Akcept Finance S.A.

Mysłowice

Opinie o Akcept Finance S.A.

Pytająca :)

A jak zarobki?

Współpracownica
@Pytająca :) 09.10.2017 09:23
A jak zarobki?

Zarobki są OK. Z tego co wiem wszyscy pracownicy mają niezłą podstawę oraz premię.

Współpracownica

A ja polecam tę firmę. Pracuję z Akceptem wiele lat i jestem zadowolona. Nie spotkałam się z żądną arogancją, znam większość ludzi AFu i bardzo ich lubię. Merytorycznie też są super więc nie wiem po co wypisywać takie rzeczy.

Współpracownik

NIE POLECAM również współpracy z Akcept Finanse, ponieważ ludzie tam pracujący są aroganccy, współpraca z tą firmą jest na najniższym poziomie, traktują człowieka jak zło. ODRADZAM jeśli nie chcesz mieć problemów

Megan

wojtek
@Megan 12.01.2017 10:58
Nie polecam współpracy z Akcept finanse, a wręcz odradzam ludzią, który nie chcą mieć zszarganych nerwów....

A co tam się dzieje? Pytam bo chciałem złożyć swoje CV jako przedstawiciel handlowy. Pracuję w faktoringu już wiele lat ale dotąd głównie z sektorze bankowym.

Wieloletni pracownik
@Megan 12.01.2017 10:58

Bardzo ciekawa opinia. Jej jakość i wiarygodność jest wprost proporcjonalna do warsztatu ortograficznego piszącej :-))) Nie dziwię się, że osoba ta mogła mieć zszargane nerwy, bo w AKCEPT Finance pracują profesjonaliści. Polecam

meg

Ale ktoś opowiada bajki ..........

maltex

W firmie bywało różnie, zwłaszcza za panowania poprzedniego w-ce prezesa...Natomiast od kiedy odszedł komfort pracy bardzo się poprawił. Widać, że zarząd zadbał o to by pracownicy dobrze się czuli i byli zgrani dlatego wyeliminował osoby, które na to nie pozwalały. Generalnie pracuje się spokojnie, wiadomo zdarząją sie nerwowe sytuacje ale to norma w każdej firmie. Zespół jest obecnie zgrany, a co najważniejsze prezes to osoba, która wszystkich traktuje z szacunkiem. Poza tym firma ciągle poszukuje nowych pracowników więc warto spróbować.

Zostaw opinię o Akcept Finance S.A. - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akcept Finance S.A.