Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o.

Opinie o Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o.

Karol

Firma na swojej stronie internetowej opublikowała ofertę pracy na stanowisko Doradcy​ ds. odszkodowań. Firma oferuje możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia. Na czym dokładniej ten rozwój polega i czego mogą dotyczyć szkolenia?

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o.. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Dodo

Słyszałem, że szukają w woj.łódzkim.

Krakus
@Dodo 07.03.2016 21:36

Ale mieszkam pod Krakowem i do Łodzi, to trochę daleko dla mnie.

tracz
@Krakus 11.04.2016 10:51

to znajdź w takim razie inną firmę z tej branzy ...

żartowniś
@Krakus 11.04.2016 10:51

to może dadzą ci auto... żartowałem oczywiście !

Piernik

A czy szukają agentów w kujawsko-pomorskim?

Bartosz
@Piernik 07.03.2016 12:37

Piernik jeśli jeszcze szukasz stabilnej i solidnej kancelarii na terenie województwa kujawsko-pomorskiego to zapraszam do współpracy. Oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki. Wsparcie na start, ciekawy system motywacyjny oraz profesjonalne szkolenia terenowe i online. Napisz na maila: b.wronski@solace.pl

Marcin MLK
@Piernik 07.03.2016 12:37

Hej jak szukasz dochodowej pracy zapraszam do kontaktu marcinje13@gmail.com a podam szczeguły. Pozdrawiam

Pomóż użytkownikom, którzy szukają pracy w firmie Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o. Dodaj komentarz i podziel się swoja wiedzą na temat firmy.

Zostaw opinię o Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sokrates Odszkodowania Sp. z o.o.