Polbox Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kazimierz Kozicki

Czeluśnica

Opinie o Polbox Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kazimierz Kozicki

grs

Zmieniłeś tekst bo było Ci wstyd że wszyscy wiedzą że sam robisz wpisy na własny temat. Mimo Twojego braku wykształcenia i braku wrodzonej bystrości umysłu życzę Ci wszystkiego dobrego.

xxx

Najlepsze są autorskie wpisy ("niby pracowników") wsiowych biznesmenów. Kończ Pan i wstydu...choć tego też nie pojmiesz bo szkół nie kończyłeś ani Ty ani Twoja familia...

Zostaw opinię o Polbox Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kazimierz Kozicki - Czeluśnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polbox Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kazimierz Kozicki