Opinie o Tekpud Sp. z o.o. w Jasło

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Tekpud Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tekpud Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja artykułów kartonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tekpud Sp. z o.o. w Jasło

Były pracownik tekTANDETY

Byłem tam zatrudniony przez okres trzech miesięcy i powiem tak.Absolutnie żadnej kostki mydła,czy też może przepisowej ochronnej odzieży w zimowe mroźne miesiące.Natomiast co było ! Serdeczna i codzienna ustawiczna groźba,że wylecisz z roboty. A jak płacili za cały miesiąc harówy-obojętnie ( dzień noc) USTAWOWY OCHŁAP MOGĘ TO W SĄDZIE PRZEDSTAWIĆ Z PISMEM W RĘKU,które to te pismo podpisał sam właściciel tej marnej jasielskiej przypadłości zwanej dalej tekpud. O reszcie nawet nie będę nawet wspominał. 2800 złotych zarobku w porywach czyli 620 euro w CENTRALNEJ EUROPIE w dwudziestym pierwszym wieku BEZ KOMENTARZA !

@Były pracownik tekTANDETY

(usunięte przez administratora). W tym co napisałeś nie ma słowa prawdy. Tekpud sp. z o. o. jest jedną z większych i nowocześniejszych firm w regionie a średnie zarobki są w górnej stawce w branży opakowaniowej na podkarpaciu. Rozumiem rozgoryczenie. Po restrukturyzacji firmy, likwidacji ZPCHR wielu kiepskich pracowników przebywających miesiącami na zwolnieniach lekarskich wylewa swoje żale z powodu zwolnienia. Tylko kilka procent zatrudnionych otrzymuje wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej. Z reguły dzięki podwyższonej premii i tak jest ono wyższe. Być może faktycznie będziesz w sądzie kolego pokazywał te pisma :-) Już jeden przepraszał i płacił odszkodowanie naszemu pracownikowi za pomówienia.

Bogini

Praca jak kazda inna trzeba wykonywac swoje obowiazki i tyle. Jezeli chodzi o płacę nie jest ani tragiczna ani że tak powiem niebotyczna. Normalna przyziemna jak na warunki Jasielskie. Atmosfera w pracy jest spoko. Moze poza kilkoma "wyjatkami" ktorzy mysla ze pracuja tam 20 lat są i zjedli wszystkie rozumy. Brygadzisci i kierownictwo super. Dodatki i bony swiateczne są, wyplaty na czas a czasami nawet przed czasem co jest duzym plusem. Problem jak zwykle maja osoby ktore albo cos maja z glowa albo posiadaja jakies blizej nie okreslone problemy . Pozdrawiam

Ja jestem i chwale sobie bardzo jako pracownica

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tekpud Sp. z o.o.?

@Były Pracownik

No ok, trzeba umieć więcej obsługiwać maszyn, ale żeby się tego nauczyć, to firma wysyłała na szkolenia i kursy? Czy pracownik jak chciał awansować, to sam musiał o to zadbać i wtedy dopiero firma reaguje na wyższe kompetencje? Jest opcja, że firma sfinansuje takie przeszkolenie do nowej maszyny/

Ten jeden typ

Jestem pracownikiem tekpudu tak na wstepie. Chciał bym dodac swoją opinie na temat miejsca pracy. Na wstepie chcial bym napisac swoja opinie na temat zarobkow ktore nie sa tak tragiczne jak to wypisuja Byli pracownicy firmy. Po drugie toalety sa wyposazone w papier i do rąk i toaletowy a mydelniczki sa zawsze napelnione mydlem w plynie... Jezeli chodzi o stan toalet to idz na plac budowy tam zalatwisz sie pod krzakiem a nie na sedesie. Jezeli chodzi o to ze jak to pewnie jedna i ta sama osoba pisze PERSONALNY nie wiem nawet kto to jest hehe ???? nie przesladowal ani nie przesladuje mnie czy wspolpracownikow odnosnie jakis kar czy rychlym zwolnieniem. Tak na marginesie to szkodzisz nie tylko firmie ale i pracownikom ktorzy zarabiaja na utrzymanie swoich rodzin. Atmosfera jaka panuje jest na produkcji nie najgorsza. Fakt ze trzeba pracowac ale taki dzis swiat ze bez pracy nie ma zyskow bez zyskow nie ma dochodu. Byc moze w twoim lub waszym przypadku tak bylo. Jest wiele gorszych firm na terenie jasla gdzie ludzie zarabiaja gorzej. Pozdrawiam i zycze pogody ducha

Wiola
@Ten jeden typ

Hm, to może jesteś w stanie określić, na jakie zarobki można liczyć, skoro nie są takie tragiczne? Podasz widełki? Mąż chciałby wiedzieć... Robimy rozeznanie na rynku.

