Opinie o Financial Consulting Daria Derulska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Financial Consulting Daria Derulska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Financial Consulting Daria Derulska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Financial Consulting Daria Derulska w Łódź

Natalia

Można dobrze zarobić w tej firmie czy jednak zdobycie dobrej wypłaty jest nierealne? Jak oceniacie pracodawcę?

No właśnie widzę, że od kwietnia nic się nie rusza z procesem rekrutacji, możesz powiedzieć dlaczego? Firma nie rozwija się i nie potrzebuje większej ilości pracowników, czy jak to wygląda? Czy może pracownicy tak są zadowoleni z warunków pracy u nich, że nie ma w ogóle rotacji?

Jakie umiejętności misi posiadać kandydat na stanowisko doradcy? Czy wymagane jest doświadczenie?

Roxi
@Odp

skoro firma oczekuje od kandydata dobrej organizacji czasu pracy, to oznacza, że jest dużo obowiązków do wykonywania? można prosić o ich wymienienie? :) tak poza tym, to po ile godzin się pracuje? od której do której? tylko od poniedziałku do piątku? dajcie znać.

Gaba Nowy wpis

Chyba pytania o naturę pracy doradcy kredytowego mają sens jedynie teoretycznie, bo oferty pracy nie ma :) Ale jednak może ktoś z aktualnie pracujących odpowie, jakie są widełki na stanowisko? Przyda się wiedza, gdyby nagle znalazła się oferta pracy ;)

PL Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie warunki należy spełnić, aby móc pracować w tej firmie ? Po ile godzin dziennie się pracuje? Czy jest możliwość pracy zdalnej?

Odp

Cechy wymagane od kandydata • dobra organizacja czasu pracy, • wysoka komunikatywność, • umiejętność budowania relacji, • umiejętność rozwiązywania problemów, • asertywność, • odporność na stres:)

@Odp

Praca jest aż tak stresująca że trzeba być odpornym? A jeśli chodzi o rowój to pracownicy mają szanse na udział w szkoleniach? Jest na to budżet?

A co w nich takiego poufnego w sumie, kto tak ci powiedział? Ja to może się udam na rozmowę jak będzie okazja w sprawie pracy, póki co to nie wiem, czy w ogóle potrzebują kogoś, ale też mam nadzieję, że nie będzie trzeba długo czekać na informacje o stawkach etc. Na jakim etapie informują o tym wszystkim ludzi?

Roxi Nowy wpis

?? Nowy wpis

Czy praca w tej firmie wiąże się z podróżami służbowymi?

Doradca Klienta

Rozmowa przebiegła w miłej atmosferze. Pytano mnie co wiem o firmie. Poproszę mnie o opowiedzenie kilku słów o sobie. Przedstawiano mi warunku zatrudnienia i zakres obowiązków pracownika.

- co motywuje mnie do pracy? - jak układała mi się współpraca z poprzednimi przełożonymi? - dlaczego aplikuje na to stanowisko?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Natalia

Odpowiedź
@Natalia

Bardzo dobry pracodawca ????????

@Odpowiedź

Coś więcej napiszesz? Dobry z jakiego powodu? Akurat rozważam wysłanie tu swojej kandydatury, gdyby się jakaś ciekawa oferta pojawiła. Rozwiniesz? Co Ci się tu najbardziej podoba :)

@Andrzej

Firma aktualnie nie prowadzi rekrutacji.

Q

Jakieś nowe komentarze? Wiecie coś na ich temat?

Pytanko

Czy w firmie poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

@Pytanko

Nie ma żadnych dodatkowych świadczeń.

Pyt.

Wiecie może czy szukają chętnych na staż?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Odp

Umowa o pracę jest od pierwszego dnia pracy, poprzedzona oczywiście wcześniej umówionymi badaniami lekarskimi.

Mirosław
@Odp

O to fajnie. Najpierw pewnie okres próbny ale potem dadzą przynajmniej na rok czy dłużej?

@Mirosław

Z uwagi na obawę czy potencjalna współpraca będzie owocna, zazwyczaj stosujemy umowę na czas określony.

Sylwia
@Odp

To w sumie logiczne, chyba każdy tak robi na początek. Okres próbny trwa 3 miesiące czy jakiś inny czas?

