Opinie o Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. w Tarnów

Stary kllient Nowy wpis

Od kiedy ZETO zostało sprzedane grupie ZIKOM to wszystko się pogorszyło. Częste zwiechy typu "brak internetu", brak całodobowego i wikendowego kontaktu bezpośrednio z serwisem, ograniczenie dostępności do bilingów połączeń przychodzących, szybkość internetu niestabilna, czasem spada tak, że muli i nie może otworzyć strony.

Marzena Nowy wpis

Widzę że w wątku są same opinie klientów, a może znajdę tu pracowników firmy? Na stronie pojawiły się nowe oferty pracy, chciałabym dowiedzieć się jak wygląda rekrutacja, ew. zarobki? Jestem od razu po technikum, nie mam doświadczenia. Myślicie że mam szanse?

Arkadiusz

Witam mam łącze po kablu 100/100 tak w teorii Czasem jest 10/80, 13/40 lub 25/12Mb Niestety Taka kich że by na (usunięte przez administratora) pogadać często muszę wyłączyć WiFi i jadę na LTE od Play bo ciągle się łączy. Router Asus RT-N18U więc nie ma problemu z takim małym internetem. Dodatkowo wszystkie testy sprawdzałem po kablu np. dzisiaj bez urządzeń pracujących w sieci: https://www.speedtest.pl/test/265111640 https://www.speedtest.pl/test/265112010 https://www.speedtest.pl/test/265113168 Jak widać teraz mam Upload wysoki ale Downloadu wcale, za chwilę bedę miał 70 MBit Downloadu Ale uploadu będę miał np. 12MBit Co uniemożliwia działanie sprawne Internetu. Telefon Do Nowego Sącza do biura bez sensu pracują tylko do 15. Dzwoniąc na Infolinie do Tarnowa zawsze powtarzają że zgłoszą serwisantowi ale nic się nie zmienia. Ciągłe albo braki w internecie Lub chodzi tak wolno że krew zalewa. Ostatnio Dostali wszyscy informacje że przez 2 dni mogą wystąpić chwilowe zaniki z powodu modernizacji internetu efektem 2 dni prawie całe nie było internetu a gdy chodził bym bez użyteczny. Człowiek co miesiąc pieniądze płaci a oni w żaden sposób nie wywiązują się z umowy. Trzeba by zrobić Zbiorowy Pozew do Sądu to może się obudzą..

Adam Nowy wpis
@Arkadiusz

Udało Ci się może coś z tym wszystkim zrobić? Po zgłoszeniu do serwisu masz może informację zwrotną? Od Twojego wpisu minęło trochę czasu, więc może masz jakieś nowe wieści? Chętnie je przeczytam i myślę, że nie tylko ja.

Pisz na Berdyczów Nowy wpis
@Arkadiusz

Potwierdzam, 15 maili, kilkanaście telefonów do BOK, skarga - zero odpowiedzi. Nowa jakość ZETO w Grupie.

Domi

Znowu nie mam Internetu. Wczoraj była burza, dzisiaj pada i czekaj do poniedziałku. Dlaczego Zeto nie ma infolinii gdzie można dzwonić w razie problemów,.

Doradca Klienta

Wszsytko w porządku dopóki rekruterka nie powiedziała, że się nie nadaje.

Tak naprawdę to żadne - z całym szacunkiem, ale co chwile opowiadanie jaki to klient jest zły i nie wiedzą czy sobie bym poradził jest oburzające. Wszystko wpisałem w CV jak i również powiedziałem na przeprowadzonej rozmowie. Nie wiem dlaczego z klientów robią takich "strasznych" ludzi. Skoro Państwo szukacie na doradce klienta to mogliby Państwo patrzeć na staż i umiejętności a nie straszyć przyszłego pracownika klientami z najgorszej bajki. Jak mają Państwo takich klientów to jesteście sobie sami winni i trzeba z nimi porozmawiać skoro Państwa usługi ich nie zadowalają a nie straszyć nimi ludzi.

