Przy Samolocie Apteka Marta Piskorz

Andrychów

Opinie o Przy Samolocie Apteka Marta Piskorz

abc

M. Piskorz-nigdy więcej tego goowna!

były pracownik

zachłanność na pierwszym miejscu, z początku pracowało się znośnie, ale aktualnie, to szkoda się poniżać, zdecydowanie nie polecam pracy w tej sieci, ja odszedłem, jak tylko się dało.

AnnA
@były pracownik 12.09.2015 12:47

Kierowniczka w tej aptece to jakaś perełka poprzedniej dekady jak ktoś ma ochotę się pośmiać zapraszam. Poczciwa pani opowiadająca głupoty. Miałam składać podanie o pracę jednak gdy zobaczyłam tą panią w akcji obróciłam się na pięcie. Mam wrażenie, że jaki pan taki kram.

była pracownica

zgadzam się z poprzedniczkami na szczęście mi się udało znaleźć nową pracę także w aptece sieciowej pracować trzeba wszędzie ale przynajmniej uczciwie podchodzą do pracownika znają i co jest najważniejsze rozumieją prawo pracy.

mela

Ja także pracuję u tej pani w jednej z aptek na śląsku. To prawda z tymi zusami oszukują na wszystkim. Marne pensje żadnych dodatków ta firma to jakaś porażka już z dziewczynami szukamy pracy może reszta aptek także przejrzy na oczy.

Mika

Nie płaci pełnych składek ZUS nie polecam :(

Zostaw opinię o Przy Samolocie Apteka Marta Piskorz - Andrychów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przy Samolocie Apteka Marta Piskorz