Były Pracownik Nowy wpis

W czasie gdy ja pracowałem było różnie. Lepsze i gorsze dni lecz więcej tych dobrych. Najbardziej odczuwalne było to że pracowała jakaś rodzina/przyjaciele/znajomi i mieli większe prawa więcej do powiedzenia. Na plus napewno ludzie z którymi współpracowałem czy na produkcji czy osoby z biura.

@Były Pracownik

Takie osoby miały większe prawa tzn. co dokładnie? Nie za bardzo wiem jak to rozumieć zwłaszcza, że piszesz o w większości dobrej atmosferze. A czy zasady przyznawania podwyżek, awansu były przejrzyste pod tym względem?

Były Pracownik Nowy wpis

Przerwa trwająca 15 minut inne osoby mogły siedzieć 30/40minut . Wychodzenie na papierosa niektóre osoby mogły kilkakrotnie, tak samo z chodzeniem z kawą po hali. Więcej takich rzeczy rzucało się w oczy, więc te rzeczy jakoś bardzo nie miały wpływu na atmosferę. Awans i podwyżka , to szło w parze aby zarabiać więcej trzeba było więcej umieć obsługiwać więcej i trudniejsze maszyny/Mieszalnie.

Były Pracownik

Witam widze że nie ma żadnych dokładnych informacji na temat pensji dlatego podam ja na swoim przykładzie. Pierwsza wypłata 2018r(1760zl) Ostatnia wypłata 2022r(3450zl) Praca w trybie 4 brygadowym. Przygodę w tej firmie oceniam pozytywnie. W razie pytań odpowiem ????

@Były Pracownik

Te kwoty to są na rękę? Rozumiem, że podałeś same podstawowe pensje? Bo mnie ciekawi czy jeszcze do tego dorzucają jakąś premię. Co tydzień przechodzi się na kolejną zmianę? Z jakim wyprzedzeniem macie układany grafik?

Były Pracownik

To są kwoty netto w czasie kiedy ja tam pracowałem czyli 2018-2022r. Do tego były pieniądze na święta w różnej wysokości. Aktualnie z tego co wiem praca jest 3 zmianowa, a nie 4 brygadowym.

Ten jeden typ

Wiola
@Ten jeden typ

Były pracownik tekTANDETY

Vincento
@Były pracownik tekTANDETY

Dziękuję za ostrzeżenie, bo zastanawiałem się nad tym pracodawcą. Zdjęcia miejsca pracy z google, pokazują że higieną nie grzeszą na XXI wiek, a co za tym idzie, mają gdzieś pracowników, bo to wiele mówi o podejściu :D W ogóle to jak zobaczyłem pierwszy raz te zdjęcia to pomyślałem tylko: "Booże... Ale (usunięte przez administratora) W tym wieku takie warunki" :D

Kornelia
@Były pracownik tekTANDETY

A tę odzież ochronną to pracownik sam ma sobie załatwiać? Czy wgl firma o to nie dba i jak się nie chce, to nikt tego nie wymaga?? Jak samemu się załatwi odpowiednie ubrania to można je nosić?

@Były pracownik tekTANDETY

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Tekpud Sp. z o.o. na stanowisko OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
Leszno
Klęska

Kto był zatrudniony w czymś takim jak tekpud potwierdzi moje zdanie jakie jest tam pogardliwe zachowanie wobec pracownika.Zarobki NAJNIŻSZA KRAJOWA,a w niej na ironię śmiechu i losu wyszczegölnione rzekome dodatki,a podejście do pracownika to notoryczne poniżanie i zastraszanie cię przez (usunięte przez administratora) personalnego,ktöry ci się odgrazuje zwolnieniem z tego czegoś zwanym dalej tekpud i poucza zarazem,a sam to denny typ rozwodnik.

