Macrix Polska Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o Macrix Polska Sp. z o.o.

Agata

Wcześniej pisaliście, że w firmie ciężko o nowsze technologie - czy coś się zmieniło w tym temacie? Jaka atmosfera panuje w tym miejscu pracy? W Internecie znalazłam kilka ciekawych ogłoszeń - firma Macrix Polska poszukuje do pracy między innymi programisty Android oraz programisty iOS. Wszystkie ogłoszenia znajdziecie tutaj: http://www.macrix.eu/sub,pl,kariera.html . Co sądzicie o tych ofertach? Warto aplikować do pracy w tym miejscu?

Roland

Nic nowego nie wnoszą. Stare pomysły, brak nowoczesnego myślenia. Skostniałość.

Zostaw opinię o Macrix Polska Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Macrix Polska Sp. z o.o.