@Sylwia

Tajemnica firmowa. Pozdrawiam

Ewelina
@Odp

Tego nie rozumiem. Kodeks pracy określa długość okresu próbnego w zależności od długości trwania kolejnej umowy. Nie możecie wskazać konkretnego wersu z paragrafu ustawy, bo tajemnica służbowa? :0

Qwerty

A jeśli chodzi o badania to firma opłaca część czy całość?

@Odp

Firma płaci całość za badania.

Zuzanna
@Odp

Czy ta płatność za badania odbywa się między przychodnią a pracodawcą czy trzeba zapłacić samemu a potem jest to zwracane?

Seweryn

Czy firma ta posiada ścieżkę rozwoju dla pracowników z zakresu finansów? Dzięki za info.

Berry

Jaka atmosfera panuje w biurze? Czy pracodawca jest przyjaźnie nastawiony do pracownika?

Kamila
@Berry

Hej! Planujesz może wysyłać do nich cv? Szukam pracy. Dasz znać jak się do ciebie odezwą jak po rozmowie?

:(((((
@Kamila

Niestety chyba szukają pracowników w doświadczeniem:( do mnie już nie oddzwonili:((

@:(((((

Kurcze to słabo... Ale to w takiej sytuacji jak bez doświadczenia idziesz to trzeba pewnie na jakiś staż się załapać. Ciekawe kiedy jakiś kolejny będzie?

@Joanna

Weź się kobieto do pracy, a nie wypisujesz bzdury na portalach.

Q

Jaki system czasu pracy jest stosowany w tej firmie?

?

Heja, pracuje ktoś w tej firmie jako doradca klienta? Dostałam oferte pracy z tej firmy abym mogła pracować na w/w stanowisku. Doświadczenia żadnego nie mam w finansach, jedynie praca w handlu. Jakie są zarobki netto? Duży stres, tempo pracy?

Riposta
@?

Jaki stres. Rozmawiasz z ludźmi doradzając im w wyborze produktów finansowych. Wejdź do pierwszego lepszego biura i pooglądaj sobie ludzi jak pracują.

@Riposta

I co tak właściwie mogliby powiedzieć wtedy?

@Joanna

A o co pytasz? Doprecyzuj co masz na myśli proszę

@?

No odnośnie samej pracy. Bo rozumiem, że stres negujesz, więc w biurze raczej luźno i przyjaźnie? Ciekawa warunków zatrudnienia jestem

@Joanna

Pracodawca informuje pracownika o warunkach zatrudnienia. Tak to się odbywa zgodnie z przepisami.

X

Ile zarabia się na okresie próbnym w tej firmie ?

Sylwia
@X

A jest wgl okres próbny? Wiesz ile trwa i na jakiej umowie?

@Sylwia

Dawali kiedyś okres próbny na 3 miesiące.

@Anna

Na uop?

Odpowiedź
@X

Temat wysokości wynagrodzeń za pracę stanowi dobro osobiste pracownika i podlega ochronie.

?

Czy praca ta polega na ogarnianiu spraw papierkowych?

@?

Praca polega na telefonicznym kontakcie z klientem.

Questio

Czy pracodawca ten wywiązuje się z obowiązku terminowej i prawidłowej wypłaty wynagrodzeń pracowników?

@Questio

Pensja na czas, wszystko gra:)

Nemiro

Czy firma ta zatrudnia pracowników spoza Polski? Dzięki za info.

Anna R.

Bardzo dziękuje za pomoc prawną. Będę Was polecać!!

BX

Czy firma oferuje pracownikom bony lub też inne bonusy?

Ktoś

Czy pracownik zatrudniony w firmie Financial Consulting Daria Derulska może liczyć na wsparcie pracodawcy w podnoszeniu swoich kwalifikacji zawodowych?

Barbara
@Ktoś

myslisz o jakichs zewnetrznych szkolenach czy np oplaceniu studiow podyplomowych ?

@Ktoś

Nasi pracownicy rozwijają swoje umiejętności, aby nadążać za zmianami rynkowymi i potrzebami klientów.

@Odpowiedz

A co sprawia, że mają taką właśnie możliwość?

Zostaw merytoryczną opinię o Financial Consulting Daria Derulska - Łódź

• Jak się pracuje w Financial Consulting Daria Derulska?

Zobacz opinie na temat firmy Financial Consulting Daria Derulska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Financial Consulting Daria Derulska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Financial Consulting Daria Derulska?

Kandydaci do pracy w Financial Consulting Daria Derulska napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Financial Consulting Daria Derulska
  • Inflancka 23