Laserton Sp. z o.o.

Opinie o Laserton Sp. z o.o.

gosc

Rozumiem, ze bardzo dobrze znasz firme skoro o ubiorze wspominasz? Nikogo w dresie Nike tam nie widzialem, moze to byl kurier? A moze wzrok z przepracowania przemeczony?

kocek

To chyba jakiś żart,firma Laserton nie zatrudnia nikogo [usunięte przez admina]e na własnej działaności gospodarczej kilka osób,prezes typowy [usunięte przez admina],gra w tenis w klubie dla nieudaczników ,chodzi w dresie Nike i mysli że mu wszystko wolno nie polecam..........ps.w ich niby Magazynie Centralnym przecieka dach to samo mówi za siebie jaki to potentat!!!

Zostaw opinię o Laserton Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laserton Sp. z o.o.