Thor

Obok tekbudu jest jeszcze jedna płacowa przypadłość zwana dalej tekart Tutaj za najniższy ustawowy ochłap jako kierowca kat.C z wözkami widłowymi plus magazynier i wyrobnik przy produkcji w ofercie dostaniesz najniższą krajową.(usunięte przez administratora) w zarobkach w jednym jak i drugim miejscu.Po co robić uprawnienia jak ma się płacone nędzne grosze.ODRADZAM!!!

Heniek
@Thor

Tutaj nie negocjuję się podstawy wynagrodzenia? I czy dowiadywałeś się, co jest podstawą do uzyskania podwyżki, od czego ona zależy? Bo chyba są podwyżki lub premie, coś, co by człowieka do pracy motywowało?

Pogardą wobec pracownika

Nie czytajcie ludzie tych bzdur jak to niby w tebudzie jest dobrze,bo wymyśla to tamtejsza urzędniczka o wzroście 150 centymetrów zadaje sobie sama pytania i na nich odpowiada.Tekpud po hucie jest najgorszym miejscem do ewentualnego podjęcia pracy-zachowane to samo chamstwo,a zarobki to co ustawa wymusza,czyli NAJNIŻSZA KRAJOWA.

Firma Tekpud Sp. z o.o. rekrutuje właśnie na stanowisko operator produkcji. Zastanawiam się, czy wysłać tam swoje CV. Co sądzicie o tej firmie? Warto spróbować?

Bla ble bla

Nie przedluzaja umow o prace mimo nawalu pracy z dnia na dzien wylatujesz. Duzo pracy coraz mniej ludzi na produkcji....

Agata
@Bla ble bla

Nie przedłużają, bo jak sobie zobaczysz, że w 2022 wzięli dotacji 1,5mln złotych oraz samych subwencji na wypłaty dla ludzi z grupą biorą 95tys rocznie, wszystko składa się w całość. To wszystko przecież jest jawne. Kolejna januszowa firma działająca na koszt państwa

Ilona
@Bogini

Czytam twoja opinie i wydaje się być w firmie w porządku. Fajnie ze macie dodatki i bony na święta. Ile one wynoszą jeśli możesz powiedzieć? Co roku one są?

@Ilona

Co roku a ile wynosza to jest tajemnica mojego konta bankowego

Urszula
@Bogini

Super, że mowa o atmosferze. A firma dba o tę atmosferę? Głownie mam na myśli, czy są imprezki i spotkania integracyjne dla wszystkich pracowników? Jakoś dbają o relację międzyludzkie w pracy?

Danuta
@Bogini

Pewnie, nie każdy chce podawać stawkę swoich zarobków, więc zrozumiałe. A jakie zatrudnienie? Umowa o pracę? Można ją dostać już na początku zatrudnienia? To już chyba nie tajemnica :)

Ja jestem i chwale sobie bardzo jako pracownica

Danuta

Piszesz, jedynie o najniższej krajowej, nie ma w takim razie żadnego systemu premiowania dla pracowników? Umowa jest o pracę?

Etwas fur die Ewigkeit

BYŁY PRACOWNIK ODRADZAM komukolwiek podejmowania pracy,a właściwie harówy za najniższy ustawowy ochłap czyli najniższa krajowa w czymś takim o żałosnej nazwie jakim jest ,,Tekpud’’.Jako były pracownik byłem tam wyjatkowo źle traktowany od samego początku-(usunięte przez administratora)w pełnym wydaniu.Donoszenie na ciebie do tak zwanego personalnego to zwyczajny zachowawczy standard.Zarobki nie ważne czy masz,czy też nie masz kwalifikacji.NAJNIŻSZA KRAJOWA.Jesteś jak (usunięte przez administratora) pańszczyźniany ,harujesz jak (usunięte przez administratora) i nic z tego zupełnie nie masz.Osobiście byłem świadkiem jak to pracownik wymienionego ,,zakładu pracy’’ po dwudziestu latach zatrudnieniu w tym czymś o przezwisku ,,tekpud’’ zarabia naniższą krajową.BEZ KOMENTARZA.Mało tego ! Mogę również z dokumentem w ręku stwierdzić,że na tym portalu (GO WORK) za właściwe i rzeczowe stwierdzenie o tym,że zarabia się tu najniższą krajową wraz z pełną pogardą wobec pracownika zostałem pozwany przed sąd.(usunięte przez administratora) Jedno jest pewne.Absolutnie żadna szanująca się firma nie pogardza swoim pracownikiem,ani też żaden pracownik nie porzuca dobrze płatnej pracy.TAKIE NIE PODWAŻALNE FAKTY.. Ludzie nie idźcie tam nawet w dobie waszego osobistego kryzysu.Taka serdeczna rada ode mnie dla was samych.ik nie pożuca dobrze płatnej pracy.TAKIE NIEPDWARZALNE FAKTY.

