Sokrates-odszkodowania sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Sokrates-odszkodowania sp. z o.o.

ph

Zapraszam do kontaktu byłych agentów wyżej omawianej Kancelarii. Posiadam konkurencyjną ofertę współpracy i chętnie ją przedstawię. Kontakt Proszę o maila na adres: p.holik@lex-kancelaria.pl

Ciekawy
@ph 11.04.2017, 12:34

A ta twoja kancelaria jeszcze istnieje?

Bartosz

Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję. Dla chętnych oferujemy pomoc w tworzeniu własnego zespołu sprzedaży i uzyskaniu wysokiego pasywnego dochodu. Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy atrakcyjne warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie. Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw. Cała Polska. Proszę o maila na adres: b.wronski@solace.pl

prosto

Czy działają też poza Łodzią ?

DR

Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję. Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży. Napisz do mnie na maila agenci.odszkodowania@interia.pl Zapewniamy pełną dyskrecję.

użytkownik zarejestrowany

Miki

To słabo jak na kancelarię odszkodowawczą.

Seppo

Faktycznie, nie widać od dłuższego czasu ich nowych ogłoszeń. A chętnie poznałbym ich warunki pracy, bo zastanawiam się nad zmiana pracodawcy.

Piotr
@Seppo 18.03.2016, 11:40

To musiałbyś przenieść się do Łodzi. Chyba tylko tam rekrutują.

Bez

czy aktualnie rekrutują, bo nie widzę nigdzie nowych ogłoszeń

Jak układała się Wam współpraca z kolegami z pracy, z szefem w firmie Sokrates-odszkodowania sp. z o.o. ? Czekamy na Wasze opinie!

Zostaw opinię o Sokrates-odszkodowania sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates-odszkodowania sp. z o.o.