Netteria.Net Sławomir Własik

Kostrzyn nad odrą

Opinie o Netteria.Net Sławomir Własik

Kamil Straczyński

Zleciłem im wykonanie naprawdę dużego systemu zaplecza sprzedaży. Moja firma działa na terenie USA i całość realizowaliśmy wyłącznie zdalnie. Super się wywiązali. Teraz rozumiem czemu właściciel i jednocześnie programista tak męczy klientów szczegółami:) System działa bez zarzutów. Pozdrawiam.

Adam Braszczyński

Współpracowałem z firmą Netteria.NET i wykonali dla mnie naprawdę świetny projekt. Nie taką taniochę jak miałem wcześniej. Naprawdę wzorowa współpraca. Polecam

Barbara Majewska
@Adam Braszczyński 01.10.2016 22:09

Zgadzam się w 100%.

Jurek

Wyjątkowo uczciwa firma programistyczna. Aż dziw na tym rynku:)

Zostaw opinię o Netteria.Net Sławomir Własik - Kostrzyn nad odrą

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netteria.Net Sławomir Własik