Alpha Diagnostics Sp. z o.o.

Opinie o Alpha Diagnostics Sp. z o.o.

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

@Mirarozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w tej firmie. Wspominasz m.in. o tym, że pracownicy mogą liczyć na szkolenia. Możesz powiedzieć jakie możliwości rozwoju dała Ci praca w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.? Na stronie internetowej firmy można znaleźć informację, że serwisanci przechodzą regularne szkolenia u producentów. A co czeka na pracowników z pozostałych działów?

Mira

Alpha Diagnostics to stabilna firma z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli ktoś pracuje solidnie może liczyć na przyzwoite wynagrodzenie, szkolenia itp. Alpha to mała firma, ale cały czas się rozwija, zdobywa klientów swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Pracownicy w ALpha są zgraną grupą, nie ma konfliktów jak w niektórych korpo. Ja polecam !

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

Kto był ostatnio na rozmowie kwalifikacyjnej w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.? Jak oceniacie przebieg rekrutacji? Czy coś Was szczególnie zaskoczyło? O jakie stanowisko się ubiegaliście? Może na tę chwilę macie jakieś rady dla przyszłych osób zainteresowanych pracą w Alpha Diagnostics Sp. z o.o.?

tama

Jak na Polską firmę nie jest źle. Nowe samochody, służbowe karty płatnicze na wydatki. Robisz co do Ciebie należy i masz spokój.

Anik

Jak w PRLu...i pełnej komunie. Nie licz na cokolwiek np. na umowę, bo to na co się umówisz i tak nie obowiązuje bo AD sama nie wie czego chce. Męczy i męczy a potem wszystko odwołują. Myśle ,że to już schyłek wspaniałości a i działalności . Niepoważna władza i niepoważna firma. Omijać radzę szerokim łukiem zarówno pracownikom jak i klientom.

@Anik 06.12.2016, 15:16

napisała koleżanka która odpadła podczas rekrutacji :-)

Pankracy
@anonim 03.02.2017, 00:09
napisała koleżanka która odpadła podczas rekrutacji :-)

Napisał człowiek, który będąc częścią AD myśli że Boga za nogi złapał :D XD

bod
użytkownik zarejestrowany

No jest dobrze, bo dają tą umowę o pracę @wydrek. Do tego jeszcze zapomniałeś dodać, że dochodzi ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna i możliwość rozwoju.

Anonim

Jest fatalnie. Niemal pod każdym względem (kiepska płaca, zła organizacja, kiepska komunikacja między pracownikami, (usunięte przez administratora)

Minona
@anonim 28.12.2016, 23:24
Jeżeli szukasz lekkiej pracy to polecam malarstwo. Powodzenia!

Rzeczywiście... masz rację w malarstwie to i nawet można więcej zarobić niż w AD.

tuba
@Minona 30.01.2017, 14:37

To maluj i sprzedawaj swoje arcydzieła. Kto Ci każe pracować w AD?

Marcin

Czemu tu brak opinii. Z tego co się dowiedziałem jest całkiem całkiem tj liczenie jazdy jako czas pracy,nie kombinowanie z dietami, nowe samochody itd. Jak na małą 30 osobową firmę z opowiadań jest lepiej niż w cormayu. Mam nadzieję że uda mi się zobaczyć jak jest na serio. Ale jw dziwi mnie brak opinii.

Anonim

Jak to sie zmywa? Włąsnie rekrutują?

mary

firma się zwija - niestety.....

marysia

jak w PRL-u.....

Zostaw opinię o Alpha Diagnostics Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alpha Diagnostics Sp. z o.o.