Copy World Dariusz Dolata

Poznań

Opinie o Copy World Dariusz Dolata

obiektywny

Zdecydowanie nie polecam, próbowałem się tam zadomowić ale postawa szefa totalnie to uniemożliwia. Opinia klientów opisana wyżej idealnie pasuje - burak pełną gębą. Starsi pracownicy mawiali, że dostał firmę w spadku i niczego nie wypracował sam - toteż sam się na niczym nie zna. Napisałbym zdecydowanie więcej ale obawiam się, że byłoby to "FA-PA" :D

Praca w tej firmie to jedna wielka pomyłka, do Twoich podstawowych obowiązków będzie należało taż sprzątanie: zamiatanie, mycie podłóg i wc, odśnieżanie oraz praca magazyniera. Szef należy do tzw. osób „słodko pierdzących”, po za tym sknera, jakich mało, nie ma nawet czystego ręcznika w łazience. Nie polecam, szkoda czasu i nerwów. Motywacji żadnej. Należy uważać także na „Panią kadrową”, bo szybko można się zorientować, że na niczym się nie zna.

Leader

Kiedyś pracowałem tam chwilę, nie było to, czego się spodziewałem. Jednym słowem mówiąc: wyzysk. Miał być tylko serwis a był serwis, magazynier, sprzątacz, chłopiec na posyłki. Pracownicy też nie byli zadowoleni a wcześniej podobno 2 doświadczonych serwisantów odeszło i się serwis posypał. Z opini klientów szef "gbur".

Zostaw opinię o Copy World Dariusz Dolata - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Copy World Dariusz Dolata