2010tuptus@gmail.com

Pracowalem w tej firmie i tylko przez swoją głupotę się z nią pożegnałem ale Ludzie bardzo fajni irobota ok a magazynier który się tam nie wyrabia to nie jest magazynier Michał jak potrzebujesz magazyniera to odpisz ja swoją chorobę z pęknięciem głowy zakończyłem a trochę to trwało i dopóki Uwas pracowalem to Byłeś mi naprawdę pomocny trzymajcie Się pozdrawiam serdecznie starszych pracowników

Jacek Boczkowski

Witaj kolego. Obserwuję od dłuższego czasu wpisy z 1 maksymalnie 2 IP. Chcę Ci zakomunikować, że jako firma, oraz jako osoba fizyczna Pan Chochołek podjęliśmy kroki prawne. Twoje IP i domowy adres bardzo szybko będzie ustalony. Teraz gwoli wyjaśnienia. Nikt w firmie TEKPUD sp. z o. o. nie zarabia najniższej krajowej. Nagrody za ubiegły rok były bardzo wysokie, ponieważ był korzystny wynik finansowy. Pan dla Ciebie Chochołek to jeden z najlepszych pracowników, który pracuje w firmie od 20 lat. Domyślam się, że przez niego zwolniono alkoholika i stąd wpisy od dłuższego czasu. Możesz być pewien kolego, że nasza kancelaria ustali wraz z Policją twoją tożsamość i zarówno Pan Chochołek jak i my będziemy żądali satysfakcji cywilnoprawnej.

Jacek Boczkowski

erste liebe

(usunięte przez administratora) w tym zakładzie ze strony urzędników to zupełna norma.Zaniżanie tam przydatności pracownika jest zupełną normą.

Tekpud marna firma

NIE POLECAM NIKOMU TAM PRACOWAĆ najniższa krajowa i serdeczna pogarda wobec nowego pracownika..SZCZEGÓLNIE NALEŻY UWAŻAĆ NA KOGOŚ TAKIEGO o nie NAZWISKU TYLKO o PRZEZWISKU jakim jest t DYPLOMOWANY WSIOK CHOCHOŁEK i CHAM.

Jolanta

Ostatnie komentarze są nawet z 2006 roku! Co za wynik! W firmie z taki długim stażem musiało przewinąć się wielu pracowników, czy mamy tu jakiegoś obecnego lub byłego? Chętnie posłucham o warunkach pracy w tej firmie.

Nieznany
@Jolanta

Bardzo dobre zarobki i warunki

Katarzyna
@Nieznany

Dobre czyli jakie konkretnie? Możesz rozwinąć?

Katarzyna

Mobbing ?? Podasz jakieś przykłady?

Maria

Nie chcę nic mówić, ale już niedługo być może średnio Ukrainiec w Polsce zarobi więcej niż sam Polak... A jeśli chodzi o temat Chochoła dalej tak średnio chwytam o co Ci chodzi

Nordyckie KOBIETY
@Maria

Kto by chciał się tłumaczyć przed tobą MARNĄ OSÓBKĄ-----Z pewnością jak sądzę z przekonaniem jesteś WYSOKĄ I UROCZĄ SZWEDKĄ o anielskiej urodzie z pod jasielskiej wsi.Mam do ciebie propozycję WSIOWA KURDOPLO wstań przed lustrem i powiedz GŁOŚNO jestem piękna Polka ze wsi...I total faceci z EUROPY lecą fur mich.

operator wózka

Strsujaca praca , pod presja czasu za śmieszne pieniądze. Nowi pracownicy zarabiają 100 złotych mniej od ludzi z 10-cio letnim stażem.

bogi

praca na produkcji nie jest lekka @kandy ale rzeczywiście z czasem jest tylko lepiej

Zostaw merytoryczną opinię o Tekpud Sp. z o.o. - Jasło

• Jak się pracuje w Tekpud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tekpud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tekpud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tekpud Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Towarowa 24
    38-200 Jasło