Stalpak Sp. z o.o.

Gdańsk

Stalpak Sp. z o.o.

Opinie o Stalpak Sp. z o.o.

Maria

Zachęcam osoby związane z firmą Stalpak obecnie jak i w przeszłości do odświeżenia tego tematu, informacje o obecnym zatrudnieniu, poziomie płacy i warunkach pracy będą bardzo interesujące w tym wątku. Zapraszam do nowych komentarzy!

Co powiecie na temat zarobków w Stalpak Sp. z o.o.? Czy ich wysokość od dodania ostatniej opinii zmieniła się?

Handlowiec

Witam serdecznie, pracowalem w tej firmie do 2007 roku, az zostalem zwolniony za nie podpisanie umowy na 2 lata do tylu, a chodzilo o zus i podatki ktore nie byly placone. wzasadzie zwolniony zostal caly dzial handlowy z sekretarka. zostal syn ktory wlasnie wyszedl z wiezienia po polrocznej odsiadce (podobno teraz jest wlascicielem). Wiec sami mozecie osadzic co to za firma. UWAZAJCIE!!!!

ktoś

jakie fajne dziewczyny ! o czym ty piszesz . jest tak jak napisał były magazynier w pierwszej opini !!!!!!!!!! Dziadostwo

motorbike

DOBRE MIEJSCE PRACY POLECAM KAŻDEMU

były magazynier

hahaha to był żart - tak naprawdę to dobra atmosfera , kasa na czas , możliwość awansu , fajne dziewczyny - szkoda że już zajęte :( - dobra organizacja pracy , szkolenia , szkoda że musiałem wyjechać , naprawdę dobrze mi się tam pracowało - pozdrawiam wszystkich - hej

Zostaw opinię o Stalpak Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stalpak Sp. z o.o.