Opinie o Amerlease S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Amerlease S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Amerlease S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amerlease S.A. w Warszawa

baner wywiady
kandydat

Długo się zastanawiałem czy wystawić opinię, ale skoro istnieją w internecie listy opiniujące produkty, niesolidnych kontrahentów dłużników, to powinny być również opinie o pracodawcach. Choćby po to by ludzie mieli świadomość do kogo aplikują a poważni pracodawcy w poszukiwaniu pracowników nie musieli konkurować z tymi co najwyżej miernymi. Niestety, ale w Amerlease w oczy rzucił się brak profesjonalizmu. Nie powiadamiają o wynikach rekrutacji, mimo iż napisanie zwykłego maila w takiej sprawie to 2-3 min pracy. Jeśli się daje słowo, że się odpowie co i jak to wypadałoby odpowiedzieć co i jak. To już nawet nie kwestia profesjonalizmu, ale elementarne podstawy savoir vivre. Szkoda, że firma w ten sposób sobie pogrywa, bo jeżeli już na wstępie, z kandydatami, zaczyna od "dogadywania się, elastyczności, kombinatorki" tylko po to by na koniec człowieka mówiąc dosłownie olać, to nie trudno wysunąć wnioski jaka kultura pracy i stosunek do pracownika panują wewnątrz tej firmy. (zwłaszcza, że szukają specjalisty, któremu normalnie musieliby zapłacić w okolicach 12k na niskie stanowisko wyceniane rynkowo na max 6-7k z zakresem obowiązków specjalisty z półki 12k) Najlepiej słowa nie dawać, ale jak się już słowo daje, to się tego słowa dotrzymuje, zwłaszcza w sytuacji gdy wymaga to naprawdę minimum przyzwoitości. Jeśli takie same zasady stosujecie Państwo w pozostałych sferach, w negocjacjach z klientami czy na jakimkolwiek innym polu działalności firmy, to przyszłość wasza różowo nie wygląda.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Amerlease S.A. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Firma Amerlease S.A. prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

 • Analityk finansowy - Kontroler finansowy, Warszawa - Październik 2023
 • Elektryk - Energetyk, Warszawa - Sierpień 2023
 • Kontroler - produkcja rolna, Charków, Ukraina - Grudzień 2022
 • Kontroler - Produkcja rolna, Ukraina - Styczeń 2022
 • Senior Personal Assistant, Warszawa - Wrzesień 2021

Czy pracujesz w firmie Amerlease S.A. lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Amerlease S.A.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Palisadowa 20/22
  01-940 Warszawa
 • NIP: 7960040120 REGON: 671960252 KRS: 0000087167
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w lipcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 684 366
 2. pracuj.pl 3 489 318
 3. olx.pl - praca 2 904 336
 4. Jooble 1 942 704
Amerlease S.A.
Przejdź do nowych opinii