aptece jest b.duża rotacja pracowników ,jeszcze trochę i w zachodniopomorskim nie będzie żadnego technika chętnego do pracy u niej,omijajcie jej aptekę jeżeli zależy wam na zdrowiu psychicznym panus48

Odpowiedz na stek bzdur Pani Anny
@panus48 25.10.2013 20:46

Pani Aniu to Pani pracowała juz gdzie mozna było i została Pani bez pracy. Kazdy pracodawca z naszego rejonu ma juz opinie o Pani bardzo negatywna, każdy mądry woli zejść z drogi tak nieuczciwej i niebezpiecznej osobie . Sady pracy dały temu wyraz . Tak ze nieuzasadniona chęć zemsty i wypisywanie bzdur to Pani pasja .pozdrawiam

Zostaw opinię o Słoneczna Apteka Dorota Klaszczyk - Rewal

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słoneczna Apteka Dorota Klaszczyk