It Advise Maciej Krzyżanowski

Opinie o It Advise Maciej Krzyżanowski

Nick

Pracowałem prawie 2 lata, dużo roboty, ale różnej, na pewno nie da się nudzić. Relacja z pracodawcą bardzo spoko, można normalnie pogadać, wytłumaczyć na partnerskich warunkach. Do tej pory mamy kontakt.

Piotr

Współpracuje z tą firmą od 3 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów, możne ze dwa razy kilka dni opóźnienia w wypłacie. Tak wszystko ok., dużo szkoleń, ciekawe wdrozenia, szef sympatyczny.

Michał

Z mojej strony przez 2 lata wszystko było ok.

Tomi

Ja też miałem kilka lat temu z nim kontakt, teraz chce się sądzi. Wszelka pomoc mile widziana tomasz.paranoik@gmail.com

Szef, ciągle obiecuje umowe o prace, płacie niereguralnie tłumaczy to brakiem kasy, ale na rower za 3 koła dla swojej konkubiny to ma :) ogólnie jest to [usunięte przez moderatora], każdy kto u niego pracował lub z nim wspołpracowl to wie, trzymajcie sie od niego z daleka

Zostaw opinię o It Advise Maciej Krzyżanowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie It Advise Maciej Krzyżanowski