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Podobny do zeto

Tragedia co za firma w której po 16 nie można zgłosić usterki. Siedź i plac za co? To jest po prostu skandal. Żenada, pewno o to chodzi płać i idź spać, ani tv ani internet. Tak dalej nie może być, co to za firma która nie szanuje siebie a nie wspomnę o klientach, po prostu farsa. Już nigdy więcej z zeto!

Wolmam

Masakra od wczoraj nie ma Internetu i telewizji, można sobie dzwonić zero reakcji w końcu weekend, kto by się przejmował. Po co komuś w sobotę i niedzielę Internet i telewizja w końcu adwent. Definitywnie zerwie umowę z tymi ignorantami. Dobrze że mam niezależnego neta w telefonie i mogę to skrobnąć

Grażyna

Kiedy będą poszukiwali w Zeto praktykantów? Są jakieś cykliczne terminy przyjęć?

Bmx181275

co za (usunięte przez administratora) uciekam na mobilka na całe mieszkanie net z niu mobile ,dobrze że mam gb bo tu w zeto totalne dno i (usunięte przez administratora) zastanówcie się ludzie zanim podpiszecie umowe ,co za kloaka że też jeszcze trzymają tu ludzi i szefa , czy w krakowie mają klapki na oczach ktoś to jeszcze kontroluje czy nadal mam wypisywać opinie a wy to będziecie mieli gdzieś bo w Brzesku mają to w głębokiej (usunięte przez administratora),w wekendy możecie pisać i się żalić internauci do Boga bo ta firma nie pracuje i nie reaguje

Bmx181275

Znowu musze coś napisać mam subskrycje na zalukaj oraz netflixie i niemoge normalnie korzystać co 29 sekund zawias ,czy to normalne ,czy to jakość którą reklamujecie czy ktoś w końcu się zreflektuje ,od poniedziałku do piątku pracuje kiedy net jest w miare ok a w wekendy co macie w.....ebke ,może w nocy swiadczycie usługi jak w umowie a co z szarą rzeczywistością macie mój ping dane nie jestem anonimowy może jakieś przepraszam

Bmx181275

Witam .Niedziela 13 ping 130 z groszami ,dowload 4,15 ,upload 3,37 to z pomiarów waszej strony Zrto ,więc co mam sądzić pewnie znowu się na was uwziołem i znowu napiszecie że upierdliwy klijent et cetera ,zato płace to jest 100 mb a mamy tu na Jagiełły co ktoś to uwas monitoruje czy znowu wekennd,po chwoli normalności z waszej strony znów olewka ,co na to szef ,ocknijcie się bo będą negatywy nie interesują mnie wasze problemy ,umowa to umowa

Bmx181275

Najciekawsze że na mobilu jade a w Zeto dalej lipa ,a sami wiecie jak w wekendy net ważny o (usunięte przez administratora) rozbić taki net , ktoś w tej firmie to czyta dlaczego do tej pory niema tel alarmowego ,na Miasto Brzesko to nie wiocha której nie obsłógujecie

Bmx 181275

Witam,27,072019 godz 18 brak neta na oś Jagiełły ,oczywiście niema komu zgłosiś ,standaed tel to ściema ,bo automat kolejna negatywka leci taka firma ,z taką renomą a takie wały brak profesjonalizmu ,zero info o usterce o czym kolwiek

Bmx181275

01/12/2018 od godz 18/30 brak internetu w Brzesku na oś Jagiełły, kłamcy twierdzą źe moźna zgłosić niestety nie ma komu, w Brzesku nikt nie pracuje a w Tarnowie nikt nie odbiera. Jest to kolejna negatywna opinia, niejest to pierwsza awaria i zawsze to samo, nie polecam internet Zeto odz Brzesko to dno, wiedzą o tym ale nic z tym nie robią

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Zeto S.A. Serwis? Zachęcamy do zadawania pytań na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. - Tarnów

• Jak się pracuje w Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.?

Kandydaci do pracy w Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.
  • Urszulańska 25
    33-100 Tarnów

Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.